Ogród Alicji w ciągłych przeróbkach
18:22, 06 mar 2013
Dziękuję Panowie za powitanie
Może i Panie mnie zaszczycą 
Dla równowagi znalazłam trzy zdjątka z poprzedniego roku, niestety też nie z lata lub wiosny a z jesieni, ale zawsze...

Dla równowagi znalazłam trzy zdjątka z poprzedniego roku, niestety też nie z lata lub wiosny a z jesieni, ale zawsze...
