Ranczo Edy
18:31, 04 gru 2014
Edytko, nie mam zdjęć. Moja rośnie na jabłonce
Moja też ma dwa rodzaje kwiatów bo każda tak ma. Oglądałam jakiś program i tam mówili, że muszą być dwie odmiany koło siebie żeby owocowała. A Twoja owocowała ?
Tu masz pomysł na zabawę z dziećmi. Do wykorzystania niepotrzebne doniczki