Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok 2014 / 2015 18:02, 21 gru 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Zgodnie z naszą tradycją, rozpoczynamy życzenia świąteczne.



Życzymy Wszystkim kochanym Uczestnikom i Sympatykom Ogrodowiska z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku, wspaniałych chwil wśród Rodziny i Przyjaciół, dużo ciepła, życzliwości, zdrowia i niespożytej energii jaką Wam staramy się przekazywać do czynienia zmian w Waszych ogrodach i domach.

Wszystkiego Najlepszego!

WESOŁYCH ŚWIĄT!


Danusia, Witek, Michał.



Ogród Loczka 17:40, 21 gru 2014


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Do góry
Sezon zimowy rozpoczęty




Mój kawałek planety 17:35, 21 gru 2014


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
Do góry





Mój kawałek planety 17:19, 21 gru 2014


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
Do góry
no i mój pierwszy w życiu wianek - eksperymentalny, zrobiłam na sośnie bo zamysł był że ma być zgrzebnie-naturalnie-surowo-ascetycznie i w 100 pro natura - nie licząc bombek, będę jeszcze robiła na drzwi więc mam nadzieję że wyjdzie lepiej ...


a no i jeszcze mych

nie mam na niego pomysłu , na razie jest na balkonie.


Ogrodoterapia czyli uspokojenie wśród tylu spraw :) 17:16, 21 gru 2014


Dołączył: 01 mar 2013
Posty: 3482
Do góry
Pełnych radości Świąt
Bożego Narodzenia ,
Niezapomnianej Wigilii
i pomyślności w Nowym Roku
życzy Skula

Ogródek....kiedyś będzie ! :) 17:13, 21 gru 2014


Dołączył: 01 mar 2013
Posty: 3482
Do góry
Pełnych radości Świąt
Bożego Narodzenia ,
Niezapomnianej Wigilii
i pomyślności w Nowym Roku
życzy Skula

Jak dziecko we mgle wciąż błądzę... 17:12, 21 gru 2014


Dołączył: 01 mar 2013
Posty: 3482
Do góry
Pełnych radości Świąt
Bożego Narodzenia ,
Niezapomnianej Wigilii
i pomyślności w Nowym Roku
życzy Skula

Jak dziecko we mgle wciąż błądzę... 17:12, 21 gru 2014


Dołączył: 01 mar 2013
Posty: 3482
Do góry
Pełnych radości Świąt
Bożego Narodzenia ,
Niezapomnianej Wigilii
i pomyślności w Nowym Roku
życzy Skula

Mój kawałek planety 17:09, 21 gru 2014


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
Do góry
warsztat pracy a na nim dwie latarenki które zakupiłam bo pop pierwsze kosztowały dychę jedna po drugie uznałam że będą mi pasować do foteli ogrodowych i do stolika którego nie mam



ps i do ogrodu którego nie mam

W moim ogrodzie, gdzie czas leniwy... 17:08, 21 gru 2014


Dołączył: 01 mar 2013
Posty: 3482
Do góry
Pełnych radości Świąt
Bożego Narodzenia ,
Niezapomnianej Wigilii
i pomyślności w Nowym Roku
życzy Skula


Ogródek Iwony 17:08, 21 gru 2014


Dołączył: 01 mar 2013
Posty: 3482
Do góry
Pełnych radości Świąt
Bożego Narodzenia ,
Niezapomnianej Wigilii
i pomyślności w Nowym Roku
życzy Skula

Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 17:07, 21 gru 2014


Dołączył: 01 mar 2013
Posty: 3482
Do góry
Pełnych radości Świąt
Bożego Narodzenia ,
Niezapomnianej Wigilii
i pomyślności w Nowym Roku
życzy Skula

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 17:02, 21 gru 2014


Dołączył: 01 mar 2013
Posty: 3482
Do góry
Pełnych radości Świąt
Bożego Narodzenia ,
Niezapomnianej Wigilii
i pomyślności w Nowym Roku
życzy Skula

Ogród nad Rozlewiskiem 17:01, 21 gru 2014


Dołączył: 01 mar 2013
Posty: 3482
Do góry
Pełnych radości Świąt
Bożego Narodzenia ,
Niezapomnianej Wigilii
i pomyślności w Nowym Roku
życzy Skula

Rozpoznawanie bylin 16:59, 21 gru 2014


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Mam problem z rozpoznaniem tej roślinki.Kupiłam jako diosmę,ale chyba to nie to....

Pokażę nasz ogród 16:58, 21 gru 2014


Dołączył: 01 mar 2013
Posty: 3482
Do góry
Pełnych radości Świąt
Bożego Narodzenia ,
Niezapomnianej Wigilii
i pomyślności w Nowym Roku
życzy Skula
Ogród to życie 16:51, 21 gru 2014


Dołączył: 01 mar 2013
Posty: 3482
Do góry
Pełnych radości Świąt
Bożego Narodzenia ,
Niezapomnianej Wigilii
i pomyślności w Nowym Roku
życzy Skula
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna 16:49, 21 gru 2014


Dołączył: 01 mar 2013
Posty: 3482
Do góry
Pełnych radości Świąt
Bożego Narodzenia ,
Niezapomnianej Wigilii
i pomyślności w Nowym Roku
życzy Skula
Mój kawałek planety 16:49, 21 gru 2014


Dołączył: 01 mar 2013
Posty: 3482
Do góry
Pełnych radości Świąt
Bożego Narodzenia ,
Niezapomnianej Wigilii
i pomyślności w Nowym Roku
życzy Skula
Ogród wyrozumiały 16:48, 21 gru 2014


Dołączył: 01 mar 2013
Posty: 3482
Do góry
Pełnych radości Świąt
Bożego Narodzenia ,
Niezapomnianej Wigilii
i pomyślności w Nowym Roku
życzy Skula
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies