Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 10:08, 09 kwi 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry

I na koniec tulipanki od eMusia z Holandii - mają fajny kolor lisci z żółtym brzegiem
Ukojenie 10:06, 09 kwi 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry


Roslinne zapasy. Widok z tarasowej bujawki. Wlasnie ustawilam szklarenki
Buszując w zbożu i kukurydzy:) 10:05, 09 kwi 2016


Dołączył: 28 maj 2014
Posty: 1374
Do góry
07_Rene napisał(a)
Pisałam wczoraj u Sebka, że jestem fanką połączenia żółtego i fioletowego. O dziwo, mam też takie połączenia u siebie...

Nie wiem czy pamiętacie... w jednym miejscu (tam gdzie była kupa drewna i nie wysialiśmy jesienią trawy) zamiast trawnika ma chwastowisko, ale czyż nie piękne?









piękne to mało powiedziane - cudowne!
Ciągle upewniam się, że natura jest najlepszym architektem
Jak powielić tę skalę mikro w makro? Jakieś propozycje?
Np wilczomlecze z irysami?
Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 10:04, 09 kwi 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
ryska napisał(a)
Dodatkowy plus deszczu jest taki, że drewno pięknie błyszczy na zdjęciach.
Pochodziłam u Ciebie po ścieżkach ale nie mogę trafić do wyjścia to zrobię jeszcze parę rundek buziaki


Możesz się zgubić, niby mały ten ogródek ale te scieżki to dały mu duzo dodatkowej przestrzeni...
W deszczu soczyście ale nieostro - mój aparat głupieje..
Ukojenie 10:03, 09 kwi 2016


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6022
Do góry
zoja napisał(a)
Dziś 18 -21.00
wysypałam 3 worki kory i 1,5 worka ziemi.
Posadziłam 36 bukszpaników:





Zadowolona jestem

Ostro działasz
efekty z dnia na dzień widać
pięknie
W Kruklandii 10:01, 09 kwi 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
Z tymi gorzej, bo szczepienie mają dopiero na 10 cm....a na 20 ktoś mądry uciął im przewodnik.



I Pan napisał żeby wkopać do szczepienia..... 10cm ???
Nie padną za jakiś czas?
Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 10:01, 09 kwi 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Wiosna w pełni...

W Kruklandii 09:56, 09 kwi 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
Myślę żeby te dwie posadzić do jednego dołka....ale musiałabym obniżyć je mniej więcej o 5 cm. Tyle to chyba można????

Jak myślicie....dobrze będzie?

Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:) 09:56, 09 kwi 2016


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Gośia, witaj
Jakbys sie wybierala w jedno lub drugie miejsce, w sobote, daj znac, podjade wybierzemy śie razem? Albo spotkamy na miejscu?

Pogoda deszczowa, pikuje pomidorki.

Przed:





I po:

Do raju daleko - u Ewy 09:54, 09 kwi 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20291
Do góry
Myślę, czy nie dać tego ambrowca po lewej stronie ogrodu. Nie mam tu żadnego drzewka. Tu wygląd ogrodu dla orientacji.


Rabata trochę się zmieniła w sierpniu. Nie ma coniki. Muszę się pozbyć też tego cyprysika, bo nie wygląda dobrze. i Może właśnie w tym miejscu posadzić ambrowca, ale z 1,5 - 2 metry od płotu.

Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 09:53, 09 kwi 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Arabeska zakwitła - podpędzona w markecie ciepełkiem, nie zgra się w tym roku z innymi..

Zazieleniła się brzoza i czeremcha...
Ogród Małej Mi - sezon 2016 09:52, 09 kwi 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
Mala_Mi napisał(a)



brakuje 2 dni ze słoneczkiem..

Grujecznik też by błyszczał w słoneczku... uwielbiam go jak świeci słońce na tym etapie rozwoju Foty wszystkie są wczorajsze..



och ale masz pięknego grujecznika, wielopniowy no idealny poprostu

a te donice poprostu mega! Aniu powiedz ciemierniki jak przestana kwitnąć to sa widoczne czy znikają z rabaty?
Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 09:51, 09 kwi 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Posiedziałoby się... ale nie w taki ziąb
Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon 2016 09:50, 09 kwi 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Kochani goście z samego rana! Miło mi bardzo! Mam jeszcze dla Was minutkę,. bo o 10:00 wybywam do miasta. Zajrzę po powrocie ,koło obiadu.

Bawcie się dobrze! Miłego dnia!

W zielonej aptece 09:49, 09 kwi 2016


Dołączył: 28 maj 2014
Posty: 1374
Do góry
Sonka napisał(a)
Przyszłam do Ciebie po wizycie w Oflisowym ogrodzie, chciałam zobaczyć sosnę żółtą, bo też ja mam choć malutka jeszcze, ale widzę, że ma długie przyrosty i zastanawiam się co z nią zrobić, gdzie przesadzić. Zobaczyłam za to piękny i tajemniczy busz, uwielbiam takie klimaty. Czekam kiedy ja będę miała taką puszczę.
Proszę pokaż tę sosnę.


Krysiu
właśnie dzisiaj rano oprzytomniałam, ze to najwyższy czas na ewentualne przesadzanie sosny jeśli jeszcze jej nie przesadzałaś więc czym prędzej poleciałam cyknąć zdjęcia dla Ciebie tej mojej żółtej sośnie


Ta u mnie rośnie strzeliście, prosto, nie chciała się zagęszczać - wypuszczała pojedyncze odrosty po przycięciu więc dałam jej swobodę. Ale widziałam tu na o. u kogoś chyba u Zbyszka "od Tatr" taką mocno ciętą i tamta pięknie się zagęszczała - może zagęszcza się nie po jednym lecz kilku sezonach cięcia, tak dumam.
Życzę udanego miejsca dla twojej piękności
Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 09:48, 09 kwi 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Zakwitła mahoń - zapach niesamowity! Las nabiera barw...
Do raju daleko - u Ewy 09:47, 09 kwi 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Do góry
Ewa777 napisał(a)
Magnolia Leonard Messel zaczyna




Przecudny widok
Ogród Anety 09:46, 09 kwi 2016


Dołączył: 11 wrz 2013
Posty: 900
Do góry
Wiśnie z dnia na dzień stają się piękniejsze

Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 09:44, 09 kwi 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry

W japońcu przestawiłam latarenkę bo połknęły ją azalie i kiscień Klonik w koncu w liściach
Do raju daleko - u Ewy 09:42, 09 kwi 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20291
Do góry
Mam dylemat. Wczoraj znalazłam szkółkę, gdzie mają ambrowca Gumball, na którego choruję od ponad roku. Bardzo bym chciała go mieć, ale nie wiem, gdzie go posadzić.Dobrze, żeby był w miejscu widocznym. Nie mam pomysłu.

Ten ładnie się już otwiera, ale ostrości nie mogłam złapać
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies