Pogubiłam się po drodze...
18:49, 04 kwi 2016
tyle mam do opowiedzenia ze wieczoru mi zbraknie, nie wiem od czego zacz, jak to mowiaja "od początku"
Zanim sie dorwalam (wynik niezly 3h z pomocnikiem
) hortensjowa wygladala tak:
bylo tam wszystko, teraz zostalo prawie nic tzn budleja do przesadzenia, wisteria podzieli los poprzedniczki, szalwie nie wiem jeszcze gdzie moze do tesciowej, czysciec welniasty
Zanim sie dorwalam (wynik niezly 3h z pomocnikiem
bylo tam wszystko, teraz zostalo prawie nic tzn budleja do przesadzenia, wisteria podzieli los poprzedniczki, szalwie nie wiem jeszcze gdzie moze do tesciowej, czysciec welniasty