Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Mój kawałek raju II 19:56, 05 mar 2013


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 884
Do góry
bogumila_bienko napisał(a)
..śliczny...




Rewelacyjny kolorek...
Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 19:56, 05 mar 2013


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
Kasiu, widziałaś tę instrukcję Danusi?
Gardenarium napisał(a)
Pokażę to na świerku pospolitym

Dwa dolne przykłady to cięcie tylko przewodnika - górne zaś to bardziej radykalne cięcie przewodnika z rozgałęzieniami



Mój kawałek raju II 19:49, 05 mar 2013


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
..śliczny...


Aniu, porcelankę miałaś z siewu,czy kupiłaś sadzonki?
Ogrodnik Mimo Woli cd 19:32, 05 mar 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 631
Do góry
Patrz Aniu jak Cie złapałam
Gratuluje 15000 postów
Moje ukochane miejsce na ziemi 19:25, 05 mar 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry

Moje ukochane miejsce na ziemi 19:24, 05 mar 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry

Moje ukochane miejsce na ziemi 19:22, 05 mar 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
cd przycinania...

Moje ukochane miejsce na ziemi 19:20, 05 mar 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
większość szaleje już z sekatorami, piłami....

więc ja swoje też przewietrzyłam....

tawuły, wierzby, clematisy, pęcherznice.....

Ogródek Hanusi - kolejny sezon 19:19, 05 mar 2013


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Do góry
Cieszę się Haniu, że jest już cd. Hanusiowego Ogródka, a Twoje zawilce niebieskie śliczne.
Pozdrawiam wiosennie.



Boćkowe perypetie ogrodkowe 19:16, 05 mar 2013


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Do góry
hanka_andrus napisał(a)
Boćku! Kiedy zaklekoczesz w kraju?
Pozdrawiam. Cieszę się,że zajrzałaś do mnie. I dla Ciebie wstawię krokuska. Chcesz? Tak,tak!


Hanus, za jakies 10-14 dni Rodzinka jest juz bliziutko

Jakie sliczne krokuski, dziekuje. I z pszczola w bonusie

W zaprzyjaznionej pasiece pszczoly jeszcze drzemia. Jakies nieliczne robia obloty, ale generalnie jeszcze ruchu nie ma Kwestia tygodnia pewnie

Pozdrawiam serdecznie Haniu i dzieki, ze zajrzalas
Moje ogrodowe marzenia... 19:14, 05 mar 2013


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
adom1206 napisał(a)

A masz gdzieś u siebie zdjątko tego miejsca na jakiejś stronce?

To wąski pasek pod okapem, mogłabym wysypać żwirek i byłoby po wszystkim, ale tędy wchodzi się do ogrodu od garażu i zawsze to miło jak coś rośnie. Wiosną rosną tu tulipany, latem aksamitki. Mam tylko takie zdjęcie, jak zobaczysz to usunę.


Ogród mały, ale pojemny;) 19:09, 05 mar 2013


Dołączył: 25 lis 2011
Posty: 1483
Do góry

Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka 19:07, 05 mar 2013


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
Do góry
odnośnie czosnku moim zdaniem najlepsza odmiana to "harnaś " co roku go sadzę , ma duże ząbki .
Oczywiście sadzę jesienią .
Ogród mały, ale pojemny;) 19:06, 05 mar 2013


Dołączył: 25 lis 2011
Posty: 1483
Do góry
Ogród mały, ale pojemny;) 19:04, 05 mar 2013


Dołączył: 25 lis 2011
Posty: 1483
Do góry
Jak ja lubie ciachać
Pszczelarnia 19:02, 05 mar 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Żeby i u Ciebie trochę weselej było,podeślę\tobie kilka brzęczących robotnic.
Rododendronowy ogród II. 18:58, 05 mar 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
hanka_andrus napisał(a)
Jakie krwotoki, kobietki! Odstawcie wędliny i konserwy w puszce. Pozdrawiam, Bożenko!


Haniu ja wędlin prawie nie jem a tym bardziej puszek. Mięsa tylko troche na obiad bo za mięsem w zadnej postaci nie przepadam. Śliczna przylaszczka a rh w dobrej kondycji, całe szczęście że ta zima była lepsza i byle nadal nie było mrozu. Pozdrówka.
Boćkowe perypetie ogrodkowe 18:55, 05 mar 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Boćku! Kiedy zaklekoczesz w kraju?
Pozdrawiam. Cieszę się,że zajrzałaś do mnie. I dla Ciebie wstawię krokuska. Chcesz? Tak,tak!
Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika 18:48, 05 mar 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Kupiłam szafirki, trzmieliny i jednego trzcinnika. Tylko trzcinnik się rozpanoszył, muszę kompozycje z ciemiernikami zastąpić nowymi roślinkamj.



A to wczorajsze bratki miniaturki

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies