Ogród z uśmiechem
22:00, 17 kwi 2016
Zabrałam się za rabatę przy serbach. Mam wątpliwości ale trudno. Jakoś będzie. 
Na początek dosadzone choiny kanadyjskie. Początkowo planowałam tylko jedną - piękną i nie formowaną i "coś" obok liściastego, ale okazało się, że z tego rogu działki wieją największe wiatry i muszę jednak dosadzić coś jako szpaler.
Tak wyglądało to "przed":

Trzy panienki już dosadzone:
Wcześniej były tu hortensje. Ponieważ po dosadzeniu choin będzie tu więcej cienia, rododendrony, które miały być posadzone pod platanem, powędrowały tutaj
Na dzisiaj dosyć, trzeba odpocząć. Reszta nasadzeń i przesadzeń
jutro.
Na początek dosadzone choiny kanadyjskie. Początkowo planowałam tylko jedną - piękną i nie formowaną i "coś" obok liściastego, ale okazało się, że z tego rogu działki wieją największe wiatry i muszę jednak dosadzić coś jako szpaler.
Tak wyglądało to "przed":

Trzy panienki już dosadzone:
Wcześniej były tu hortensje. Ponieważ po dosadzeniu choin będzie tu więcej cienia, rododendrony, które miały być posadzone pod platanem, powędrowały tutaj
Na dzisiaj dosyć, trzeba odpocząć. Reszta nasadzeń i przesadzeń