Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród zielonej AniaK

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród zielonej AniaK

zawitka 09:58, 10 kwi 2016


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14045
Witaj Aniu masz szczęscie że Szefowa od razu dała Ci wskazówki bo one stawiają na nogi i ogródek po latach będzie piękniejszy .a o to chodzi .Szalone Ogrodniczki ale ogrody pięknieją ozdrawiam niedzielnie i będę zaglądać Ja ciągle swój ogród tworzę i skończyć nie mogę ha ha
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Kindzia 09:58, 10 kwi 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
I powiem Ci, że nawet jak się będziesz zarzekać, że w tym roku to już nic, na pewno, to i tak słowa nie dotrzymasz
Mówiłam, że w tym roku nic kupować nie będę, oprócz wrzosów oczywiście, bo wiedziałam, że wymienić je na nowe muszę, to absolutnie już nic nie kupuję, nawet mnie lilie nie skusiły i róże...a już mam magnolię, planuję dwa czerwoniaste berberysy dokupić, 300 sadzonek bukszpanów na obwódkę skarpy zamówiłam, jeszcze może tojad biały by się przydał, jeżówka mi zmarzła, to też trzeba..., tak to z nami jest
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Anna_ogrodni... 10:09, 10 kwi 2016


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
Witam Halinko
Dziękuję za odwiedziny. Masz racje ze tworzenie ogrodu nie ma końca ale to lubimy prawda? Jestem bardzo szczęśliwa z odwiedzin i cennych rad które otrzymałam od Szefowej. Po cichu powiem ze liczę na więcej odwiedzin Szefowej i oczywiście dziewczyn takich ty, zielonozakreconchupiększaniem swoich ogrodów.
Jak tylko siędzisiaj uporam z obowiązkami przyjdę z odwiedzinami
pozdrawiam bardzo serdecznie
____________________
Ania ogrod zielonej aniak
Anna_ogrodni... 10:16, 10 kwi 2016


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
Kindziu masz 100% racji ja tez ciągle mowie koniec z zakupami roślin ale odwiedziny w szkółkach i sklepach z roślinami są dla mnie najciekawsze.
Zawsze mowie ze ubrań nie potrafię i nie lubię kupować nie mam czasu na takie sklepy nudzą mnie ale na zakup roślin zawsze znajdę czas i ochotę
Dobrze czytam 300 bukszpanów? ale to dużo będzie kosztować ja ostatnio kopiłam 10 ale już widzę ze muszę dokupić
____________________
Ania ogrod zielonej aniak
Anna_ogrodni... 10:24, 10 kwi 2016


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734

Informacja: Wątek został przeniesiony przez moderatora z Ogród nie tylko bukszpanowy - część III


Danusiu mam pytanie w związku z propozycja zmiany, którą mi zasugerowałaś na niżej pokazanym zdjęciu, za co jestem bardzo wdzięczna
Czy przed płotem/siatka aby ja zasłonić mogę posadzić tuje szmaragd, bukszpany lub coś innego?
Tę jasna tuje przesadzimy jak nam zasugerowałaś.
Dziękuje pozdrawiam

____________________
Ania ogrod zielonej aniak
Gardenarium 10:25, 10 kwi 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Coś wysokiego, dowolny żywopłot jednolity koniecznie. Ciemnozielony lub bordowy.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Anna_ogrodni... 11:45, 10 kwi 2016


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
Witam
Łatwiejszy wybór jest dla mnie w kolorach zielonych, bo z bordowych znam berberysy ale nie lubię kolców postaram się zobaczymy co mi wyjdzie
pokaże zdjęcia jak dokonam zmian
Pozdrawiam bardzo serdecznie i ślę ukłony
____________________
Ania ogrod zielonej aniak
Kindzia 13:47, 10 kwi 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
300...ale to nie są wielkie sadzonki. Takie na żywopłocik po 1,5 zł sztuka. Urosną

Przed chwilą kupiłam i posadziłam następną magnolię...

Na ten żywopłot to chyba tuje szmaragdy najlepiej cenowo wyjdą...cisy drogie i nie rosną tak szybko.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Anna_ogrodni... 13:58, 10 kwi 2016


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
To te sadzonki bukszpanu i tak tanio kupiłaś, ja kopiłam 10 sadzonek malutkich ale po 3 zł. za sztukę co mi się i tak wydawało tanio u mnie bukszpan jest drogi. Trochę staram się sama ukorzeniać ale właśnie na takie ilości jak mi są potrzebne życia mi zabraknie jak sama je będę ukorzeniać.
Tak właśnie myślę ze pójdę w szmaragdy Jak coś zdziałam to pokażę zdjęcie
Miłego dnia
____________________
Ania ogrod zielonej aniak
gobasia 14:38, 10 kwi 2016


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Przychodzę z rewizytą i bardzo serdecznie Cię witam.
Zobaczysz jak szybko się wciągniesz i na pewno sobie poradzisz.Tak jak zauważylaś ja też byłam pełna obaw,a teraz po kilku miesiącach czuję ,że wokoło mam samych życzliwych ludzi.
Pozdrawiam i zapraszam do siebie
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies