Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Anglia, ogród w Bressingham 20:50, 14 lis 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry










Co się stało kwiatom ... 20:49, 14 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Mirella napisał(a)
Zbyszek,




Piękne zdjecie a taki kamyczek chętnie bym przygarnęła Pozdrówka.
Anglia, ogród w Bressingham 20:47, 14 lis 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry
No i oczywiscie STIPA!!







Anglia, ogród w Bressingham 20:44, 14 lis 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry









Działka prawie w Borach Tucholskich 20:42, 14 lis 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Agata pierwszy wypad z plecakiem w góry był po zakończeniu podstawówki stanowczo za późno ,
ostatnio na Zawracie widziałem ojca z 5-6 latkiem troszkę przesadził bo na łańcuchach była klapa

tutaj "zdobywca" wycofał się - zbyt duże oblodzenie


Agata natura i wszystko co w niej najpiękniejsze -to jest to
łosoś to też natura o reszcie natury nie wspomnę




Anglia, ogród w Bressingham 20:41, 14 lis 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry








Lawendowy zawrót głowy 20:40, 14 lis 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Do góry
eda napisał(a)
przegapiłam prawię !!!
100 lat nie 200 lat i oczywiście więcej ma być Najlepszego i miłego dalszego pobytu z nami





Juz sie martwiłam ze sie zgubiłas a Ty w kwiaciarni nocnej byłas ...dziekuje Ci bardzo jak miło
Lawendowy zawrót głowy 20:38, 14 lis 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
przegapiłam prawię !!!
100 lat nie 200 lat i oczywiście więcej ma być Najlepszego i miłego dalszego pobytu z nami


Anglia, ogród w Bressingham 20:36, 14 lis 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry





Działka prawie w Borach Tucholskich 20:34, 14 lis 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
No i oczywiście gratuluję udanego wędzenia

ale ma kolorek, pewnie smakowała równie dobrze
pozdrawiam
Anglia, ogród w Bressingham 20:32, 14 lis 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry
A tu mieszka właściciel ogrodu - Alan Bloom... Można było wejść i porozmawiać - tak przynajmniej twierdziły panie ogrodniczki- Alan do każdego wyjdzie i chętnie porozmawia. Ale akurat wrócił dzień wcześnie więc doszłyśmy do wniosku, że nie będziemy jednak przeszkadzały

edit. Nie Alan tylko Adrian. Alan to jego ojciec

Anglia, ogród w Bressingham 20:29, 14 lis 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry
No i ta ilość miskantów...na początku robiłam fotki każdemu egzemplarzowi...jak do katalogu jakiegoś...ale ich tam zdecydowanie za dużo jest więc odpuściłam...









Działka prawie w Borach Tucholskich 20:28, 14 lis 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
ZbigniewG napisał(a)


różyczka dla zagubinych w czasoprzestrzeni


różyczkę sobie wybrałam, bo mam niedoczas okrutny
W moim ogrodzie, gdzie czas leniwy... 20:22, 14 lis 2014


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
Do góry
jazzy napisał(a)




matko i wszyscy świeci, małom tu fikła, cóż za profesjonalizm, jak ładnie zrobiłaś,
Anglia, ogród w Bressingham 20:21, 14 lis 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry








Szmaragdowy Zakątek 20:19, 14 lis 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Do góry
A teraz mały fotoreportaż ze „szmaragdowego” …
jeszcze kwitnie żurawka Rio


są też poziomki


pojawiły się także owoce Goi (lepiej późno niż wcale)


żurawka LIME MARMALADE pięknie się wybarwiła…jej liście przechodzą z odcieniu cytrynowego, poprzez soczyście zielony do limonki


no i jeszcze news z ostatniej chwili …wzeszły u mnie szafirki. Jak teraz wypuściły liście, to co będzie wiosną ???
Anglia, ogród w Bressingham 20:13, 14 lis 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry






Anglia, ogród w Bressingham 20:09, 14 lis 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry










Anglia, ogród w Bressingham 20:06, 14 lis 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry






Lawendowy zawrót głowy 20:05, 14 lis 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
lojalna_ napisał(a)
Fidek z rana






ale śliczny śnieżny potfuuur cudowny duży będzie ?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies