Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Co z tym ogródeczkiem począć 22:27, 03 kwi 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
ewa004 napisał(a)
Aniu no wysoki jest u mnie koło metra wysoki był
Jak z hortkami to tylko przed a jak wygląda widziałaś u mnie
Dla mnie bosko
Ja mam jeszcze przed brazową trawkę a przed trawka zurawki
Mi się bardzo podoba

Zobacz jaki byk
bałam sie ze hortki przerośnie dlatego w tym roku zostawiłam hortki wyższe




Na psiowej jego pierwszy rok dosłownie z maleńkich sadzoneczek



Szukasz trawki brązowej
Ta by spełniała Twoje wymagania ale nie wiem czy przezimowała bo jest cały czas taka sama




znowu sie zachwycam Twoją Kopciuszkową...
do metra dorasta, to spory ale to dobrze.
a na psiowej ten taki bordowawy to matrona?
Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:25, 03 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89770
Do góry
moja wstążeczka, na którą mówię , że mam węża


druga forsycja


W Dolinie Muminków 22:24, 03 kwi 2016


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4636
Do góry
Nowy zakup - Rodek - Mój pierwszy
Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 22:24, 03 kwi 2016


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Rozkwitła miodunka


cebulice




tulipanki botaniczne




i gęsiówka




Stylowe Nordowisko 22:24, 03 kwi 2016


Dołączył: 10 sie 2015
Posty: 491
Do góry
Pierwszy słoneczny weekend - wrzosy z nowymi fryzurkami, choć nie wiem czy tak się je tnie, mam nadzieję że nie za nisko... zobaczymy co z nich wyrośnie na jesień
Urodzinowe zyczenia dla Danusi 22:22, 03 kwi 2016


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1470
Do góry



Żeby zawsze chciało Ci się chcieć!
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród 22:22, 03 kwi 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
ren133 napisał(a)
I obiecane zdjęcia bratków


te donice wymiatają!
bosko masz
Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku 22:20, 03 kwi 2016


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Do góry
To był pracowity weekend a tyle jeszcze do zrobienia czeka. W sumie to były pierwsze względnie ciepłe dni, wcześniej nawet posprzatać się nie dało. Ale cieszy mnie, że wreszcie trawniczek wygrabiłam porządnie. Jak dobrze, że mam taki niewielki
Jutro nawozem sypnę i dosiewki zrobię, areacja też jest w planie.
Acha, w trakcie wygrabiania filcu mnóstwo gąsienic znalazłam :/ też tak macie ?

kilka kadrów









piwonie, ciekawe czy zakwitną




i już za chwileczkę, już za momęcik ....




Luteczka znów wymyśla - czyli Joga Ogrodowa 22:19, 03 kwi 2016


Dołączył: 02 mar 2016
Posty: 1244
Do góry
Mój pomocnik Rysiek



Warzywnik ciąg dalszy, chyba nawet całkiem prosty kwadrat mi wychodzi



Został mi jeszcze tylko taki kawałeczek do zdjęcia darni i wywiezienie reszty żwiru
Posadzilam porzeczki, mirabelkę i jerzyny, przyciełam dużą pigwę bo miała uschnięte gałązki
W tym tygodniu jadę po kompost i ziemię i będę siać warzywa
Z południa Polski - ogród Marzeny 22:16, 03 kwi 2016


Dołączył: 22 mar 2015
Posty: 1575
Do góry
Moje tulipany w donicach. Te maleńkie zimowały w piwnicy, bardzo powoli rosną. Te większe przeleżały w opakowaniu na zimnym ganku całą zimę - zapomniałam wsadzać na jesień i dopiero w lutym posadziłam ale widzę, że rosną jak szalone. Mam nadzieję, że zakwitną...
Choroby i szkodniki bukszpanów, bukszpan - Buxus 22:14, 03 kwi 2016


Dołączył: 18 cze 2011
Posty: 883
Do góry
Czy jest dla moich bukszpanów ratunek?
Nie jestem pewna czy to miodówka, czy za sucho miały i za mało nawozu czy przemarzły?
Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:11, 03 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89770
Do góry

ta jeszcze ciut ciut , pewnie za dwa dni

ale gwieździsta zaczyna już

Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 22:10, 03 kwi 2016


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Basiu Kasiu Irenko Kasiu - Boćku Bożenko Yolu KasiuWB
dziękuję za miłe odwiedzinki
ślę wiosenne uściski

Wiosna w pełni, krokusy już na etapie zanikania,
a szkoda, bo gdy wreszcie zakwitły okazało się. ze są nawet tam, gdzie ich nie sadziłam







Ranczo Edy 22:08, 03 kwi 2016


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
Spokojnej nocki wszystkim paaaaa

Luteczka znów wymyśla - czyli Joga Ogrodowa 22:07, 03 kwi 2016


Dołączył: 02 mar 2016
Posty: 1244
Do góry
Na początek zdjęcia jak mój M z synem montowali przęsła od płotu



Wygrabione pod lipami i przycięte gałęzie lip przy ziemi



Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:05, 03 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89770
Do góry
to nie wiem co bo się samo w kamykach nasiało , ale z bliska ładne nawet

no i stało się zaczęły pąki pękać


Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród 22:01, 03 kwi 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Do góry
Bratków nie ma końca




Pogubiłam się po drodze... 21:57, 03 kwi 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Do góry
taki wstępny plan sobie zrobiłam, możne by? widać coś?
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród 21:54, 03 kwi 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Do góry
I obiecane zdjęcia bratków



i krokusy w donicy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies