Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ranczo Edy 18:31, 04 gru 2014


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13041
Do góry
eda napisał(a)


Ewcia witaj kochana ja też mam jedną odmianę i ona ma dwa rodzaje kwiatów także nie musi być inna u mnie sama rośnie na kratce ostatnio to nawet dwa razy do roku kwitła a są jeszcze jakieś inne ? jaką masz wykop ją dla mnie ze swojego archiwum plis będę czekać cierpliwie Buziaki Ewcia


Edytko, nie mam zdjęć. Moja rośnie na jabłonce
Moja też ma dwa rodzaje kwiatów bo każda tak ma. Oglądałam jakiś program i tam mówili, że muszą być dwie odmiany koło siebie żeby owocowała. A Twoja owocowała ?

Tu masz pomysł na zabawę z dziećmi. Do wykorzystania niepotrzebne doniczki

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 18:27, 04 gru 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Towarzyszyła mi Kropka w stroju pooperacyjnym.


Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 18:25, 04 gru 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry



Stary wianek za chwilę pójdzie w odstawkę.

Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 18:25, 04 gru 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Agania napisał(a)

Ma być weekend cieplejszy, to akurat popodlewamy

Z córciami możecie upiec ciasteczka piernikowe, ja piekłam z moją dorosłą córcią, którą też zawsze roznosi...tak nam wyszły

robiłyśmy z przepisu Wilczej Góry/Ewci, były pyszne
http://wilczagora.blogspot.com/2013/12/swiateczne-ciasteczka.html




Dzieki za cynk, pewnie w sb zrobie, u nas ostatnio cały czas maślane ciasteczka pieczemy
Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 18:24, 04 gru 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry



To ten sam wianek tylko wcześniej i później, z owockami
Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 18:23, 04 gru 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry



Na razie zrobiłam podkłady


Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 18:22, 04 gru 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 18:21, 04 gru 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry




Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 18:20, 04 gru 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Zima prawie, ale rośliny w donicy mają jeszcze ładny wygląd. Nacięłam dziś gałązek na wianki.





Rododendronowy ogród II. 18:12, 04 gru 2014


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Bogdzia napisał(a)
Z braku laku wstawiam zdjecia biednego rudzika który biedaczek jeszcze nie odleciał i jego lis spędza mi sen z powiek


trochę smutny ale piękny ja u siebie nie widziałam rudzików
Dżdżownice kalifornijskie 18:03, 04 gru 2014


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2582
Do góry
Z dzisiaj, widać lubią świeżą trawę z liśćmi, zdjęcie kiepskiej jakości ale widać,że pracują, jest też mnóstwo małych.


Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 18:02, 04 gru 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
Do góry
an_tre napisał(a)
te świerki już za duże na wieszanie lampek ale jak były małe to owszem wieszałam teraz wieszam na ganeczku i niskich krzewach

ta fotka z grudnia 2009



a ta z 2008


....
Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 18:02, 04 gru 2014


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
AgnieszkaW napisał(a)
Aniu, jakie cudowne wieści Gratuluję publikacji i dyplomu, zasłużyłaś sobie na to
Dziękuję Aguś, jest mi niezmiernie miło

Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu 18:01, 04 gru 2014


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
Do góry
Przepraszam za jakość ale tel robiłem bąbeczki wiszą w sklepie (rodziców) na gałęzi

Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 17:51, 04 gru 2014


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
te świerki już za duże na wieszanie lampek ale jak były małe to owszem wieszałam teraz wieszam na ganeczku i niskich krzewach

ta fotka z grudnia 2009



a ta z 2008

Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 17:47, 04 gru 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
Do góry
an_tre napisał(a)
A widziałaś Bożenko moje jabłuszka w albumie?
Kocham to moje miejsce, jest tu cisza, spokój, przestrzeń i widoki które lubię
kwietniowe rabatki






Dopiero teraz zobaczyłam te zdjecia. Masz naczym powiesić lamki choinkowe Domek perełaka, trzeba pieścić, takich juz prawie nie ma, a o kwiatuchach juz wielokrotnie piałam z zachwytu, ale dziś bisuję
Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 17:46, 04 gru 2014


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
yolka napisał(a)
Kolejnych kolorowych setek Aniu życzę Tobie i sobie, żebym mogła u Ciebie oczy nacieszyć - wręczam kwiaty
Dziękuję Jolu za piękne dale, u mnie dopiero zaczęły gościć, mam przyobiecane na wiosnę różne kolorki
Jurajski Ogród 17:44, 04 gru 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10750
Do góry
grudniowy Jurajski...


Ogród mały, ale pojemny;) 17:40, 04 gru 2014


Dołączył: 25 lis 2011
Posty: 1483
Do góry
Pokaże Wam jeszcze coś





Jurajski Ogród 17:39, 04 gru 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
Do góry
AgnieszkaW napisał(a)
Ewo z Ogródeczka, każdy zapewne już tęskni, jeszcze tylko zima i już...szybko zleci

Agnieszko
, dziękuję W sprawie skalniaka, aż musiałam do Ciebie zajrzeć w celu przypomnienia sobie i wiesz co? Nie grzesz kobieto, masz piękny skalniak w połączeniu z drewnianymi podkładami - mi się podoba

Renatko, byłam wczoraj u Ciebie i oglądałam, ale po cichutku...

Ewo z Piaskowni, Bonica piękna, tylko złości mnie po kwitnieniu, bo śmieci płatkami, no ale cóż: coś za coś...

Ewo z Pszczelarni, wydawało mi się, że ogród pokazuję z różnych stron, również mostek i pergolę... Nie zawsze mogę i chcę pokazać to, co za płotem, jak również mało pokazuję dom, ale krajobraz przed domem i za domem jest mój, z dwóch boków (za żywopłotem ligustrowym) już nie mój, ale z ładniejszej części korzystam, brzydszą omijam obiektywem...

Kasiu, oby do wiosny

Pozdrowienia dla wszystkich zaglądających










Jejku, nie wiem co bardziej mi się podoba kwiaty czy kamienie, stawiam znak równości. Pozdrawiam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies