Robiłam późną jesienią porządek w ogrodzie i narwałam pędów bluszczu, zaczął mi się panoszyć nie w tym miejscu co chciałam. Ciekawa jestem czy przyjmą się, jeżeli zakończy się to powodzeniem to mam już miejsce na nie
Grembosiu, gęba mi sie uśmiecha kiedy patrzę na skrawek Twojego domu......mamy podobną podłogę.....wkleję w moim wątku zdjęcie, porównaj sobie
Pozdrawiam noworocznie
Luki, przemiany ogrodu cudowne. Pomysłów było masa
Proszę, opisz zestaw roślin na tej rabacie od prawej do lewej nie wszystko rozpoznałam
I piszesz o tym, ze znalazłes idealny zestaw na bylinowa. Wymien proszę ten zestaw
posadzę samą bonicę z lawendą, krzaczki chopin są szczepione dlatego takie malutkie przesadze je na wiosne w inne miejsce w odległości 1m, tak sobie pomyślałam że im będzie za ciasno a chopin zasłoni dodatkowo murek gdzie rosną drobne niskie różyczki. Przy samej pergoli gdzie zostanie więcej miejsca ostróżki w kolorze fioletu. studnie obudujemy kamieniem a na góre lobelle różową i niebieską. Zastanawiam się czy te iglaki nie będą przeszkadzać czy je nie przesadzić w inne miejsce. W jakich odstępach sadzić bonice 60cm wystarczy i ile od lawendy?
Róże chopin przeszadze chyba na rabate na zdjęciu poniżej. Po lewej stronie jest dzika róża jej się pozbędę. Żywopłot na razie zostaje przed żywopłotem posadzę tuje szmaragd jak podrośnie wytnę żywopłot.
niesamowite, Niesamowite!!!!
Byłam tutaj parę razy na początku Twojej przygody z ogrodem, mieszkasz w pięknym miejscu ale teraz to jest bajka. Gratulacje naparstnicowa Królowo - Pięknie
Wydaje mi się,że tam jest za wąsko az na trzy rodzaje . Tessa ma rację.
Bonica z lawendą jest prześliczna,też pomyślałam o Jurajskim kiedy te murki Twoje zobaczyłam
Chopin jest wielką różą, Twój na fotce to chyba młody roczniak.
Moje w drugim roku i w drugim kwitnieniu osiągały ok 2m wysokości i niemal 1m szer.
Znajdz dla niego inne miejsce
I zaraz na początku sezonu opryskaj tę bonicę na czarną plamistość.