Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 20:59, 13 kwi 2016


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12512
Do góry
Moja magnolka dzisiaj

Pissardi


Ogród Loczka 20:59, 13 kwi 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
Lukasz2013 napisał(a)


Tulipanki w trawkach, fajny widok.
Rododendronowy ogród II. 20:57, 13 kwi 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Pięknie wygladaja brzozy





kwitną zawilce lesne białe i różowe ale zdjecie tylko różowych



Żaby nadal składają skrzek



Rododendronowy ogród II. 20:57, 13 kwi 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Bogdzia napisał(a)
I jakies ogródkowe zdjecia.

Rh Staccato w pełni kwitnienia





konkurencja dla magnolii
Wydzielenie warzywniaka 20:56, 13 kwi 2016


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 4223
Do góry
Wiosna wolno się rozkręca, dni ciepłe przeplatane chłodnymi, ale warzywniak już czeka

Ogród Loczka 20:55, 13 kwi 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
Lukasz2013 napisał(a)


Kicia czujna..
Rododendronowy ogród II. 20:54, 13 kwi 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
I jakies ogródkowe zdjecia.

Rh Staccato w pełni kwitnienia







Ogrodowy powrót do dzieciństwa. 20:53, 13 kwi 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17627
Do góry


RRR - różane rozmaitości Renaty i nie tylko różane :) 20:53, 13 kwi 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Do góry
Tulipki się rozkręcają



Nie wiem czy to przez długotrwałe deszcze,ale liście ubiegłorocznych tulipanów są jakieś chore. Dzisiaj wyrywałam je razem z kwiatami,jakieś dziwne były.
Mój mały ogródeczek :) 20:51, 13 kwi 2016


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6022
Do góry
Ogrodniczka i jej mały ogródeczek 20:48, 13 kwi 2016


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Do góry
Pola napisał(a)
Dzisiejsze zakupy .....ale to na inną rabatę......


Lubię takie zakupy aż mnie korci by coś kupić
Mój mały ogródeczek :) 20:48, 13 kwi 2016


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6022
Do góry
Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:) 20:47, 13 kwi 2016


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Jola, wlasnie Siedmiogrod czyli Transylwanie glownie zwiedzimy
Ogrodek? Jeszcze ogarniam, ogarniam

Dzisiaj wypielilam jedna rabatke i rozlozylam tamze kolejne 50mb linii kroplujacej.




Agatko, bloga nie bedzie z braku czasu. No i nie pamietam wiele procz 3 ostatnich dalszych wyjazdow (Meksyk, Wietnam, SL - bo z nich sa relacje).

Justynko
, planowac mozna Biletow nie kupuje, bo potem plany sie moga posypac. 2-3 mce przed, nie wczesniej.

pozdrawiam Was
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 20:47, 13 kwi 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Do góry
Agania napisał(a)

Dzięki Gosiu

Grusza ozdobna ma już kwiaty, a nie pąki

nie lapie Ci swińst w czasie sezonu?parchow rdzy itd?
Pokażę nasz ogród 20:47, 13 kwi 2016


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 4223
Do góry
Ja latam po łąkach za chwastami, a eM chwyta poranek w telefonie:
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród 20:47, 13 kwi 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Do góry
ana_art napisał(a)
nie wiem gdzie to drzewo, ale zerknij na klon cynamonowy strzępiastokory, one są wielopniowe zazwyczaj...


Ana
To drzewo jest zaprojektowane tutaj - świdośliwa sztuk dwie:

Najlepsze byloby takie drzewo do ok 4m
Nie wiem czy ten klon cynamonowy nie będzie tutaj za duży jednak ...
Ogród Małej Mi - sezon 2016 20:47, 13 kwi 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Kasiek napisał(a)
Stoje za Sebkiem, widzisz?

Nie mam czasu się rozejrzeć.. umyka mi dużo fajnego .. ale takie życie ..

Zaległa historia szpakowa ..w skrócie telegraficznym.. szpaki jak idę to odlatują od budki.. każde w inna stronę i drą się nawołując mnie.. chyba odciągają moja uwagę od domku.. takie spryciule Fota sprzed kilku dni.. bo już czereśnia kwitnie.




Ogród pod trzema dębami 20:46, 13 kwi 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
tusiawka napisał(a)


I nowy buczek. Ma około 260 cm. Czekam aż się zazieleni i będę go formowała.
Chciałam mieć chmurki jak u Oli ale nic takiego u nas nie znalazłam.

Marta,na czym polega formowanie takiego buka? Boja się kompletnie na tym nie znam

Pięknie u Ciebie, krokusy śliczne. Lubie te jasnofioletowe. Muszę takie kupić sobie jesienią
Buszując w zbożu i kukurydzy:) 20:45, 13 kwi 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
07_Rene napisał(a)
Kupiłam dziś magnolię za "psie pieniądze", ale nie wiem co to za odmiana... Dosyć duże kwiaty, pachnące. Lekko różowe. Ktoś ma jakieś typy?


To musi być jakaś stara odmiana, bo to drzewo mateczne


A tutaj uwieczniłam cięte magnolie w kule, które rosną przed osiedlowym sklepem. Mimo że magnolia nie lubi cięcia, te kwitną niezawodnie co roku. Ja mam tą odmianę po prawej. Po lewej jest jakaś z bardziej różowymi kwiatami.



Renia, ona wygląda tak jak moja Aleksandrina, Twoje drzewko jest dużo większe i ma większe kwiaty, magnolie pośrednie mają duże kwiaty, więc ją podejrzewam i za nią obstawiam...jest wyjątkowa dobrze wybierz dla niej stanowisko...ta różowa to może być Lennei, podziwiam odwagę tego cięcia kulkowego, drzewka mają piękne korony, zapytaj jakie to odmiany?




Droga do spełnienia 20:44, 13 kwi 2016


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Kawa napisał(a)

Ania żagwin ma 4 lata ale

w zeszłym roku go bardzo podzieliłam bo był cały zarośnięty trawą
tak wyglądała sadzonka po posadzeniu w zeszłym roku


a tak teraz


To mniej więcej taką sadzonkę kupiłam, jak ty masz z podzielenia jedną.
Czyli za 4 lata będzie dopiero ładna kępa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies