Ogród Mirelli
11:34, 03 kwi 2016
Jeszcze raz zacytuję, bo plantacja godna podziwu
Ja swoje stipy też wreszcie popikowałam. Mam jakieś 40 sztuk... Ale wszystkie zeszłoroczne przeżyły, obcięłam je króciutko i już wypuszczają zielone źdźbła.
CZytałam u Iwonki, że pytałaś, czy już można wsadzić stipę na miejsce stałe. Uważam, ze jeszcze zdecydowanie za wcześnie. Ona teraz rośnie w cieplarnianych warunkach, a nocą jednak jest jeszcze chłodno... Oprócz obawy, ze zmarznie, to ona chyba nie będzie rosła jeszcze na rabacie, za chłodno. Ja przed wsadzeniem, gdzieś w maju, najpierw ją hartuję na tarasie parę dni i dopiero wsadzam...



