Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Gliniasto, skarpiasto i wietrznie. 09:50, 18 kwi 2016


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 562
Do góry
Ładnie u ciebie i dużo pracy przed tobą. Jednak widzę, że nie siedzisz bezczynnie. Musisz narysować sobie plan działki i posadzonych roślin, łatwiej wtedy będzie planować kolejne nasadzenia. Przed domem masz dużo miejsca, jaka to strona? Ja zrobiłabym tam lasek brzozowy ale ze szlachetnej odmiany.
Katarzyna13 napisał(a)

Tak wygląda pseudo przedogrodek
[img size=640x360]


Jestem w polu 09:48, 18 kwi 2016


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Do góry
AGDULA napisał(a)


Super huśtawka a na czym ona wisi?



Wisi na stelażu, który zrobił mój mąż. Zdjęcie może nie najpiękniejsze, ale chyba jedyne jakie mam z całą huśtawką.

Nowocześnie u Kasji...kiedyś będzie:-) 09:46, 18 kwi 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Do góry
Kaśka wow! Super!


kasja83 napisał(a)
A to fotki z dzisiaj:
Po lewej przygotowana rabatu pod hortki.



Bez powiadomień wszyscy mi się gdzieś tracą
W Kruklandii 09:46, 18 kwi 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
Czekam na hiacynty, czekam na tulipany... nawet miodunki jeszcze nie kwitną.
Szałwie stoją w miejscu, żurawki też...i carexy.
Lipna ta wiosna u mnie



Moje ukochane miejsce na ziemi 09:45, 18 kwi 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Do góry
agata19762 napisał(a)
pelargonie




Jak to mozliwe ze Ty pędzisz jak szalona ......
Moje ukochane miejsce na ziemi 09:45, 18 kwi 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Do góry
agata19762 napisał(a)



Ania wieczorem muli faktycznie nie mam nerwów do tego. Dlatego często rezygnuję z forum, nadrabiam w ciągu dnia w biegu.

Migdałek pokazuje swoje piękno.









Twoj migdałek jest szybki i cudny

Pamietam jak go zachwalałam jak sie decydowałam na kwitnace drzewka ()
Ogrodowy song 09:44, 18 kwi 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
Coś nie leży mi ta lewa strona..




Jestem w polu 09:42, 18 kwi 2016


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Do góry
Anda napisał(a)
Marti, ślicznie masz. Taka piękna wiosna Jestem ciekawa Twoich tulipankow, pączki maja takie okrąglutkie


Mają pączki okrąglutkie, bo to są tulipany, które mają pełny, piwoniowy kwiat.
W zeszłym roku wyglądały tak



W tym roku jeszcze czekam na ich rozkwit
Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon 2016 09:42, 18 kwi 2016


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
hanka_andrus napisał(a)
Właśnie Violetko, by się nie zaorać! Wszystko z umiarem!

Dziś dzień dobroci dla ogoniastego. Wyszliśmy na spacer po okolicy. Oczywiście z aparatem. Wiosna się budzi nawet w lesie! Takie mam wąwozy do oglądania.






Ale cudnie uwielbiam ten jar czy wąwóz lej jak zwał tak zwał warto zrobić zestawienie pór roku prześlicznie i kwiecie też widziałam zapach do mnie doleciał to miałaś z przyjacielem miłe widoczki i powietrze świeże słoneczne jak najwięcej takich dni super miłego dziś Hanusia lecę do ogrodu łapać pogodę żeby została Buuuziam serdecznie
Czasem słońce czasem deszcz 09:39, 18 kwi 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Kuba napisał(a)


Sebciu- Ewy pomyliłeś



FFFcale nie!
Kuba napisał(a)

mam wrażenie że sadziłam tu jasnoróżowe tulipany

Ranczo Edy 09:38, 18 kwi 2016


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Do góry
eda napisał(a)




ten blady róż jest piękny wiesz jak się nazywają?? muszę się w takie obkupić
W Kruklandii 09:37, 18 kwi 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
Z kwitnących mam tylko to:




I koniec


Czasem słońce czasem deszcz 09:35, 18 kwi 2016


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Do góry
tu w oczekiwaniu na czarny kolor


a tu chyba różowy



przy okazji widać rozplenicę, mam wrażenie że więcej chwasta niż rozplenicy w niej, czuję że trzeba ją wywalić
Czasem słońce czasem deszcz 09:30, 18 kwi 2016


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Do góry
na tle świerków zostały dosadzone derenie

W Kruklandii 09:29, 18 kwi 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
Kawałek ziemi do działania...czyli rabata podjazdowa

Świerki stoją tam tymczasowo.... póki nie kupię Smaragdów.

Czekam na tę wiśnię i czekam... ale chyba ciągle za zimno u mnie.


Klon i modrzew już coś pokazują

ciekawe czy klon po posadzeniu wyżej przestanie chorować...


Lawendowy zawrót głowy 09:28, 18 kwi 2016


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
lojalna_ napisał(a)
narcyzy Bridal Crown
tulipany od lewej Parrot Prince
po prawej NN
Exotic Emperor
na samym dole jescze zamkniete Purple Tower )



cuuudnie !!!
herbatka z miodkiem raz
Czasem słońce czasem deszcz 09:26, 18 kwi 2016


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Do góry
Przegląd tulipanów- czerwonych dalej brak


a tu agrest- chyba wreszcie będzie co jeść
Ranczo Edy 09:24, 18 kwi 2016


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
violka171 napisał(a)
przyleciałam i ja hi hi no no ogród piękny aż miło popatrzeć,ależ masz wieeelkie tulipany
gratuluję ogolnego wystroju naprawdę slicznie
a co do Bergeni to mam to samo tyle że jeden krzaczek ,u mnie też kwiat przykryty liscmi z poczatku myslalam ze to Hiacynt sie wynurza a tu proszę,
jak bede w ogrodzie zafunduję BERGENI fryzjera



Violcia hej hej dziękuję ciesze się bardzo miło jak tak mówisz aż serce rośnie
Bergenia na pewno podziękuje śliczna jest
Dzięki bardzo za potwierdzenie o powiadomieniach myślałam że u mnie tak tylko buziaki
Z Pszenicznej ... 09:21, 18 kwi 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
kasja83 napisał(a)
Hej Agatko-witam w ten jakże deszczowy dzień-u mnie leje jak z cebra. Tulipanki masz śliczne


U mnie nie pada, a dzisiejszy poranek przywitał mnie słonkiem między brzózkami. Widzę jednak że się chmurzy, a w planach było posadzenie darów od Krysi, hortek i variegatusów. Zobaczymy jak się dzień rozwinie.
Teraz kawcia






Miejsko & sielsko 09:20, 18 kwi 2016


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Do góry
ewakatowice napisał(a)



zachwycam się





Cudna jest
I graby w takim fajowym momencie. I psiaczek kochaniutki I cudnie u Ciebie.

PS. Wcale się nie dziwię, że nie robisz tylko się gapisz! Cudnie jest
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies