Działka prawie w Borach Tucholskich
14:01, 03 mar 2013
niedługo okaże się co z trawkami bo po poprzedniej ponad połowa padła
Witam wszystkich serdecznie. U mnie za oknem wciąż aura trochę zimowa, wieje i śnieg nie do końca zginął. Przyniosłam więc trochę wiosny do domu