piękne to mało powiedziane - cudowne!
Ciągle upewniam się, że natura jest najlepszym architektem
Jak powielić tę skalę mikro w makro? Jakieś propozycje?
Np wilczomlecze z irysami?
Możesz się zgubić, niby mały ten ogródek ale te scieżki to dały mu duzo dodatkowej przestrzeni...
W deszczu soczyście ale nieostro - mój aparat głupieje..
Myślę, czy nie dać tego ambrowca po lewej stronie ogrodu. Nie mam tu żadnego drzewka. Tu wygląd ogrodu dla orientacji.
Rabata trochę się zmieniła w sierpniu. Nie ma coniki. Muszę się pozbyć też tego cyprysika, bo nie wygląda dobrze. i Może właśnie w tym miejscu posadzić ambrowca, ale z 1,5 - 2 metry od płotu.
och ale masz pięknego grujecznika, wielopniowy no idealny poprostu
a te donice poprostu mega! Aniu powiedz ciemierniki jak przestana kwitnąć to sa widoczne czy znikają z rabaty?
Krysiu
właśnie dzisiaj rano oprzytomniałam, ze to najwyższy czas na ewentualne przesadzanie sosny jeśli jeszcze jej nie przesadzałaś więc czym prędzej poleciałam cyknąć zdjęcia dla Ciebie tej mojej żółtej sośnie
Ta u mnie rośnie strzeliście, prosto, nie chciała się zagęszczać - wypuszczała pojedyncze odrosty po przycięciu więc dałam jej swobodę. Ale widziałam tu na o. u kogoś chyba u Zbyszka "od Tatr" taką mocno ciętą i tamta pięknie się zagęszczała - może zagęszcza się nie po jednym lecz kilku sezonach cięcia, tak dumam.
Życzę udanego miejsca dla twojej piękności
Mam dylemat. Wczoraj znalazłam szkółkę, gdzie mają ambrowca Gumball, na którego choruję od ponad roku. Bardzo bym chciała go mieć, ale nie wiem, gdzie go posadzić.Dobrze, żeby był w miejscu widocznym. Nie mam pomysłu.
Ten ładnie się już otwiera, ale ostrości nie mogłam złapać