Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 19:48, 17 kwi 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry




Eksperymentarium 19:47, 17 kwi 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17627
Do góry
Karabela napisał(a)
Coś nie tak z rododendronem. Kolor za jasny i trochę zwijaja się liście. Czymś podsypać?


Bogdzia z Rododendrowego poleca mieszankę z 3 środków na marniejące rh.
Ogród z pergolą 19:46, 17 kwi 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
Aniu, ładnie zaczęłaś
Kanciki super. Żeby mi tak na piaskach się udawały ...
Ja bym przy tujach włókniny nie kładła, tylko samą korę wysypała

Wstawię ci fotkę dla twojego e-Ma. Taką fotkę sobie zapisałam, co dzieje się pod szmatą z korzeniami tuj, jak zapisałam się na O.
Zobacz:


Potwierdzam, też tak miałam, nawet zapomniałam, ze mam szmatę w jednym miejscu, zasypałam korą, na wierzchu zrobiła się przez lata ładna próchnica, a korzenie szukały wilgoci i szły w górę. Tam znowu paliło je słońce. Masakra. Teraz będę włókninę kładła tylko pod żwirek między skrzynkami warzywnymi, gdzie nie planuję sadzić roślinek, tylko ma być ścieżka.
W innym miejscu pod żwirek kładłam starą firankę. Zatrzymuje żwirek, nie miesza się z ziemią, a roślinki nie sa sparzone
Makowo na Kociewiu 19:45, 17 kwi 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
makkasia napisał(a)




Nie wiedziałam, że masz laury..piękne towarzystwo dostały
Ogród przy lesie początek 2012/2013 19:45, 17 kwi 2016


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Do góry
W czwartek na Wawelu.


Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 19:43, 17 kwi 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry





Ogród Ani :) 19:40, 17 kwi 2016


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
Wiesz aniu ja w kwestii planowania jestem zielona, ale tak wzrokowo (na kartce) to bardziej podoba mi się ta wersja.



Ale ja się w zasadzie nie powinnam odzywać w tym temacie, bo dla mnie to czarna magia. Dopasowanie fal do kulek, fale Dunaju... (te to u mnie na azaliowej są- chyba pójdę jutro ze sznureczkiem)

Blondi piękna.
Wiosenne rewolucje w "Paulinowym ogrodzie" 19:40, 17 kwi 2016

Dołączył: 13 kwi 2012
Posty: 140
Do góry
Wiosna moja ukochana pora roku, wczorajszy dzień był pracowity- dalszy etap "wykańczania" altany, jeszcze podłoga przed nami



Magnolia przez kilka lat miała przestój w kwitnięciu, teraz z roku na rok coraz piękniejsza

Ogród do kwadratu 19:39, 17 kwi 2016


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Do góry
I jeszcze troszkę ...


...a z perspektywy hamaka (mimo, że wciąż nieścięte miskanty wołają o pomstę do nieba!!!)


i tak delektując się kawką


i koteczkiem... (wybaczcie ujęcie, ale kicia bardzo się spieszyła na przytulaski )


spędziłam leniwie przedobiednią porę
Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 19:38, 17 kwi 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry
kamasja łeb pokazała

Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 19:37, 17 kwi 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry
Gliniasto, skarpiasto i wietrznie. 19:34, 17 kwi 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 522
Do góry
Witaj Madziu. Niespodziewałam się tak szybkiego odzewu. Bardzo się cieszę.
A więc nasza działeczka na 22 ary. Jest troszkę nasadzeń które mogę powiedzieć że są masakryczną porażką. Jest długa kręta skarpa i wiele wolnego pola do zagospodarowania. Może pokażę to na zdjęciach.
Tak wygląda pseudo przedogrodek
Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 19:33, 17 kwi 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
malkul napisał(a)




Czyżby to ta pani ??
Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 19:32, 17 kwi 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry



Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 19:30, 17 kwi 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
malkul napisał(a)



Widok ach
Gosia, Ty ponoć masz jarzmiankę u siebie, jakie wybrać jej miejsce..czy rzeczywiście lubi cień ?
Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 19:29, 17 kwi 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry

,


Ogród Magdalenka 19:29, 17 kwi 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17627
Do góry
noemi napisał(a)
Nie mam coś weny do zdjęć …po deszczach mokro … słońce wyszło na chwilę w sobotę rano , to cyknełam swoje bratki







Piękne bratki, uwielbiam białe kwiatki

U mnie też cały czas mokro Słońca pragnę

Pozdrawiam Madziu

Ogród do kwadratu 19:28, 17 kwi 2016


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Do góry
Witaj Lorko - macham

Konieczki - ech.. pogoda była okropna... w tym tygodniu nic nie działałam w ogrodzie... dopiero sobota była moja

MakKasiu ... Gienia szaleje... i to dosłownie! nie spodziewałam się tylu kwiatów. Zobacz sama


Małgosiak - witam Krajankę . Pas z trzcinnikiem jest szeroki na 30 cm a długi na jakieś 50m.

Frezjo - miło mi bardzo

Niedawno przyłapałam kaczora na obchodzie kwadratowego









Życie w wiejskim ogrodzie 19:25, 17 kwi 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Do góry
Gardener27 napisał(a)



Wsadziłam tego na jesień niemal setkę i nic.. nie wiem co nie tak. Wiosną wystawiły kły ale dalej nic i znikły. Możliwe, że zgniły? Ale wiem, że u Ciebie gleba cięższa, śniegu miałeś sporo a jednak żyją.
A może za sucho miały? Za głęboko posadziłam? Spróbuję jeszcze raz. Tymczasem podziwiam u Ciebie.
Exotic Eperor jest moim numerem jeden w tym roku jeśli chodzi o tulipany. Co za niesamowity zmienny kwiat! Będę polować na nie w B.
Pozdrawiam
Ogrodniczka i jej mały ogródeczek 19:25, 17 kwi 2016


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies