Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ja i mój ogródek, a może ogród 19:16, 18 kwi 2016


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Dominika11 napisał(a)

Tam w oddali majaczy piękny domek
Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 19:14, 18 kwi 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Tego moge focić bezustannie - jest cuuuudowny!

Ja i mój ogródek, a może ogród 19:14, 18 kwi 2016


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Dominika11 napisał(a)
Pytanie za 100 punktów CO TO ????????????????




To smardz grzyb jadalny, jak będzie ich więcej to srobisz ucztę
Dziekuję za szeroki kard.....za kilka lat będziesz miała do pokazania metamorfozy ogrodu
Ja i mój ogródek, a może ogród 19:13, 18 kwi 2016


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry
Na chwast to nie wygląda a miałaś taką wcześniej? A ten grzybek to smardzownik Wujek google podpowiada
Ja i mój ogródek, a może ogród 19:09, 18 kwi 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Pytanie za 100 punktów CO TO ????????????????






i wyrosła mi taka trawka we żwirku - to trawa ozdobna czy chwast

Pszczelarnia 19:09, 18 kwi 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
agata19762 napisał(a)
Ewa piękna ta łąka

pozdrowienia zostawiam


Agato, ale które narcyzy na niej są od Ciebie? Oto jest pytanie? Rozpoznajesz swoje?
Mam jeszcze takie w innym miejscu:



Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 19:08, 18 kwi 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Ależ z dnia na dzień piękniej, jeszcze chwilka i będą w pełni kwitnienia kolejne tulipany

Ogrodowe dylematy Kasi ... pomożecie? 19:08, 18 kwi 2016


Dołączył: 13 kwi 2013
Posty: 421
Do góry
Pobawiłam się troszkę.
A co myślicie o tym?
Mało gatunkówświerk serbski, trzmielina na pniu,żywopłot z cisa lub szmaragdów, tuja hoseri, miskant ML i żurawki bordowe.
Ja i mój ogródek, a może ogród 19:06, 18 kwi 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród 19:06, 18 kwi 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Do góry
ren133 napisał(a)



A jakie to sa?
Pole na Wichrowych Wzgórzach, które ma się stać ogrodem 19:06, 18 kwi 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
wodzyn napisał(a)


Kasiu a ja gapa ani nie okryłam mojej magnolii ani tym bardziej nie zabezpieczylam korą korzeni. Na szczęście przetrwała zimę a w kolejnych latach już nie popełnie tego błędu.

Kasiu ta magnolia satisfaction to ma jasny róż podobny bardziej do aleksandriny czy ciemniejszy? Widziałam ją w zeszłym roku w ogrodniczym i wydawała mi się jasna ale po zdjeciach w necie już nic nie wiem, a nie ma jak to zapytać u posiadacza

Jestem nią zaskoczona...ta na balkonie prezentowa jest jaśniejsza, ta od tygodnia w gruncie zróżowiała. Jest na prawdę śliczna. Aż dziwne, że już u Kapiasa ich nie było...nawet tych małych? Dużo ich było.

Teraz jest taka



Aleksandrina jest chyba jednobarwnie różowa?
Pogubiłam się po drodze... 19:06, 18 kwi 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Do góry
Pszczelarnia 19:05, 18 kwi 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
kasia_w napisał(a)
Ewo, zdjęcia piękne robisz
Koniecznie poszukuję drugiego kotła do kompletu. Nikt ze znajomych cioć i babć już nie ma, przyjdzie mi kupić pewnie...


Dziękuję. Czasami uda mi się zrobić poprawne zdjęcie.
Kocioł - to ten z dwoma uszami? Mama w takim kotle bieliznę gotowała.
Dla Ciebie baldaszkowate coś na tle morskiej piany (wodospad nr 2 u nas, różne ostrzenie):




Ja i mój ogródek, a może ogród 19:04, 18 kwi 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
GorAna napisał(a)
Dopraszam się o szersze kadry
Pozdrawiam Dominiko
mam tylko jak wygląda wszystko po skoszeniu pierwszy raz w sezonie trawnika

strona lewa


środek


strona prawa
Magnolie (Magnolia) różne gatunki i odmiany 19:02, 18 kwi 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Do góry
Dzisiaj kupiłam Magnolię Sunsation. Ma dwa pąki

Pogubiłam się po drodze... 19:02, 18 kwi 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Do góry
male porównanie, jak to się gust zmienia w ciągu roku, byle nie za często
Bylo:


Jest: kora wysypana
U Matki... 19:02, 18 kwi 2016


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Do góry
Matka kopie dalej...jak tak dalej mi będzie dobrze szło to przekopie cały ogród i orać nie trzeba będzie

Ja i mój ogródek, a może ogród 19:01, 18 kwi 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
po wielkim sprzątaniu był też grilek



W Kruklandii 19:01, 18 kwi 2016


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Do góry
Podobno strasznie tęsknisz za mną, wiec jestem
Zostawiam kwiatuszki bo u Ciebie wiosna z dużym opóźnieniem



Skrawek raju na ziemi... działka na stepie 19:00, 18 kwi 2016


Dołączył: 25 cze 2015
Posty: 618
Do góry
Zrobiło się przytulniej. Nie widać śmieciorów od sąsiadów

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies