...dzisiaj przesadzaliśmy tulipanowca...na szczęście nie był tak gigantyczny jak brzoza ale namęczyliśmy się w dwójkę bardzo...z placu boju zeszliśmy dopiero o 19... niestety ciemności nie pozwoliły pracować dalej...ale akcja zakończona sukcesem....tulipanowiec ma nowy dom...po drugiej stronie płotu....
... tym tempie pracy robię mało zdjęć i w dodatku komórką....
Sylwio!
Miło, że zaglądnęłaś.
Murek w ostatecznej postaci to mój pomysł. Natomiast było wiele inspiracji z neta, z czasopism i czego się da. Dla mnie zawsze zima jest taka inspirująca, bo nic się nie da robić na zewnątrz, więc myślę, co by tu zrobić na wiosnę. No i wymysliłam. I wciąż jeszcze się zastanawiam, co muszę poprawić, aby bardziej wkomponował się w całość. Chodzi mi generanie o to, aby wyglądał, jakby od zawsze tam był. Rośliny rosną, może to się z czasem uda.
Pozdrawiam ciepło i wiosennie. U mnie było dzisiaj +16 stopni!!!!!
Ewa a czemu Twój M. wykopał te dziury w środku trawnika nie mógł gdzieś na boku? czy może tam jakąś fontannę planujesz?
a na zachodniej stronie od której masz słonce od 14.00?
Oj Basiu to mnie pocieszyłaś Dzisiaj znowu popracowałam na rabatach,cudny dzięn był ogólnie roślinki mają się dobrze,żurawki przezimowały dobrze pierisy też
Haniu takiego cudnego widoku się dziś od Ciebie spodziewałam. Brak mi słów by to określic, no cuda najprawdziwsze masz w ogrodzie. dzieki za zdjecie jest śliczne. Buziaki.
Borbetko!
Jestem pod wrażeniem. Piękny, wspaniały, cudny i ZADBANY ogród. Widać, że wszystko zaplanowane i z rozmysłem posadzone. Ład i urok ogrodu, przemyślany dobór roślin zrobiły na mnie duże wrażenie. Jestes profesjonalistką.
Gratuluję!
Czy ta włóknina w której leży rura drenarska to jakaś specjalna? Właśnie chcemy kłaść dren na naszej działce, rura już kupiona, żwir zamówiony, niewiem jedynie jaką włókninę kupić...
Moniko!
Z tym kamieniem, to wcale nie było tak zabawnie.
A tak serio, to co robię, to jeden wielki eksperyment. Nie mam w tym temacie doświadczenia. Trochę czytałam na ten temat i wiem, że takie "suche" murki są dość łatwe w wykonaniu. Wciąż go jeszcze obsadzam. Murek ma stanowić element tła dla roślin. Ma tylko gdzieniegdzie być widoczny.W szczeliny chcę ponasadzać rośliny, aby nie był taki całkiem odsłonięty. Już częściowo udało mi się go przesłonić, ale jeszcze trochę pracy mnie czeka. Cała ta rabata "na murku" jest jeszcze w fazie zmian i dopracowywania szczegółów.
Zobaczymy...
A teraz idę do Twojego ogródka. Do zobaczenia!