Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka 13:47, 08 mar 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Hej Margo!

Miły gość od łódki, gdy tylko było ciepło to tam mieszkał, współczuję mu że musi ją sprzedać - uwielbiał ją, tak mi się przynajmniej wydawało z naszych kilku rozmów. Pewnie stanie na tym Notting Hill, bardzo tam fajnie; byłam, ale dawno... Za rogiem Portobello Market, czyli raj dla grzebaczy takich jak ja
Jutro będziemy u Teściów, to coś zdecydujemy i rezerwuję Lecimy na 5 dni, końcem kwietnia, na majowy weekend

Do skrzynek dawałam mój własny kompost; tylko jedną zostawiłam pustą i napełnię ją ziemią zza płotu (bo marchewka na kompoście byłaby porozdwajana).
Gdyby się udało kupić ten kompost z Łodzi, to raczej pod kwiatki właśnie, bo tak jak piszesz... ale pytałam o to babkę w kompostowni, mówi że wysyłają próbki do analizy, mają taki obowiązek i dostają dopuszczenia; mają normy - w kompoście nie może być więcej niż x bakterii, pestycydów, rtęci itd...

pięknie za oknem, co??


Źródełka, ciurkadełka, inne elementy wodne 13:46, 08 mar 2013


Dołączył: 24 lut 2013
Posty: 159
Do góry
Dzięki Danusiu, jeszcze, jedno zdjęcie ciurkadełko trochę zmienione. W tym roku przenoszę koło tarasu, będzie chyba otwarte.
Mój kawałek raju II 13:42, 08 mar 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Do góry
Pozdrawiam siątecznie

Jurajski Ogród 13:41, 08 mar 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10750
Do góry
W 2006 roku było tak...

Ogrodnik Mimo Woli cd 13:38, 08 mar 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Do góry
Relaksującego popołudnia życzę
Moje ogrodowe marzenia... 13:32, 08 mar 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Do góry
Miłego Dnia Kobiet
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 13:31, 08 mar 2013


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Do góry
Ależ prezencik się trafił , wiedział kiedy

Zostawiam okazyjny kwiatuszek
Jurajski Ogród 13:31, 08 mar 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10750
Do góry
tak było... - 1996 rok

2003 rok


Grembosiowo 13:29, 08 mar 2013


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Do góry
Świętujemy dzisiaj
Mój 4 arowy azyl... 13:26, 08 mar 2013


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Do góry
Tez mi się tak wydaje , prognozy na najbliższe dni nie są zbyt optymistyczne .

Świąteczny kwiatuszek


Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 13:26, 08 mar 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Do góry
Kaweczka z kwiatkiem
Trzeba zacząć wszystko od początku 13:26, 08 mar 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Do góry
No i moje nabytki
Bajkowy ogród Weroniki 13:24, 08 mar 2013


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Do góry
Z okazji Dnia Kobiet
Same wątpliwości 13:23, 08 mar 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Do góry
Teren skopany i czekam na wiosnę
Wszystkiego naj z okazji święta
Ogródek Hanusi - kolejny sezon 13:23, 08 mar 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
hanka_andrus napisał(a)
Kurze łapki nie nowina, ale jaka super mina!
A cellulit, co to jest? Każda z nas wygląda fest!
Zimą udem nie szpanuję, to na lato rezerwuję.


Wszystkim dziewczynkom, kobietkom, babom, babciom -pogody ducha!
Nakrywam do stołu. Zapraszam.


rewelacja Haniu, dziękuję i wzajemnie
to ja coś dorzucę na toast
Co z tym ogródeczkiem począć 13:22, 08 mar 2013


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Do góry
Mój taki dużo skromniejszy kwiatuszek, ale też świąteczny
Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika 13:22, 08 mar 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Do góry
Za nasze święto
Jeszcze hobby czy już uzależnienie..? 13:21, 08 mar 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Do góry
Aga azalie te 100 cm.wys.to Azalia "Juanita" i 'Golden Lights"
tak kwitła w zeszłym roku azalia Juanita ta druga jest żółta nie mam fotki a niskich azali nazw nie pamiętam
Co z tym ogródeczkiem począć 13:20, 08 mar 2013


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Do góry
ewa004 napisał(a)
Kobietki dziś nasze święto 8 marzec

Dla was szczere życzenia





Oooo..... fiu...fiu....
Pierwsze kroki w zakładaniu własnego ogrodu 13:20, 08 mar 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Do góry
Było tak


Jest przekopane

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies