Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Lawendowy zawrót głowy 19:27, 15 gru 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Do góry
dziewczyny zaczynacie mnie powoli wkurzac hihihi hihihihi gupoty mi tu pisza baby nienosne kofam was i tak sie ciesze ze Was poznałam


Lawendowy zawrót głowy 19:22, 15 gru 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Do góry
lojalna_ napisał(a)


a ja stwierdziłam, że moich mikrusów nie warto wiązać... może jeszcze zmienię zdanie po tych zdjęciach
W cieniu - zacieniona 19:17, 15 gru 2014


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
...grudniowe poziomki?Słodkie....
Ogród przydomowy - Hosty 19:12, 15 gru 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Do góry
wojtas2101 napisał(a)
Już nie mogę się doczekać...


Ja też
Tęsknimy do tych widoków, już za chwilę.....
Ogrodnik Mimo Woli cd 19:11, 15 gru 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Asiu, Agania - to grudzień????
Ogólnie lubię ciepło... ale + kilka stopni to ani to zima, ani to ciepło...
Ogród przydomowy - Hosty 19:09, 15 gru 2014


Dołączył: 24 wrz 2012
Posty: 1762
Do góry
Już nie mogę się doczekać...
Ogrodnik Mimo Woli cd 19:07, 15 gru 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
anka_ napisał(a)
Aniu co to za drzewo przy ławeczce?




Tulipanowiec amerykański Aureomarginatum. Kupowałam dla kwiatów, a mam dla liści, bo kwiatów na tej odmianie po prostu nie widać ..
Szukajcie a znajdziecie

Ogród dla roślin o mocnych nerwach 19:06, 15 gru 2014


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Do góry
I jeszcze coś o ogrodnictwie:

Ogród dla roślin o mocnych nerwach 19:05, 15 gru 2014


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Do góry
Choinki już wybrane i kupione.



Jedna już jest ubrana i jak właśnie zauważyłam nieźle podgryziona…

Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 19:01, 15 gru 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Potem rodzina się zleciała na doczepkę

Ogrodnik Mimo Woli cd 19:01, 15 gru 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry

Bogdzia napisał(a)
A to dziś masz dobry dzień do zdjęc. już wczoraj dobrze się zaczeło od Muminka a dziś też nieźle.Krogulec świetny.

Z Muminkiem to ciężka praca... do takich maluchów jestem już za stara.. i za wolna... ale jest fajny urwis... I żeby jeszcze spał w nocy.... ale cóż.. nie można mieć wszystkiego..
A ozdoby świateczne sie przydają....... wyszperane na strychu (myślałam, że je wyrzuciłam).... maja już ponad 20 lat Świetna zabawa


Ogród dla roślin o mocnych nerwach 18:59, 15 gru 2014


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Do góry
Pierwsze lampki przed domem.
U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 18:57, 15 gru 2014


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Do góry
Sebek napisał(a)
Jeszcze małe co nieco





Wianki na bramie



]

Sebciu świetnie udekorowałeś przed domem. Bardzo mi się podobają te proste wianki na bramie, pamiętam, że rok temu tez miałeś. Z taka elegancją wygląda posesja, jak z amerykańskiego filmu

A ta choineczka co ją oplotłeś to mi się skojarzyła z pewnymi pinami.
Ten czubek taki śmieszny, jeszcze bym go wygięła nawet hihi
http://www.pinterest.com/pin/441775044672213638/
http://www.pinterest.com/pin/441775044668991747/
Makowo na Kociewiu 18:57, 15 gru 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7892
Do góry
Melduję, że po Aleksandrze cudo na kiju się przewróciło i nie mam zamiaru jej stawiać niech sobie leży.
Makowo już trochę się świeci

Ogród dla roślin o mocnych nerwach 18:55, 15 gru 2014


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Do góry
Wyjazd był bardzo udany!
Bardzo dziękuję wszystkim za odwiedziny

Coś tam trochę dekoruję, ale zasadnicze kokoszkowanie będzie dopiero w weekend.


Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 18:54, 15 gru 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Mozna tak patrzec na nich godzinami
Wspólne moczenie doopki

Tu kumpel juz sobie poszedł...


Więc nura w wodę!


Ale mi dobrze!
Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 18:45, 15 gru 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Sikorki są dość odważne, zaraz przylatuja i można się na nie zaczaić z apatatem Oglądają lustro wody z zaciekawieniem a potem wesoło się w nim pluskają




A jeszcze jak dojdzie kumpel - to dopiero jest zabawa
Ogródek Hanusi - kolejny sezon 18:43, 15 gru 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
hanka_andrus napisał(a)


O takiej porze to i ja mogę nad morze Jak fajnie.... pusto.. Nic nie szpeci widoku. I szum morza słychać a nie wrzaski ludzi.
Wianki, dekoracje wyłącznie na Boże Narodzenie 18:41, 15 gru 2014


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 4219
Do góry
Zgodnie z instrukcją Łukasza, zamieszczoną w jego wątku i u nas stanęła brzozowa choinka.

Pszczelarnia 18:39, 15 gru 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Dla Magdy 70 i jej pomysłowej choinki:

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies