No i trzy trzmieliny przed nimi kula z cisa, na razie tylko przymiarki
Pan Buk już w miejscu docelowym. Będziemy podnosić karła, nawet eM stwierdził, że on taki karowaty jakiś

Słabo go widać.
Toszko nie wiem co z wisniami? Bo w sumie się straciłam ile ich mam tam posadzić? Pierotnie chciałam 3 sztuki. Potem napisałaś, że 3 to za mało a na Twoim rysunku strona 58 wątku są znowu trzy sztuki.
Trzy to chyba za mało, pięć to za dużo a cztery to jakoś tak głupio :/