Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Lawendowy zawrót głowy 01:04, 25 gru 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
Wesołych Świąt przybiegłam życzyć dla Ciebie Jolcia i rodzinki

Ogród cioci czyli ciociogród :) 00:58, 25 gru 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
Wesołych Świąt Gosia

Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to! 00:54, 25 gru 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
Wesołych świąt

Moje ukochane miejsce na ziemi 23:24, 24 gru 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
zaraz zmykam z córcią na Pasterkę...nie pamiętam kiedy ostatnio byłam ...

za oknem wiosenna pogoda ...u nas pada deszcz ....

ZDROWYCH RADOSNYCH ŚWIĄT !!!!!!!!


Moje ukochane miejsce na ziemi 23:22, 24 gru 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Mala_Mi napisał(a)
Agata, przy wigilijnym stole myślami byłam z Wami.. zdrowia Wam dużo życzę.... niech nowy rok będzie lepszy. I kończymy z tymi szpitalami... my też życzyliśmy sobie tylko jednego.. niech doktory naprawią co trzeba bo ile można.



Aniu kochana wielkie dzięki

ten rok jest wyjątkowo dziwny
ja niestety zaczynam kolejny od wizyt w Prokocimiu ...
musimy, ponieważ Kubusiowi wprowadzili nowe leki i muszą od nowa badać czy skutkują...czy są jakieś efekty ...


na Wigilii puściły mi hamulce i popłakałam sobie ...
cały czas trzymałam się ... aż do dzisiaj ...
od października i tak byłam dzielna,

rozkleiłam się po życzeniach znajomej ...
niech ten nowy zbliżający się rok będzie lepszy od tego,
który odchodzi !!!!!!!!!!

tego sobie i WAM wszystkim życzę



nasza choinka ubrana została przez nas wszystkich, każdy miał swój udział







Życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok 2014 / 2015 23:05, 24 gru 2014


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Do góry
Kochani, łamiąc się z Wami wigilijnym opłatkiem, życzę dużo zdrowia, radości i spokoju

Lawendowy zawrót głowy 21:40, 24 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
Jola lojalna_ napisał(a)]

Jolu, piękna choinka, ale przy okazji pochwale ładną kompozycję ramek na ścianie.
Z okazji świąt życzę ci wszystkiego, co najlepsze, opieki Bożej Dzieciny, radości , milosci i zdrowia.
Do raju daleko - u Ewy 21:35, 24 gru 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20288
Do góry
Zanim pójdę na Pasterkę pokażę Wam:

Reniferka



Największą choinkę, która stoi na świątecznym stole



i żywą choinkę



Ogród w skali mikro cz.II 20:37, 24 gru 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Do góry
W ten Szczególny Wieczór dziękuję Wszystkim za życzenia świąteczne i moc dobrych słów . Jeszcze raz Wesołych Świąt





To właśnie tu 20:24, 24 gru 2014


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
Do góry
Wesołych Świąt!!!!!



W miniformacie 19:55, 24 gru 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Do góry
Drodzy Ogrodowiczanie

odwiedzający Miniformat

życzę Wam Wesołych Świąt!!!!!!!!!!!

W moim małym ogródeczku - Dorota 19:43, 24 gru 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry


Tak niewiele nam potrzeba,
by przytulić się do nieba.
Zdrowia, szczęścia, bliskich blisko
i miłości ponad wszystko
WESOŁYCH ŚWIĄT DLA WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH.
Życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok 2014 / 2015 19:24, 24 gru 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Składam najserdeczniejsze życzenia świąteczne wszystkim Forumowiczom słowami wiersza Emili Waśniowskiej

To właśnie tego wieczoru,
gdy mróz lśni, jak gwiazda na dworze,
przy stołach są miejsca dla obcych,
bo nikt być samotny nie może.

To właśnie tego wieczoru,
gdy wiatr zimny śniegiem dmucha,
w serca złamane i smutne
po cichu wstępuje otucha.

To właśnie tego wieczoru
zło ze wstydu umiera,
widząc, jak silna i piękna
jest Miłość, gdy pięści rozwiera.

To właśnie tego wieczoru,
od bardzo wielu wieków,
pod dachem tkliwej kolędy
Bóg rodzi się w człowieku.


Wesołych Świąt dla całej ogrodowiskowej rodzinki

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 18:11, 24 gru 2014


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Do góry


Danusiu Kochana! Ten rok, niełatwy, przeczłapał jednak do końca, i mam nadzieję, że wybaczysz mi moje monstrualne zaległości w „bywaniu”... Do Ciebie jednak zaglądam, i choć nie współuczestniczyłam na bieżąco w oklaskach i gratulacjach z powodu TWOICH SUKCESÓW ZAWODOWYCH, a także wielu innych BARDZO WAŻNYCH POWODÓW I OKAZJI, PRYWATNYCH oraz RODZINNYCH, to nadrabiam to teraz, klaszcząc do spuchnięcia łap! I nigdy nie pojmę, jak Ty to wszystko robisz, że potrafisz tak cudownie okiełznać – i zieleń, i kolor, i przestrzeń, i tę gromadę obcych ludzi, których przeistoczyłaś w ogromną rodzinę!!! Dlatego jeszcze przed Wigilią musiałam koniecznie tu przybiec i Cię uściskać. I Wicia też! Wszystkiego najlepszego!
Życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok 2014 / 2015 16:22, 24 gru 2014


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Do góry
Wszystkim Kochanym Ogrodowiskowym składam najserdeczniejsze życzenia Świąteczne słowami Jana Kasprowicza:

„Przy wigilijnym stole
Łamiąc opłatek święty
Wspomnijcie, że dzień radosny
W miłości jest poczęty,
Że jako mówi Wam wszystkim
Dawne odwieczne orędzie -
Z pierwszą na niebie gwiazdką
Bóg w Waszym domu zasiędzie”


Pszczelarnia 15:14, 24 gru 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Tak jest w Szwecji do dziś: na kolację wigilijna je się prosię, a po kolacji wszyscy syci i obdarowani przez Jultomte tańczą wokół choinki.

A u nas dziś pod choinką z lasu przyniesioną zagrają pastuszkowie:





Pszczelarnia 15:05, 24 gru 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry


Astrid Lindgren, Dzieci z Bullerbyn, Wyd. Nasza Księgarnia, przedład Ireny Wyszomirskiej

"W końcu jednak nadszedł nareszcie wieczór wigilijny


i jedliśmy kolację przy rozsuwanym stole w kuchni. Na stole paliły się świece i stała cała masa jedzenia, ale ja jadłam niemal wyłącznie szynkę. No i oczywiście kaszę. Bo chciałam znaleźć migdał."


Lissa mieszkała w jednej z 3 Zagród w Szwecji:


"Gdy następnie weszliśmy do pokoju, choinka była zapalona, a na stole paliły się świece.


Tatuś przeczytał o Dzieciątku Jezus z Biblii. A ja powiedziałam bardzo ładny wierszyk, który zaczyna się tak: Ty mały, śliczny Jezusku, co leżysz na słomie .... .

W wierszu tym powiedziane jest, że właściwie to Jezus powinien dostawać całą masę prezentów i tort. Ja też tak sądzę. A zamiast tego my dostajemy prezenty.
(...) Lubię, gdy ludzie się cieszą, jak dostają prezenty! Jest to równie przyjemne, jak gdy się samemu dostaje prezent.


Potem tańczyliśmy wokół choinki, a wszyscy z zagrody Północnej i Południowej przyszli, by na w tym pomóc. Dziadziuś też przyszedł, chociaż nie mógł tańczyć. Zdaje się, że tańczyliśmy "I znowu jest gwiazda" i "Koś, koś owies" co najmniej dwadzieścia razy.




Życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok 2014 / 2015 14:39, 24 gru 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 519
Do góry
Rodzinnych świąt z ogrodem pokrytym białym puchem i ogniem wesoło mrugającym w kominku. Przysmaków na stole, zapachu domowego ciasta i oczywiście wymarzonych prezentów życzy Agnieszka

Ogród w budowie - nieustającej 14:39, 24 gru 2014


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Do góry
Stare, zardzewiałe narzędzia, np. sekatory mają swój niepowtarzalny urok, nieprawdaż?.












No i po co ona nam pokazuje stary, zardzewiały sekator?
Niepodzianka - on jest cały z czekolady.
Życzę Wam słodkich Świąt.
Życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok 2014 / 2015 14:35, 24 gru 2014


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
Pięknych, Radosnych, Szczęśliwych i Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich koleżanek i kolegów.
Życzy Ela.





Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies