Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Mój jest ten kawałek ogrodu 22:18, 18 kwi 2016


Dołączył: 27 sie 2014
Posty: 2007
Do góry
Robi się kolorowo
Ogród na glinie 22:16, 18 kwi 2016


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Do góry
brunnera


turzyca Gold Fountain ładne ma kwiatostany


Ogród z uśmiechem 22:15, 18 kwi 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
Doczekałam się wreszcie kwitnących tulipanów

Delikatna czerwień:



Moje ulubione Tarda



Eleganckie lekko kłaniające się żółte:



I kolejne wyłaniające się spoza żurawek:

Ogród na glinie 22:13, 18 kwi 2016


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Do góry




to pojechałam po bandzie z tymi szafirkami...

Czasem słońce czasem deszcz 22:12, 18 kwi 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Do góry
Kuba napisał(a)
Pytania z cyklu co to jest ?

siewka olchy
Ogród na glinie 22:11, 18 kwi 2016


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Do góry
To teraz będzie szafirkowo









Pszczelarnia 22:08, 18 kwi 2016

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)

Nie znalazł się ale jakoś dobrnęłam do końca, pomagałam sobie kielnią (znalazłam w szopie starą prawie dziurawą):


Na koniec zrobiłam nawet fugę cementową - nie wiem, czy dobrze. I oczywiście obetonowałam brzegi.
Starannie wygrabiłam glebę i będę siała!
Kręgosłup nie boli, bolą nadgarstki (szuflowanie) i łokcie.
Przy słupkach drewnianych posadziłam lilie, przy drucie (małe są jeszcze jabłonki) będą dalie, kosmosy i aminki, wzdłuż ścieżki cynie, czarnuszki, astry.
Zmienię chyba "donicę" -




A w tym kotle rośnie jakieś drzewko??
Piszesz,że będą tam bukiety warzywne..
Jak rośliny urosną te o których piszesz (przy słupkach drewnianych wzdłuż drutów) i w kotle warzywne kompozycje to on się wpisze świetnie.
To tylko teraz jest wrażenie,że on nie pasuje.Tak jest najczęściej w trakcie realizacji ,że wydaje się ,że dziwnie,że coś nie tak,by na koniec efekt okazał się pożądany. I w sumie z moich doświadczeń wnętrzarskich stwierdzam, że istnieje zależność,że im bardziej nieciekawie jest w trakcie tworzenia tym lepszy efekt finalny.(no pod warunkiem ,że dąży się do zrealizowania określonego zamysłu ,ale wiadomo,że Ty wizję masz przemyślaną )
Ogród prawie romantyczny 22:07, 18 kwi 2016


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9106
Do góry
Ogród prawie romantyczny 22:06, 18 kwi 2016


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9106
Do góry
Tulipanowo...





Przyjazny ogród 22:04, 18 kwi 2016


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Do góry
Ubiorek, magnolie, groszek wiosenny i wiśnia.



Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 22:03, 18 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89823
Do góry
kasiek napisał(a)

Lustro zostało odebrane i zaakceptowane przez ,,sponsorów"

Jakże by mogło być inaczej jeszcze wczoraj żeśmy mówili, że lepiej nikt by nie wykorzystał
Ogród na piasku i z wielkim murem 22:02, 18 kwi 2016


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Do góry
Gosiu w zasadzie tam są tylko powojniki i milin, który nie kwitnie. są też liliowce, ale to nie takie liście.
Wiec chyba clematis. Jutro zrobię foto rośliny macierzystej i porównamy. Zajrzyj jutro

to jest samosijka



a to clematisy botaniczne rosnące w pobliżu



Czasem słońce czasem deszcz 22:01, 18 kwi 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
Do góry
Kuba napisał(a)
I jeszcze produkcja własna, oczywiście mam na myśli kfiatki a nie wazoniki- zaznaczam bo na tym forum wszystko jest możliwe


Oj na tym forum wszystko możliwe
Już biegłam z pytaniem gdzie Ty piec zmiesciłaś
Od nowa ... na przekór wszystkim 22:01, 18 kwi 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Do góry
Stan na dzisiaj
Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 22:00, 18 kwi 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry

Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:00, 18 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89823
Do góry
Katkak napisał(a)
Sylwuś grujecznik w lepsze ręce nie mógł trafić . Niech rośnie zdrowo i niech zające go omijają . Patrz jaki śliczny świecznik mam

Rameczki jeszcze nie zdążyłam wyeksponować, bo do pracy goniłam. Ale roślinki posadzone co do jednej, a jeszcze nasiona swojej naparstnicy wysiałam . Buziaki

Kasiu wszystko się pięknie przyjmie na pewno, a świecznik na święta będzie jak znalazł tylko może jakieś wykończenie na gwincie ze sznureczka można by mu dorobićJuż Ty coś wymyślisz na pewno
Ogród prawie romantyczny 21:59, 18 kwi 2016


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9106
Do góry






Od nowa ... na przekór wszystkim 21:59, 18 kwi 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Do góry
kasja83 napisał(a)
Iwonka myślę jeszcze o Ptasich łapkach zamiast ID. Widzę, że u Ciebie ładnie przezimowały. No i może z racji rozmiaru lepiej wyglądałaby na tej wąskiej rabacie w dwóch rzędach.

Kasiu tak wyglądają teraz

Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 21:55, 18 kwi 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Tu będzie ściana z konarami i drewnianymi dodatkami typu budki, sowy itp

Teraz to ten ptak skradł mi serce


A te kwiaty biją na głowę...
Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 21:55, 18 kwi 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Kogucik pilnuje truskawek

tu cos posadzilam i zapomnialam zwe ale ladnie wyglada

i dosadzilam do tego jeszcze kilka ... zapomnialam nazwy
a na skalniaku rosnie takie ladne cos chyba fiolek hmmm, nie wiem skad to mam pewnie przytachalam jesienia z cmentarza
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies