Nigdy nie mów nigdy
14:38, 16 mar 2013
Relację z wiercenia dziurki... wieczorkiem. Teraz tylko szybciorkiem zakupki (DZIĘKUJĘ ZA NAMIAR !!!)
liatry, jeżówki i tawułki (białe z Juleczki projektu, a mam tylko jedną białą)
Wszystkie zielone kiełki mają, obiadek teraz, potem do donic posadzę.
Uciekam teraz, do wieczora
liatry, jeżówki i tawułki (białe z Juleczki projektu, a mam tylko jedną białą)
Wszystkie zielone kiełki mają, obiadek teraz, potem do donic posadzę.
Uciekam teraz, do wieczora

....czy muszę dodawać ,źe z biedronki ??
