Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy bałagan

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy bałagan

renatamama3 08:19, 06 mar 2013


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
NO pewnie dla mnie nie ma problemu .
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
yeterelinka 08:23, 06 mar 2013


Dołączył: 03 lip 2012
Posty: 106
Edi00 napisał(a)
Gdybym bliżej mieszkała, to wpadłabym Ci troche córcie pobawić
Uwielbiam małe dzieci (cudze-zaznaczam) a moje to już "stare"chłopy....



Powiem ci, że ciężko wszystko ogarnąć jak są małe dzieci w domu. Jeszcze jak są zdrowe to jakoś daję radę, ale gdy jedna z nich zachoruje to już lipa. Od wczoraj starsza córka jest z gorączką a ja miałam tyle rzeczy zaplanowanych w ogrodzie. U nas wiosennie, temp w słońcu wczoraj wynosiła 19C. Dzisiaj też się zapowiada pięknie. Jeszcze mój m, przez pomyłkę zabrał mi klucze od samochodu, domu, i garażu jak pojechał do pracy.Najgorsze jest to, że nie wie kiedy wróci.
____________________
Ogrodowy bałagan
Edi00 20:54, 06 mar 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Dzieci szybko rosną Ja tęsknę trochę za czasami kiedy byłam im potrzebna, teraz to oni chodzą za mną i pytają się "mamo potrzebujesz pomocy?"
____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
yeterelinka 10:09, 07 mar 2013


Dołączył: 03 lip 2012
Posty: 106
Edi00 napisał(a)
Dzieci szybko rosną Ja tęsknę trochę za czasami kiedy byłam im potrzebna, teraz to oni chodzą za mną i pytają się "mamo potrzebujesz pomocy?"



Czas szybko leci.... Nie dawno z brzuszkiem chodziłam a już najmniejsze we wrześniu będzie miało 3-latka.Dzisiaj przyjedzie teściowa,to może uda mi się coś zrobić koło domu.

U nas dzisiaj chłodniej,nie ma słoneczka...szkoda.Najgorsze jest to,że znowu zapowiadają zimę...brrr...
____________________
Ogrodowy bałagan
grazyna 10:23, 07 mar 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Nie podziękowałam za namiary na roślinki ? Jej, już to czynię buziam za nie

Jak dzieci urosną to pieski są do przytulania
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
Edi00 10:48, 08 mar 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Z okazji tego szczególnego dnia życzę Ci spełnienia wszyskich marzeń zarówno tych malutkich jak i troszkę większych




PS. Oby nam wystarczyło siły i cierpliwości potrzebnej do stworzenia naszych wymarzonych ogrodów
____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
yeterelinka 11:00, 08 mar 2013


Dołączył: 03 lip 2012
Posty: 106
grazyna napisał(a)
Nie podziękowałam za namiary na roślinki ? Jej, już to czynię buziam za nie

Jak dzieci urosną to pieski są do przytulania



To ja Ci Bardzo Dziękuje za wszystkie rady,do których się stosuję :* I realizuje powoli zakup rh,ktore mi wymieniłaś

____________________
Ogrodowy bałagan
yeterelinka 11:05, 08 mar 2013


Dołączył: 03 lip 2012
Posty: 106
Edi00 napisał(a)
Z okazji tego szczególnego dnia życzę Ci spełnienia wszyskich marzeń zarówno tych malutkich jak i troszkę większych




PS. Oby nam wystarczyło siły i cierpliwości potrzebnej do stworzenia naszych wymarzonych ogrodów



Dziękuje,ja również życzę wszystkim Kobitką na tym Forum, Wszystkiego Najlepszego z Okazji Dnia Kobiet

:*
____________________
Ogrodowy bałagan
yeterelinka 13:34, 13 mar 2013


Dołączył: 03 lip 2012
Posty: 106
Czy można liczyć na waszą radę?


Chcę odznaczyć konkretnie działkę i nie wiem czym ją obsadzić,żeby nie wiało i za dużo cienie nie było.Myślałam nad świerkami,ale jodły kaukaskie mi się bardziej podobają.
Później wstawie zdjęcia,Jest to strona południowa i wschodnia,teren raczej kwaśny wilgotny blisko staw.Obsadzić chcę za skarpą bo w koło domu obsadzone jest już szmaragdami.
Będę wdzięczna za każdą radę.
____________________
Ogrodowy bałagan
Ewa4 13:54, 13 mar 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Wpadnę jak wrzucisz fotkę bo ja tez mam wiatry i zastanawiam sie co posadzić żeby tak nie wiało.pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies