Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

4 pory roku w ogrodzie 21:31, 02 gru 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry

Rabata z oczkiem wodnym i klonem Atropurpurea

Wiosna


Lato


Jesień


Zima
W Dolinie Muminków 21:21, 02 gru 2014


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4636
Do góry
malgorzata_szewczyk napisał(a)
No przecież Ja gapa jestem przed Mikołajem Barbórka Fotki jak z baśniowej krainy lodu
Takie widoki kocham


Gosieńko faktycznie przed Mikołajem Barbórka - uwielbiam mieć Swoje święto i super prezenty dostawać od Męża
Widoki faktycznie piękne - aż miło patrzeć na takie pogodowe cudeńka .......





Piaskownia na zakręcie 21:16, 02 gru 2014


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13041
Do góry
17. KRONENBURG





Dżdżownice kalifornijskie 21:15, 02 gru 2014


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2582
Do góry
Drugi, nowy kompostownik, wykopany dół ok. 80 cm głęboki w drugim rogu, na dno tym razem dałam snopek słomy, który po rozcięciu sznurka zajął całą pojemność dołka, wykopaną ziemię wykorzystam do sadzenia roślin, jest pachnąca, luźna, rozsypuje się w rękach.


Dołożyłam podartych kartonów, resztek kuchennych, wrzuciłam jedną łopatę dżdżownic wyjętych ze środka starej pryzmy.
To cała filozofia mojej hodowli nieprzerwanie od ponad 30 lat.
W Dolinie Muminków 21:11, 02 gru 2014


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4636
Do góry
Kasial napisał(a)
Cudne masz widoki. Uwielbiam!!! Ja mam tylko mroźny wiatr i jest szaro, buro i ponuro. Czekam na śnieg
Pozdrawiam i buziory przesyłam


Kasieńko widoki faktycznie piękne



dziś już tak pięknie nie jest, ale zima już niedługo do Nas zawita i będzie urokliwie. Pozdrawiam.



Kwiatowy ogródek Monteverde 21:09, 02 gru 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9106
Do góry
monteverde napisał(a)
Dzisiejsza kartka


Urocza
Piaskownia na zakręcie 21:06, 02 gru 2014


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13041
Do góry
16. ALADDIN PALACE



Podwórkowa rehabilitacja 21:05, 02 gru 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
Do góry
ryska napisał(a)
Taki widok mam z balkonu. Zgadnijcie co to?

Widoku nie zazdroszczę, ale ogródeczek super"
Dżdżownice kalifornijskie 21:03, 02 gru 2014


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2582
Do góry
Dżdżowniczki sprzed tygodnia



kopiec z nimi, +głębokość w ziemi ok 60,80 cm


to samo w zbliżeniu, widać jak dolne warstwy są przerobione

Ogródek z futrzakami i kamieniami 21:03, 02 gru 2014


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Do góry
Owocki tez są


Co mi zrobisz jak mnie złapiesz ?


Nowa jadalnia
Leśne Wzgórze 21:03, 02 gru 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Do góry
Witam wszystkich czekających na instrukcję

Powiem Wam szczerze, że Wasze wczorajsze pochwały były miłym balsamem uśmierzającym smutek mojego synka.
Zaniósł dziś robione przez nas gwiazdki do szkoły, ale jego wychowawczyni, delikatnie mówiąc, spojrzała na nie krytycznym wzrokiem, a widząc duże zainteresowanie reszty klasy "pozwoliła" je powiesić. Było jeszcze kilka uwag na temat przygotowanej przez niego gazetki, ale to już inny temat.

Zaczynamy:
Do przygotowania najłatwiejszej gwiazdki potrzebujemy 12 paseczków.

My robiliśmy z dwóch rodzai:
mniejsze gwiazdki przygotowywaliśmy z pasków 1cmx21cm (cięte z szerokości kartki A4)
większe gwiazdki z pasków 1,5cmx29,5cm (cięte z długości kartki A4

Paski układamy w koszyczek/przeplatankę i sklejamy w miejscu stykania się pasków pod kątem prostym (używam bardzo niewielkiej ilości kleju magic - to nie musi się mocno trzymać ma być przez chwilę stabilne by się nie rozjeżdżało). jak widać można zrobić 2 różne wzory:

z niebieskimi lepiej widać:



Nasze gwiazdki są zrobione ze zwykłych kartek ksero, można oczywiście zrobić z bardziej ozdobnego lub grubszego papieru.

Przygotujcie paseczki za chwilkę ciąg dalszy...


Ogródek z futrzakami i kamieniami 21:01, 02 gru 2014


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Do góry
Kwiatkowo


Ogródek z futrzakami i kamieniami 20:58, 02 gru 2014


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Do góry
Ostatni listopad
trawkowo



Mój kawałek planety 20:54, 02 gru 2014


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
katiaxx napisał(a)
...kamieni może pół taczki z pryzmy 20 t .

Kamienie też się przydadzą, u mnie to towar deficytowy.

A co do niektórych informatyków .... niestety znam ten ból.


4 pory roku w ogrodzie 20:52, 02 gru 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Aleja z pergolą z New Down na Wschodnią rabatę z hortensjami bukietowymi

Wiosna


Lato


Wczesna jesień


Zima
Piaskownia na zakręcie 20:51, 02 gru 2014


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13041
Do góry
15. ROMANZE



Kwiatowy ogródek Monteverde 20:49, 02 gru 2014


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Do góry
monteverde napisał(a)

Cześć Asiu również ściskam i serdecznie pozdrawiam

***
Aniu, chyba mam taka różę. Popatrz w wolnej chwili, może mi podpowiesz. Ja leczę przeziębienie, ale, że jest lepiej to robię porządki w zdjęciach róż.
Pozdrawiam cieplutko.
Piaskownia na zakręcie 20:41, 02 gru 2014


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13041
Do góry
14. MARIA TERESA

Piaskownia na zakręcie 20:39, 02 gru 2014


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Do góry
Rench napisał(a)
I jeszcze pashmina






Istne cudeńko , mam nadzieje, że moja również taka będzie
Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 20:36, 02 gru 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies