Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ciężkie początki 11:14, 18 kwi 2016

Dołączył: 13 kwi 2016
Posty: 15
Do góry
Pozdrawiam wszystkie koleżanki i kolegów poniedziałkowo i przesyłam moje tulipanki
A tu pomidorki na razie malutkie bo trochę się zgapiłam i późno posiałam
i mini szklarenka z papryką, pomysł mojej córki
Ogród od nasionka... z widokiem na Lanckoronę 11:07, 18 kwi 2016


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Do góry
Pluszakowa napisał(a)
Cały dzień cisza na Ogrodowisku, wszytscy w ogródkach : ) dajcie znać co zdziałaliście dziś : )

Całkiem porządnie spędziłam sobotę Odchwaściłam truskawki, poszerzyłam i wyrównałam bylinówkę. Zaczęłam też na nowo układać tam roślinki. Robi się miejsce na nowo rosnące
No i posiałam trawę na jednym fragmencie ścieżki w warzywniku
Dla odmiany czas na zmiany... 11:05, 18 kwi 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Do góry
beta napisał(a)


Zadowolona jesteś z tej heufleriany? Ja wysadziłam w sobotę ID z donicy i zastąpiłam ją właśnie tą seslerią Ciekawe czy cały sezon będzie taka piękna jak teraz?
Znowu na wsi 10:52, 18 kwi 2016


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14182
Do góry
Wiosenny przedogródek, jeszcze nie do końca uporządkowany. Przymusowa przerwa w działaniach bo chore biodro odmówiło współpracy







Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 10:51, 18 kwi 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
JoannA napisał(a)

Owady dostały nowy hotel, poprzedni zniszczyły sójki.

Świeżutenki domek dla owadów, gdzie kupiłaś...muszę poszukać na allegro, chyba są w sprzedaży
Ogród od nasionka... z widokiem na Lanckoronę 10:48, 18 kwi 2016


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Do góry
Jana napisał(a)
jakoś mi tych komórek nie żal i nie będzie mi ich brakowało Gosiu, czy jeśli coś nie wsadziłam do doniczek to teraz chyba lepiej do gruntu? a czy masz doświadczenie z takimi nasionami do łąki kwietnej, czy to jest bardzo ekspansywne? kusi mnie żeby to wsadzić pomiędzy moje małe tuje bo miejsce które na nie planowałam w tym roku odpada, tylko się zastanawiam czy potem nie będę tego usuwać

Jana, jeśli masz na myśli zakupione kłącza, to tak - teraz od razu daj je do gruntu. Nie miałam takich nasion na łąkę kwietną, przejrzyj, co tam jest w składzie, ale wydaje mi się, że tam ekspansywnych roślin nie ma.

Znowu na wsi 10:46, 18 kwi 2016


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14182
Do góry
czekają na swoje miejsce



A te się już zadomowiły, nawet ktoś przyszedł w gości

Moja bajka 10:41, 18 kwi 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry

i młodsza młodzież

reszta wieczorkiem, bo teraz do roboty .
Droga do spełnienia 10:37, 18 kwi 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Do góry



chętnie oddam berberysa


Ogród od nasionka... z widokiem na Lanckoronę 10:36, 18 kwi 2016


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Do góry
Izoldka napisał(a)


Też to słyszałam, że łączność komórkowa na ten czas ma być wyłączona

Dobrze, że chociaż internet zostanie


No to będziemy mieć więcej czasu na ogródkowanie
Droga do spełnienia 10:35, 18 kwi 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Do góry
Moja bajka 10:34, 18 kwi 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Małymi kroczkami do celu... 10:34, 18 kwi 2016


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Do góry
A dzisiaj już deszczowo i zimno..miłego tygodnia wszystkim odwiedzającym życzę

Droga do spełnienia 10:34, 18 kwi 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Do góry
hej hej kochane laski napisałam wielkiego posta i mi zeżarło

nie mam czasu więc tylko kilka wiosennych fotek



Ranczo Szmaragdowa Dolina 10:33, 18 kwi 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Młodzież jest jeszcze w wieku zaprzyjaźniającym się...fajnie się ogląda takie rodzinne spotkania i do tego na ogrodowisku

Moje dzieci już nie chcą pokazywać się z rodzicami
Małymi kroczkami do celu... 10:32, 18 kwi 2016


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Do góry
Na te czekam z wielką niecierpliwością



I na koniec w końcu ruszyły szafirki

Małymi kroczkami do celu... 10:29, 18 kwi 2016


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Do góry
U nas w weekend była piękna i słoneczna pogoda, w ogrodzie obudzily mi się pierwsze tulipany...

Moja bajka 10:25, 18 kwi 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Jolu, Iza - spotkanie było świetne, jak zwykle zresztą. Więc kilka fotek z ogrodu, który niezamiennie kocham od niemal 3 lat


Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon 2016 10:08, 18 kwi 2016
Do góry
Dziękuję za poradę
Dzisiejszy "kwiatek miesiąca" rzeczywiście popularny, ale to takie "niechciane dziecko" w ogrodach.
Haniu, las masz słoneczny i suchy, lubię takie, ale mam do nich daleko, jak wiesz u mnie dominuje glina i las jest wilgotny. Teraz zaczyna się w nim sezon czosnku niedźwiedziego z "dobrodziejstwem inwentarza" - zapach cudny w całej okolicy. Ten czosnek dobrze smakuje w potrawach.
W tym roku wskrzeszam plantację pomidorów w donicach. Kupiłam książkę-poradnik i leksykon gatunków w jednym. Czytam teraz o popularnych i dostępnych w Niemczech odmianach, po południu chcę już kupić sadzonki. Mam też lekturę o ziołach, też będą w ogrodzie w donicach.

Pozdrawiam ciepło i dodam zdjęcia leksykonów, potem usunę. Kartki pięknie pachną, zapach książek, to taki dodatek do treści
Dobrego dnia!



Co i jak? Nowicjuszka 10:07, 18 kwi 2016


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
Do góry
Nie wiem jak u Was, ale u mnie od kilku dni nie działają powiadomienia.
Na dodatek jestem wściekła, bo moja sąsiadka w sobotę zrobiła sobie miejsce na kosze na śmieci dokładnie naprzeciw mojej furtki, wychodząc z domu wychodzę na jej kosze grrrrrr. Dodam, ze droga jest moją własnością (3m), a według przepisów kosze powinny być ustawione 3 m od granicy

Ręce opadają.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies