Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Co się stało kwiatom ... 00:10, 16 lis 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Do góry
AgnieszkaW napisał(a)


Dziękuję za poradę i za różyczkę

Na dobranoc.

Ogród cioci czyli ciociogród :) 00:08, 16 lis 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Rok rabaty berberysowej
Marzec

Maj

Czerwiec

Lipiec
Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 00:07, 16 lis 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Gardenarium napisał(a)





Danuś przepiękne te zdjęcia, ale to ostatnie i mnie zmroziło milej niedzieli Wam życzę
Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 00:02, 16 lis 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry





ten trawnik tu wygląda jakby wykładzinę położył te ciemne tulipany super towarzycho dla klona, e lepiej mysleć o tulipanach białych niż o mokrym śniegu brr
Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 00:00, 16 lis 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry





Borówcowy raj 00:00, 16 lis 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Do góry
Borbetka napisał(a)


Tę ferie barw nazywasz ponurą... o matko to co wszyscy myślą zaglądając do mnie??? ... strach się bać...

a sad po prostu wymiata, nigdzie nie widziałam takiego jak u Ciebie, o każdej porze roku robi wielkie wrażenie

Borbetka napisał(a)


Ogrodowy spektakl trwa ... 23:57, 15 lis 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
a teraz moje kłopoty - kto wie co z tym robić i wogóle

brzoza





nie wiem jaka to przyczyna, pewnie jakiś grzyb ale nigdy czegoś takiego nie widziałam i nie wiem co robić

a teraz hortensje moje oczka w głowie co to mają być mega mega piękne

ich liście się nie przebarwiają tylko złapały jakiegoś chyba grzyba - co się robi to hortensja ogrodowa, chyba już trzeba okryć ale co z tymi liścmi







co tu robić z tym ?







Kwiatowy ogródek Monteverde 23:56, 15 lis 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
hanka_andrus napisał(a)
Fakt, u mnie oczy cieszy fiołek od Ciebie Anuś. Niestrudzony, chyba "botaniczny" Kwitnie bez opamiętania, tak jak Ty, bez opamiętania biegasz po ogrodzie. Zdrowia, sił i środków życzę.

Bardzo mnie to cieszy Haniu, bo nie u wszystkich utrzymał się ten fiolek, rozumiem, że to ze spotkania w rajskim? widać jak kto dba, moje fiolki też cały czas kwitnąTobie Haniu też życzę zdrówka, przyda się nam po ciemaku zrobiłam biały
Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 23:54, 15 lis 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry





Kwiatowy ogródek Monteverde 23:54, 15 lis 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
ewsyg napisał(a)


Teraz oczy będzie cieszył widok kwitnących roślin domowych. Byle do wiosny
Miłego weekendu Ci życzę

No tak storczyki tłoczą cały czas z małymi przerwami teraz znowu żółty rozkwitaa biały przekwita. wzajemnie Ewo, miłego
teraz zrobione ale już ciemno
Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 23:52, 15 lis 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Na razie koniec, bo za dużo zdjęć mam
Ale mam jeszcze coś takiego brr



Ogrodowy spektakl trwa ... 23:51, 15 lis 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
i jeszcze trochę czerwieni

fuj wstrętne plastiki co zrobić nie mam takich prawdziwych


a teraz prawdziwe








Ogrodowy spektakl trwa ... 23:44, 15 lis 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
Dzisiaj był piękny dzień ogrodowej aury, szukałam co kwitnie i co ciekawie wygląda i tyle











Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 23:40, 15 lis 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry




Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 23:36, 15 lis 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry




Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 23:36, 15 lis 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry




Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 23:35, 15 lis 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Najfajniej jak są i zimozielone i byliny






Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 23:34, 15 lis 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
kasiek napisał(a)
Najmniej spotykany kolor w ogrodzie o tej porze...



To jest kalikarpa i piękna jest do bukietów, miałam kiedyś ale mi wymarzła, ona po zimie bardzo późno się budzi i można mysleć, że po niej ja czekałam do czerwca i wywaliłam - oby Twoja tylko rosła
ja też tylko focę i to na 4 nogach
zdjęcia z 426 oglądałam cudna jesień i piękne zdjęcia

pozdrawiam
Ogródek Ewy 23:33, 15 lis 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Do góry
Nallar napisał(a)

Myślisz że mnie było łatwo? Dlatego też zapadła decyzja, że to było raz i nigdy więcej. Pocieszające jest to, że z ich nowymi właścicielami mam stały kontakt, trafiły do dobrych ludzi, ludzi odpowiedzialnych. Ponieważ sunia ma bardzo silny pociąg do bycia mamuśką to potrafi przywłaszczać sobie dzieciątka innego gatunku.



Cudna fotka, sunia mnie rozbroiła, brak słów.
Moc całusków i pieszczot dla suni.i kociaczka
Ogrodowy spektakl trwa ... 23:21, 15 lis 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
kasiek napisał(a)
Często zaglądam, masz takie cudowne klimaty, takie jak lubię


Kasiu dzięki - to tak jak ja do Ciebie

klimaty z dziś




Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies