Pamięć mam dobrą ale krótką

ale wydaje mi się że tak to było. Posadzony jesienią 2012 zimą mocno zmarzł i obcięłam go ponad połowę, w maju 2013 zostało tyle:
we wrześniu 2013:
Wyraźnie widać dwa pędy dominujące, tu jeszcze chyba nawet nie obrywałam tych dolnych.
czerwiec 2014
młode gałęzie są wiotkie a tam bardzo wieje, zrobiłam mu stelaż żeby pędy się nie wyginały, nie wiem czy tu już go skubałam a na pewno już trzeba było, od spodu.
Tu już mocno wystrzelił, sierpień 2014