Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród Wioli 16:18, 03 kwi 2016


Dołączył: 23 maj 2012
Posty: 408
Do góry
Drugie pytanie dotyczy odcięcia ogrodu od widoku z drogi.... póki co nic nie zasłania...



Chciałabym posadzić coś przed piaskownicę.... coś nie ekspansywnego, zgrabnego.... ale co??
Wiele miejsca tu nie mam, nie moge sobie pozwolić na rabatę ze względu na miejsce parkingowe w tym miejscu ale mały żywopłot by mógł być. Zastanawiam się nad grabami ale jakoś się ich boje, cisy jeszcze straszniejsze ze względu na małe dzieci.... no i tu się pomysły kończą bo kolejnych thui nie chce....
Ogród Wioli 16:13, 03 kwi 2016


Dołączył: 23 maj 2012
Posty: 408
Do góry
Zwracam się z prośbą o kilka podpowiedzi dotyczących mojego ogrodu.... plany są ale z realizacją różnie wygląda....
Mam wielką chęć na postawienie pergoli na placyku, co o tym myślicie? Chodzi mi o coś takiego

miejsce to:




wątpliwości budzi fakt że w lato placyk jak dotąd był wykorzystywany pod basen, w momencie postawienia pergoli już go tam nie postawie raczej... po drugie miejsce w 100% słoneczne, czy tam się będzie dobrze siedzieć cały sezon???? Jak dotychczas zazwyczaj na czas upałów wędrowaliśmy tu... pod naturalny cień...

Basia - Mój Świat 16:12, 03 kwi 2016


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1349
Do góry
Pierwszy tulipan zakwitł
Pogubiłam się po drodze... 16:03, 03 kwi 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Do góry
amelia_b napisał(a)


Super szklarenka! Kto powiedział,że musi mieć dach dwuspadowy Twoja jest genialnia w swej prostocie
Amelko, czytałam u Mirellki, że stipa Ci pada Wielka szkoda, ale czasem i tak się zdarza, a mną się nie przejmuj, uśmiechnę się do Ciebie po nasionka w przyszłym roku.
Jesteś kochana, że jeszcze się chcesz dzielić tym co Ci zostało
Gożdzikowa - wiejski ogród 16:03, 03 kwi 2016


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
Haniu pamiętasz to moją lilię z taką zrośniętą łodygą ...wiesz ona chyba tak ma bo ,wschodzi takimi grubymi pąkami



i dla przypomnienia


Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:) 16:00, 03 kwi 2016


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Truskawek jest 94 szt.
23-24 kwietnia, Twoja data jest z 2015r.
Wybierasz sie?

Podzialalam w ogrodku.mam obsiane 3/4 warzywnika. Masakra
Podzielilam tez wreszcie trawki od Moniki. I posadzilam kawalki cisow ktore obcielam u Rodzicow w swieta. Uch.

Ogród Magdalenka 15:56, 03 kwi 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Do góry
Miłej niedzieli




Ogród Magdalenka 15:52, 03 kwi 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Do góry
Róże przycięte



Trzmielina ruszyła



i magnolia

Mój ogród pod górkę... 15:50, 03 kwi 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Do góry
A ta hakonechloa ruszyła na dobre!

Pierwsze kwiaty na śliwkach


Ogród Magdalenka 15:46, 03 kwi 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Do góry
Ogród z dziś



Graby będą ...


Limki będą ...


i buxy też … ufff

Mój ogród pod górkę... 15:40, 03 kwi 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Do góry



Gożdzikowa - wiejski ogród 15:37, 03 kwi 2016


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
Haniu .oj bedzie ,aż mnie głowa boli

teraz trochę wiosny


Mój ogród pod górkę... 15:27, 03 kwi 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Do góry
Pogoda dzisiaj wyśmienita, to i praca idzie



Ogród Cioci cz. 3 15:25, 03 kwi 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20285
Do góry
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Tutaj wylądowało część trawek i doszły bukszpany bo wiosną łyso było zupełnie


Gosiu, Ty to potrafisz z pięknych miejsc zrobić jeszcze piękniejsze Zachwycam się Twoją wiosną, bo wyprzedziłaś całą Polskę
Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę 15:04, 03 kwi 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Do góry
Kwitną już Pissardii i Brzoskwinka UFO:



Porzeczki mają zieloniutkie przyrosty:


Pashmina też cała w listkach:


Anabell startują ostro:


Może cos wyjdzie z mojego eksperymentu ukorzeniania patyczków Hortensji Bukietowej?

Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę 14:59, 03 kwi 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Do góry
I znowu miałam kolejny pracowity weekend (jak ja to lubię!):

- podsypałam nawozem resztę róż, iglaki, różaneczniki, magnolie.
- posadziłam kolejne 5 róż (tym razem z F. - przyszły w piątek), kilka czarnych lilii i moje nowo nabyte Martagony,
- zrobiłam oprysk większości roślin Promanalem (u mnie poszło ok. 12 l rozcięczonego roztworu)

- podziałałam trochę w warzywniku: wysiałam koper, rzodkiewkę, sałątę, marchewkę, buraki, groszek cukrowy (nasiona są przykryte osłoną), przesadziłam miętę i bazylię, podlałam nawozem borówki.

- w końcu przycięłam lawendę i wrzosy:




Wiosenne "takietamy":




Nasz przydomowy ogródek 14:57, 03 kwi 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20285
Do góry
zbigniew_gazda napisał(a)
Magda, Kasiu. dziękuję. Może dziś będzie sadzenie. Tylko trochę trzeba odpocząć po świętach. Nie znoszę siedzenia za stołem i objadania się.

Mirella napiszę u Ciebie o ketmii.




Krokusy przepiękne Ciągle zachwycają
Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę 14:50, 03 kwi 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Do góry
Moje magnolie potrzebują jeszcze pary ciepłych dni...

Soulangeana (w zeszłym roku miała tylko 1 kwiatek)



Lennei Alba - ma z 120 cm, drugi rok u mnie, a już zanosi się na kilka kwiatków



Jest u mnie jeszcze Black Tulip, ale ta na razie pąków otwierać jakoś wcale nie zamierza. Chyba że znów zdecyduje, że zakwitnie w sierpniu zamiast kwietnia, jak to było w zeszłym roku
Ogród potrzebujący zmian 14:37, 03 kwi 2016


Dołączył: 15 lut 2016
Posty: 76
Do góry
Pierwsze oznaki wiosny w ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies