W Gąszczu u Tess
18:04, 30 lis 2014
Ja jak zwykle zjawiam sie po imprezie.. koniec świętowania i już.. ale nie czas świętować... bo Pszczółka w polu, a ja w lesie... ale rodki podlałam przed samym mrozem 
Kfiatuch ... poimprezowy... moje to miały być Kamasja Leichtlina i Kamasja Kusika Alba.. niestety dostawca cebul przysłał 80% niezgodnych z zamówieniem i nie wiem jaką mam. Patrząc po wielkości to raczej Kusika.
Kfiatuch ... poimprezowy... moje to miały być Kamasja Leichtlina i Kamasja Kusika Alba.. niestety dostawca cebul przysłał 80% niezgodnych z zamówieniem i nie wiem jaką mam. Patrząc po wielkości to raczej Kusika.
