Nooo... dobrze, że jesteś
Twoje realizacje, to TWOJE ogrody. W wielu wątkach trwa przegląd sezonu. U Ciebie powinien tez się odbywać, ale nie tylko z Komorowa, bo... masz na koncie znaaaacznie więcej niż "Nie tylko bukszpanowy"
Co na dobranoc?
Nowoczesność w Twoim wydaniu. Mieni się odcieniami zieleni.
Są tam też rododendrony, więc wiosną musi być obłędnie