Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok 2014 / 2015 11:34, 23 gru 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
Radosnych Świąt Bożego Narodzenia
spokoju i odpoczynku
pięknych chwil pod choinką
oraz wszelkiej pomyślności

dla całej ekipy Danusiowej i wszystkich Ogrodowiczan i sympatyków
życzy
Mira




Ogrodowy spektakl trwa ... 11:26, 23 gru 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
Wszystkim Ogrodowiczanom
na te święta Bożego Narodzenia
życzę

spokoju, radości, obfitości
spacerów po ogrodzie i nie tylko
utulenia wszelkich trosk w ciszy Wigilijnej Nocy
i pięknych prezentów pod choinką

Mira



Życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok 2014 / 2015 11:24, 23 gru 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry
Zdrowych ,pogodnych świąt dla waszych Rodzin , samych radości i uśmiechów ,zadowolenia z prezentów WSZYSTKIM Wam zyczę
Ogródek....kiedyś będzie ! :) 11:16, 23 gru 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Do góry
Kasieńko .. Dobrze ,źe jesteś .. Gonić te smuteczki ...ojj gonić .. Zdrówka i radości życzę , nowy awatarek prześliczny



Kwiatowy ogródek Monteverde 11:14, 23 gru 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry
Aniu przepraszam ---nie ma ogólnych żtczeń więc zdrowych pogodnych świąt dla Całej Rodziny życzę
Moje ukochane miejsce na ziemi 11:11, 23 gru 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Moje ukochane miejsce na ziemi 11:11, 23 gru 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
od kilku dni strasznie wiało i naniosło mi dużo liści

Kwiatowy ogródek Monteverde 11:10, 23 gru 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
zawitka napisał(a)
Aniu ----przyznaje to w sercu mi szaro buro a na dzworze fakt obejrzałam i firletka jak była wcześniej lekko oklapnięte tak dziś podniosła liście i stoi jak na wiosę Pozdrawiam A życzenia w życzeniach dla wszystkich dzięki że zajrzałaś

No widzisz Zawitko i już dzięki firletce weselej w serduszku jak nam mało potrzeba do szczęścia buziolki
Ogródek Hanusi - kolejny sezon 11:10, 23 gru 2014


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Moje ukochane miejsce na ziemi 11:08, 23 gru 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
w szarym ogrodzie pojawił się kolor czerwony


Połowa działki - czyli mam powoli dość 11:08, 23 gru 2014


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Kwiatowy ogródek Monteverde 11:08, 23 gru 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Kasya napisał(a)

Dziękuję Kasiu, wzajemnie spokojnych i zdrowych świąt
Pomysł na ogród 11:07, 23 gru 2014


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Kwiatowy ogródek Monteverde 11:07, 23 gru 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry
Aniu ----przyznaje to w sercu mi szaro buro a na dzworze fakt obejrzałam i firletka jak była wcześniej lekko oklapnięte tak dziś podniosła liście i stoi jak na wiosę Pozdrawiam A d dzięki że zajrzałaś Wszystkiego dobrego wesołych świąt dla Całej Rodziny zyczę
Kwiatowy ogródek Monteverde 11:06, 23 gru 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Dzisiejsza kartka

W cieniu - zacieniona 11:06, 23 gru 2014


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Kwiatowy ogródek Monteverde 11:06, 23 gru 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
barbara_krajewska napisał(a)
Moje rodki na pewno mają już dość wilgoci, bo leje trzeci dzień.
I bezlitośnie wieje.
Nawet na ostatnie zakupy, a co dopiero na działkę nie mam ochoty się wybrać.


Bogdziu u mnie też, ale dzisiaj jak na razie spokój, właśnie wróciłam ze spaceru z psem i ostatnich zakupów, no i nie jest zimno, od zachodniej strony mam + * st.C, pozdrówka
Kwiatowy ogródek Monteverde 11:06, 23 gru 2014


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Działka prawie w Borach Tucholskich 11:05, 23 gru 2014


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Ogródek Anity 11:04, 23 gru 2014


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies