Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 10:59, 08 mar 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Ewa004......jakoś nie wierzę w te prognozy, póki co leje i jest 0, z wilgoci zimnem wieje

Kondzio, hi, hi, przystopowałam, leje niebotycznie, plusik, rośliny podlane

Marzenko jak z rana zaglądam, mam tak samo u ciebie, ale lubię czytać, więc nie narzekam
oczywiście, że kwitnienie jaśminów oglądamy u mnie przy szejkach i innych
pysznościach już zapraszam całą Grupę Wrocławską....prognozy są zmienne, bierzemy wariant pozytywny

Gosiu postanowiłam nie zamartwiać się pogodą i tak nic to nie da, a mówią że stres najbardziej szkodliwy

Reniu
czekam na ten widok, cały mur taki piękny wtedy, niestety nie mam odpowiedniego sprzętu aby całośc ująć

Jula kiedyś sadziłam, co było w sklepach i bez wiedzy, dziś pewnie byłyby tam cisy

Gierczusiu mam nadzieję, że kopara na miejscu już dzięki

adom1206/ Agnieszko to prawda, mszyce lubią je, ale robimy oprysk Decisem; to drugie to żylistek, jeden jest biały, a drugi różowy, taki blady róż, ładnie się to przeplata..super zakup dokonałaś

Ana wrażenie jest, nawet jak płatki opadają, wygląda to pięknie, za to potem tylko zielone są i w tym roku na przód dam dalie, aby kolor dorzucić

Iwa jak, to miło że znalazłaś u mnie inspiracje tak, to tuje Danica lubię je i wpadł mi pomysł, wokół innej rabaty posadzę te tuje, wkoło wrzosy, a w środku róża szczepiona, kolory róż i biel i zieleń tujii

Bożenko to są pierwsze rośliny, jakie posadziłam, wtedy u mnie był jeszcze sajgon popowodziowy, zatem będą mieć lat 15 lat; rozkrzewiły się dzięki psom, bo stale je podgryzały, a ja buczałam, że niszczą, a one za mnie zrobiły dobra robotę

Agata bardzo dziękuję

Wieloszko będę jechać do Marzenki obwodnicą, no rzut kamieniem, zero korków!! super!
będę cię pilnować w Kwiatonie, ale u nich ceny nie są wysokie

Gierczusiu, Kasiu/Kindziu, Gosiu/Joanno, Haniu, dzięki za życzenia i wiersz i ja też was wszystkie buziam w dniu naszego święta

Edytko dziękuję ten świat się kręci i rozwija dzięki nam, a facetów naszych kochamy


[b]Ewa, jej, no po prostu bomba i jeszcze ten różowy kolorek!!

[/b]

i kwiaty dla was

Dla odmiany czas na zmiany... 10:57, 08 mar 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Do góry
Beatko dla kobiet pracujących pomoc domowa
Własnie skończył myć u mnie podłogę wiec proszę w prezencie

Ogród niby nowoczesny ale... 10:54, 08 mar 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Do góry
Madziu jak go nauczysz to i ogródek przekopie

Ogródek Hanusi - kolejny sezon 10:51, 08 mar 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Do góry
Haniu z okazji tego szczególnego dnia życzę Ci spełnienia wszyskich marzeń zarówno tych malutkich jak i troszkę większych



PS. Haniu, te Twoje rymowanki zawsze wywołuja banana na mojej buzi Uwielbiam je
Moje ukochane miejsce na ziemi 10:49, 08 mar 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Do góry
Agatko- z okazji tego szczególnego dnia życzę Ci spełnienia wszyskich marzeń zarówno tych malutkich jak i troszkę większych

Ogrodowy bałagan 10:48, 08 mar 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Do góry
Z okazji tego szczególnego dnia życzę Ci spełnienia wszyskich marzeń zarówno tych malutkich jak i troszkę większych




PS. Oby nam wystarczyło siły i cierpliwości potrzebnej do stworzenia naszych wymarzonych ogrodów
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 10:48, 08 mar 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Do góry
Irenko Ty taka zapracowana jesteś ,przyjmij proszę pomoc domowa w prezencie
Jak go nauczysz to i ogródek przekopie
Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek 10:46, 08 mar 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Do góry
Martusiu, z okazji tego szczególnego dnia życzę Ci spełnienia wszyskich marzeń zarówno tych malutkich jak i troszkę większych

Igiełkowy ogródeczek 10:45, 08 mar 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Do góry
Gosiu żeby sprzątanie nie stało się naszą udręką

I ja podzielę się z Wami moim ogrodem... 10:45, 08 mar 2013


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
Do góry
Z okazji Dnia Kobiet, życzę Wam, ogrodowiskowe koleżanki, spełnienia marzeń, zdrowia, szczęścia i czego sobie tylko życzycie

A miało być tak pięknie.... 10:45, 08 mar 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Do góry
Reniu z okazji tego szczególnego dnia życzę Ci spełnienia wszyskich marzeń zarówno tych malutkich jak i troszkę większych. Pamiętaj, że świat bez kobiet nie miałby sensu, ale przecież my - kobitki to wiemy

Mazury i mój kawałek ziemi 10:44, 08 mar 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Do góry
ewciu z okazji tego szczególnego dnia życzę Ci spełnienia wszyskich marzeń zarówno tych malutkich jak i troszkę większych



PS. Projekt Alicji bardzo fajny!
W Gąszczu u Tess 10:43, 08 mar 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Do góry
Tesiu dla ciebie pomoc domowa w prezencie

Lek na całe zło czyli mój ogród 10:42, 08 mar 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Do góry
Aldona z okazji tego szczególnego dnia życzę Ci spełnienia wszyskich marzeń zarówno tych malutkich jak i troszkę większych

Zielona odskocznia 10:41, 08 mar 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Do góry
Agatko z okazji tego szczególnego dnia życzę Ci spełnienia wszyskich marzeń zarówno tych malutkich jak i troszkę większych. Pamiętaj, że świat bez kobiet nie miałby sensu



PS. pomocnicy pierwsza klasa
Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 10:41, 08 mar 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Do góry
Aniu dla ciebie , posprząta ugotuje i okna pomyje tu zrobiłam zdjęcie jak u mnie mył podłogę

Początki w Kruklandii 10:40, 08 mar 2013


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
Kindzia napisał(a)
Kwiatuszek na Dzień Kobiet




Dziękuję!!!!!
Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika 10:39, 08 mar 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Do góry
Madżenko z okazji tego szczególnego dnia życzę Ci spełnienia wszyskich marzeń zarówno tych malutkich jak i troszkę większych. Pamiętaj, że świat bez kobiet nie miałby sensu



P.S. dziekuję za wiadomość.
Kubusiowo 10:38, 08 mar 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Do góry
Gosiu, z okazji tego szczególnego dnia życzę Ci spełnienia wszyskich marzeń zarówno tych malutkich jak i troszkę większych. Pamiętaj, że świat bez kobiet nie miałby sensu Ale przecież my (kobiety) to wiemy...



Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika 10:38, 08 mar 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Do góry
Marzenko Takiej gosposi ci życzę,a jak już posprząta to podeślij go do mnie


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies