A w tym kotle rośnie jakieś drzewko??
Piszesz,że będą tam bukiety warzywne..
Jak rośliny urosną te o których piszesz (przy słupkach drewnianych wzdłuż drutów) i w kotle warzywne kompozycje to on się wpisze świetnie.
To tylko teraz jest wrażenie,że on nie pasuje.Tak jest najczęściej w trakcie realizacji ,że wydaje się ,że dziwnie,że coś nie tak,by na koniec efekt okazał się pożądany. I w sumie z moich doświadczeń wnętrzarskich stwierdzam, że istnieje zależność,że im bardziej nieciekawie jest w trakcie tworzenia tym lepszy efekt finalny.(no pod warunkiem ,że dąży się do zrealizowania określonego zamysłu ,ale wiadomo,że Ty wizję masz przemyślaną )
Gosiu w zasadzie tam są tylko powojniki i milin, który nie kwitnie. są też liliowce, ale to nie takie liście.
Wiec chyba clematis. Jutro zrobię foto rośliny macierzystej i porównamy. Zajrzyj jutro
Kasiu wszystko się pięknie przyjmie na pewno, a świecznik na święta będzie jak znalazł tylko może jakieś wykończenie na gwincie ze sznureczka można by mu dorobićJuż Ty coś wymyślisz na pewno
Kogucik pilnuje truskawek
tu cos posadzilam i zapomnialam zwe ale ladnie wyglada
i dosadzilam do tego jeszcze kilka ... zapomnialam nazwy
a na skalniaku rosnie takie ladne cos chyba fiolek hmmm, nie wiem skad to mam pewnie przytachalam jesienia z cmentarza