To wąski pasek pod okapem, mogłabym wysypać żwirek i byłoby po wszystkim, ale tędy wchodzi się do ogrodu od garażu i zawsze to miło jak coś rośnie. Wiosną rosną tu tulipany, latem aksamitki. Mam tylko takie zdjęcie, jak zobaczysz to usunę.
Haniu ja wędlin prawie nie jem a tym bardziej puszek. Mięsa tylko troche na obiad bo za mięsem w zadnej postaci nie przepadam. Śliczna przylaszczka a rh w dobrej kondycji, całe szczęście że ta zima była lepsza i byle nadal nie było mrozu. Pozdrówka.