Życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok 2014 / 2015
18:02, 21 gru 2014
Zgodnie z naszą tradycją, rozpoczynamy życzenia świąteczne.
Życzymy Wszystkim kochanym Uczestnikom i Sympatykom Ogrodowiska z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku, wspaniałych chwil wśród Rodziny i Przyjaciół, dużo ciepła, życzliwości, zdrowia i niespożytej energii jaką Wam staramy się przekazywać do czynienia zmian w Waszych ogrodach i domach.
Wszystkiego Najlepszego!
WESOŁYCH ŚWIĄT!
Danusia, Witek, Michał.
Życzymy Wszystkim kochanym Uczestnikom i Sympatykom Ogrodowiska z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku, wspaniałych chwil wśród Rodziny i Przyjaciół, dużo ciepła, życzliwości, zdrowia i niespożytej energii jaką Wam staramy się przekazywać do czynienia zmian w Waszych ogrodach i domach.
Wszystkiego Najlepszego!
WESOŁYCH ŚWIĄT!
Danusia, Witek, Michał.