Te lilie skradły moje serce, jaka to nazwa mi napisz i gdzie się kupuje
trochę fotek bo nudny ten wątek coś i u mnie kwitnie poza różami.. biedronki mam! Ewa Anda widzisz to?
Fajnie ze zagladacie. I macie ubaw Kotow nie mam, budze sie na bieganie
No i teraz zaczyna się Liliowo i kolorowo
Oczywiscie
Jedynie moja nowa hortensja na pniu Pink Diamond daje znać że chce kwitnąć, ona jest na rabacie w słońcu stąd to przyspieszenie, pozostałe hortensje u mnie muszą powalczyc o słonce..
]