Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Boćkowe perypetie ogrodkowe

Pokaż wątki Pokaż posty

Boćkowe perypetie ogrodkowe

monteverde 19:17, 23 lis 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
bociek napisał(a)
Ostatnie pączki i kwiatki





I takie tam




Posadź boćku ambrowca ladnie się przebarwia i listki pachnąkolejowa i trawiasta ładniutkie goryczka jeszcze ma kwiatki teraz każdy cieszy jak mało widać, że przygotowana jesteś do zimy pozdrówka
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Juzia 19:21, 23 lis 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38239
Ja tak jak Ola....w miejscu świerka widzę drzewo kolumnowe. Buk, ale może jednak dawyck gold a nie purple?
Albo wiśnię Amanogawa...

Kolejowa i trawiasta na wypasie!
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
lojalna_ 19:57, 23 lis 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Takie tam te widoki , trawy ...takie bym u mnie chciała.....

Takie cuda
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Bogdzia 21:05, 23 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Rodki opuchlaki zjadają. Czy te rh sa malutkie ? ,.bo takie maleńkie pączki maja w większości , powinny byc dużo większe.Trawki za to śliczności wszystkie bez wyjątku nawet te niechciane.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Milka 11:24, 24 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
bociek napisał(a)


Mariolka, dzięki. A że ekspansywny, miałam miskanta cukrowego i wydmuchrzycę, to są dopiero wędrujące rośliny i uparte


Ta druga, fakt, ale jakoś miskant cukrowy nie szaleje u mnie lubię go bardzo
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:32, 24 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
U mnie też coś pożera rh i bukszpany chorują i mnóstwo, chyba 30 wywaliłam, ale pozytyw taki, ze sobie złote cisy posadzę, mniej pracy i mniej chyba chorowania; u mnie tez 2 koniki chorują, tak z jednej strony, głupio to wygląda, w końcu chyba wytnę i zostawię sam czubek im, bo w innym miejscu już tak zrobiłam i żyją..obejrzałam też żurawki, bo coraz mizerniejsze, ale nic nie znalazłam, więc nie wiem, co się dzieje, jak padną, to już nie kupię, raczej zrobię kolejne podziały Forstec Curls i już, one cały sezon ładne
Głosuję też na wiśnie, kolor i kwitnienie i do zieleni ładnie i szybko rośnie, jak ją tniesz
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Mala_Mi 17:17, 24 lis 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Bociek..... nie chcę straszyć ,ale u mnie już 3 rok słabiutki.... mówią 7 lat chudych musi być... to jeszcze 4 ..grrrrrr

Conicę zjadł przędziorek. Wyrzucenie go to jedno, ale przędziorki to drugie. Wiosną oprysk promanalem. I to wszytkiego. Drań stołuje się na wielu roślinach łącznie z chwastami!!! I to mit że musi być pajęczynka.. jest ale nie zawsze..

Drzewko jakie?? A co ci w duszy gra. ja na drzewach się nie znam.. wiec nie będę mędrkować

Rh stołują sie na rodkach... bez dwóch zdań.

Krótko mówiąc jak nie urok to sr......

Trzymaj sie i czasami zamachaj tym skrzydełkiem.

Skrót u mnie...... była u 3 razy "Maja" i puścili w telewizji. Zachwycona nie jestem, bo montaż był byle jaki i nie po mojemu. Tak bez ładu i składu. Wnusio samodzielnie chodzi... i jutro mam dyżur.. wiec uciekam z forum, bo jutro nic nie zrobię..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
nicol21 19:59, 24 lis 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10211
bociek napisał(a)
smutno i jesiennie, ale jeszcze trzy miesiące i znowu będzie wiosna


I takie podejście mi się podoba!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Madzenka 20:16, 24 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Bociuś conica zżarta przez przędziorka, bukszpan też ma roztocza (To wersja przedziorka, ktora kocha bukszpany) , jesli nie interweniujesz szybko to ich też się pozbedziesz,potem osłabione bukszpany zaatakuje grzyb... Conica wlaściwie jest najwiekszym przysmakiem przędziorków i trzeba pryskać wewnątrz krzewu kilkukrotnie w sezonie. Uratowalam moja kule conicową ale trwało to ze dwa lata systematycznej walki. Ty spec od chemi jesteś to doczytaj czy Ortus+nissorun na przędziorka w bukszpanach zastosować jeszcze można, to wlasciwie jedyne antidotum na te roztocza/przedziorki w bukszpanch. W ubieglym roku miałam inwazje , ta mieszanka pomogla.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
agata19762 21:34, 24 lis 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
witaj Bociusiu

miło, że wróciłaś...głowa do góry !!!
u mnie też ciężkie czasy nastały...
to dzięki temu, że mam ogród i mogę w nim podłubać,
( mimo, że często z zimna sztywnieją palce) mam siły do życia...

ogrodowisko też pomaga ładować akumulatory !!!

buziaki .....
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies