Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Połowa działki - czyli mam powoli dość 12:27, 02 kwi 2016


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
zawitka napisał(a)


Poobcinane hortki zcięte trawy i brzydotę widać muszę czymś to zakryć bliszcz tam już dochodzi ale słabo ;d


brzydota jest tylko w oczach ; dla jednych jest brzydkie ,natomiast dla drugich to samo jest piekne dla mnie ta rabatka ma swój urok nawet wiosną
Miłkowo - sezon 2016-2022 12:26, 02 kwi 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Oj Alu, jest tak, jak mowisz
Mam łupy
Namawij, warto...moj robi podłogę w domku letnim, ale ładnie bedzie, jak skonczy
Czekam z niecierpliwościa na waszą realizację

Cudne ciemiernik, jakieś ine i duze po 14zł, u mnie w centrum, tam teź hurtownia
Foty na szybko z tabletu

Małymi kroczkami do celu... 12:06, 02 kwi 2016


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Do góry
U nas dzisiaj piękna słoneczna pogoda, choć dosyć zimno. Plany na dzisiaj wyplewic truskawki i na tym pewnie się skończy, bo w domu szpital mam. Pozdrawiam wiosennie, dodaje zdjęcie uratowanych bratkow, 5 zostało, reszte pies zjadł, póki co ulokowane w takiej doniczce, innej nie posiadam( dla bardzo sposrzegawczych góry w tle)

Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 12:06, 02 kwi 2016


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
Basilikum napisał(a)
skalniak wyglada tak, po lewej jeszcze kawalek mi zostal do odchwaszczenia i obsadzenia i z tylu musze trawki dosadzic, kilka od Irenki juz rosnie z dwoch kepek zrobilam 5, nie pamietam gdzie zapisalam ich nazwy


Bardzo lubię skalniaki,i rośliny skalniakowe;
przy tych płaskich wysokich kamieniach Ladnie wyglądałaby smagliczka skalna
Ładnie zwisa a d tego nie rozłazi się
Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon 2016 12:00, 02 kwi 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Przyleciały bociany, zakwitły kaczeńce,
czas już, ogrodniku, uszykować ręce!
Na cięcie, grabienie, na chwastów rwanie,
skończyło się, bracie, twe leniuchowanie!

Coś przesadzić, coś skopać, coś precz wywalić,
po szarzyźnie zimowej czas już ogród ładzić!
Żeby było najpiękniej w całej okolicy,
tego Wam i sobie ogrodniczka życzy!

U Agi - czyli słońce i piach 11:53, 02 kwi 2016


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Do góry
ag_zie napisał(a)
Wczorajsze zachodzące słoneczko dla zaglądających i zmykam - obiadek i na spacerek z dzieciaczkami (a mama do łopaty )

Miłej soboty


Piękne zachodzące słońce Pozdrawiam sobotnio
U Agi - czyli słońce i piach 11:40, 02 kwi 2016


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Do góry
Wczorajsze zachodzące słoneczko dla zaglądających i zmykam - obiadek i na spacerek z dzieciaczkami (a mama do łopaty )

Miłej soboty
U Agi - czyli słońce i piach 11:37, 02 kwi 2016


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Do góry
kasja83 napisał(a)
No Aga jak Cię nie było-to nie było-a teraz ciężko nadgonić. Widzę, że pięknej kupy ziemi się pozbyłaś-od razu horyzont większy. Prace aż miłomam nadzieję, że dziś u Ciebie tak pięknie, jak u mnie

Oj pięknie!
Właśnie brzoskwinkę opryskałam od kędzierzawości.
A dziś w planach sadzenie milorzęba i przygotowanie różanki bo tak wygląda:
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 11:26, 02 kwi 2016


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 12196
Do góry
A ogrodowo to nabyłam tulipany i część z nich dołożyłam do kompozycji świątecznej - czyli gałązki wierzby hakuro-nishiki.
Pokazuję też zaległe, pozostałe kropkowane doniczki.



U Agi - czyli słońce i piach 11:25, 02 kwi 2016


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Do góry
Berberysy
Nasz przydomowy ogródek 11:23, 02 kwi 2016


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11254
Do góry
Irenko robota zrobiona. Dziś z rana padł pień.

Haniu dziś i jutro kuracja musowa.

Halinko jest miejsce na ketmię białą. Dziękujemy z Hania a od czasu do czasu łapiemy wenę. Pozdrowienia wiosenne a widzę na norweskiej że nadchodzi duże ciepełko.

Zrobiliśmy z sąsiadem podsumowanie wycięcia drzewa. Wniosek jest tylko jeden- to był ostatni dzwon . Pień do samej ziemi był spróchniały.
Podsumowanie było bardzo owocne, w każdym razie jesteśmy w stanie wskazującym i nie nadajemy się do prowadzenia samochodu.




Świerk serbski - Picea omorika 11:20, 02 kwi 2016

Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 23
Do góry
Danusiu, czy teraz moge przycinać świerki moje czy juz za pozno??



wolałabym żeby nie urosły mi do 20m.... ale tak jak u Ciebie - 7-8m. Tylko wtedy zakupic elektryczne nozyce i drabine, nieprawdaz??



Dajcie znac co z tym przycinaniem..
Magda
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 11:11, 02 kwi 2016


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 12196
Do góry
Najpierw pokażę słodziaka - rośnie jakby drożdze jadł. Móżdżek pozostaje jednak malutki....
Uwielbiam jak robi "Gacka" z tymi uszami na podłodze

Ogród z łezką II 10:56, 02 kwi 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17627
Do góry
Kindzia napisał(a)


Piękne hiacynty! Wiosna na całego.
I u mnie już rozkwitają pierwsze cebulowe.

Pozdrawiam Kasiu
Moja pierwsza hortensja w ogródku. 10:53, 02 kwi 2016


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Do góry
Troche wiec dokupiłam coby wiosne poczuc mocniej









U Agi - czyli słońce i piach 10:50, 02 kwi 2016


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Do góry
Forsycja już niedługo

Wierzby puszczają listki

U Agi - czyli słońce i piach 10:49, 02 kwi 2016


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Do góry
Sesleria ma małe kotki
U Agi - czyli słońce i piach 10:48, 02 kwi 2016


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Do góry

Ogród pod trzema dębami 10:46, 02 kwi 2016


Dołączył: 02 sty 2014
Posty: 1934
Do góry
Wszystkim odwiedzającym bardzo dziękuję za wizytę i miłe komentarze.
I zostawiam pewnie już ostatnie ujęcia.







U Agi - czyli słońce i piach 10:45, 02 kwi 2016


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Do góry
A jednak coś już i u mnie wychodzi i będzie kwitło


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies