Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród Zabaewy ... i nie tylko ... ;) 10:00, 08 mar 2013


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Do góry
To, co zobaczyłam dziś za oknem - podcięło mi skrzydła A ja głupiutka zastanawiałam się już nad zdejmowaniem osłon, cięciem suchych traw i co.... i zima

Żeby pośmiać się z powrotu zimy dołączam kenijskie słonie w zimowym... Rogalinie


Połowa działki - czyli mam powoli dość 09:59, 08 mar 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Do góry
Przyjmij życzenia Babo kochana
od drugiej baby z samego rana.
Niech dzień cały będzie radosny
bądź zdrowa Babo -aby do wiosny!
Szczęścia życzę Tobie, sobie
i kobietom na całym globie!
By marzenia się spełniały
a Nas chłopy wyręczali!
My dziś drinki i kaweczki
NASZE ŚWIĘTO DZIŚ BABECZKI!!!



Witajcie w Wyżełkowie 09:58, 08 mar 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry
Najlepszego Asiu Pozdrawiam

Ogrodoterapia czyli uspokojenie wśród tylu spraw :) 09:58, 08 mar 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Do góry
Przyjmij życzenia Babo kochana
od drugiej baby z samego rana.
Niech dzień cały będzie radosny
bądź zdrowa Babo -aby do wiosny!
Szczęścia życzę Tobie, sobie
i kobietom na całym globie!
By marzenia się spełniały
a Nas chłopy wyręczali!
My dziś drinki i kaweczki
NASZE ŚWIĘTO DZIŚ BABECZKI!!!


Liliowo i kolorowo:) 09:58, 08 mar 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry
Danusia - baba babie życzonka składa Wszystkiego naj naj

Ogrodomania Oli 09:57, 08 mar 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Do góry
ola napisał(a)

A mówiłaś, że wiosny nie widać u Ciebie? A tu proszę, niezbite dowody - wrzośce kwitną, cosik z ziemi wyłazi
Bałaganu to ja też nie widzę żadnego, ale znam ten ból - wszyscy chwalą, a my i tak mamy przed oczami powyłamywane trawy, liście jeszcze od jesieni... Nie przejmuj się, chyba nikt poza nami tego nie widzi
Pozdrawiam Olu
Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie... 09:57, 08 mar 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Do góry
Przyjmij życzenia Babo kochana
od drugiej baby z samego rana.
Niech dzień cały będzie radosny
bądź zdrowa Babo -aby do wiosny!
Szczęścia życzę Tobie, sobie
i kobietom na całym globie!
By marzenia się spełniały
a Nas chłopy wyręczali!
My dziś drinki i kaweczki
NASZE ŚWIĘTO DZIŚ BABECZKI!!!


Tu odpoczywam 09:57, 08 mar 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry
Grażynko wszystkiego naj, naj
nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę 09:56, 08 mar 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Do góry
Przyjmij życzenia Babo kochana
od drugiej baby z samego rana.
Niech dzień cały będzie radosny
bądź zdrowa Babo -aby do wiosny!
Szczęścia życzę Tobie, sobie
i kobietom na całym globie!
By marzenia się spełniały
a Nas chłopy wyręczali!
My dziś drinki i kaweczki
NASZE ŚWIĘTO DZIŚ BABECZKI!!!



Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek 09:55, 08 mar 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry
Martusia wszystkiego naj, naj od baby dla baby
Kwiatki i rabatki u Elizy 09:54, 08 mar 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry
I ode mnie tyż
Gdzieś na końcu świata... 09:54, 08 mar 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry
Najlepszego Gosia

ps. kokoszki super
Igiełkowy ogródeczek 09:53, 08 mar 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry
I kwiatuszek dla "baby"
Mazury i mój kawałek ziemi 09:52, 08 mar 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry
Od baby dla baby

Pozdrawiam, macham, buziam - i dzięki za odwiedzinki Z kobeą dam znać
Ogrodoterapia czyli uspokojenie wśród tylu spraw :) 09:51, 08 mar 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry
Dla Was wszystkich dziewczyny kochane


ps. kwiatuszek od Teścia dostałam dzisiaj z samego rana, ha

Ogrodnik Mimo Woli cd 09:44, 08 mar 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Kwiatuszek na Dzień Kobiet


Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 09:44, 08 mar 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Kwiatuszek na Dzień Kobiet


Igiełkowy ogródeczek 09:44, 08 mar 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Do góry
Przyjmij życzenia Babo kochana
od drugiej baby z samego rana.
Niech dzień cały będzie radosny
bądź zdrowa Babo -aby do wiosny!
Szczęścia życzę Tobie, sobie
i kobietom na całym globie!
By marzenia się spełniały
a Nas chłopy wyręczali!
My dziś drinki i kaweczki
NASZE ŚWIĘTO DZIŚ BABECZKI!!!




Ogród w skali mikro :) 09:44, 08 mar 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Kwiatuszek na Dzień Kobiet


Ogródek wyłożony kamieniem, jak zmienić? 09:43, 08 mar 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 2
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies