Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodoterapia czyli uspokojenie wśród tylu spraw :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodoterapia czyli uspokojenie wśród tylu spraw :)

anna_g 10:26, 03 mar 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
A poza tym to Wam powiem, że mam w ogrodzie obecnie same "brzozy" z białymi pniami i powiem że mnie to wcale nie cieszy ale może powinno to mnie pocieszcie... Otóż w piątek mój teść pobielił wszystkie drzewa jakie mu się udało. To że owocowe to ja rozumiem (choć z tego co wyczytałam bielić powinno się wcześniej niż w marcu ale niech tam) ale pociągnął pędzlem w dodatku jarząby, złotokap, na szczęście ominął iglaki Nie zrobił też tego klonowi palmowemu (bo stoi w piwnicy), bukowi czerwonemu bo maly i zakryty i dwóm jarząbkom pospolitym - bo też zakryte. No ja się nie znam... to tak trzeba? ten pobielony zlotokap i jarząb wcale mi się nie podobają ale co robić... No to się tak ino pożaliłam Wam... no sorki jakby co Ale i tak cieszę się wiosną....
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Gosiniak 12:50, 03 mar 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
anna_g napisał(a)
A z tego chciałabym zrobic bonsaja


myślicie że można?

Wszyscy (teściowe. sąsiedzi) na mnie patrzą dość dziwnie jak z tym aparatem po ogrodzie biegam, wypytują po co to robię, dobrze że się jeszcze w czoło nie pukają Wy też tak mieliście?

Rób bonsaia jestem za, a z tym aparatem to mi też się bacznie przypatrują...hihihi
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Gosiniak 13:00, 03 mar 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Wiosennie się robi i aż miło pochodzić po wątkach, a za oknem słoneczko świeci i jak tu się nie cieszyć,
To widzę twój teść niewyżyty ogrodowo, może by mi ławeczkę pomalował, też na biało
a tak na serio to moim zdaniem nic drzewom nie będzie, chodzi bardziej o estetykę myślę, nie przejmuj się, chciał pewnie dobrze,
Pozdrawiam niedzielnie
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
grazyna 13:28, 03 mar 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
anna_g napisał(a)
białymi pniami i powiem że mnie to wcale nie cieszy ale może powinno to mnie pocieszcie... Otóż w piątek mój teść pobielił wszystkie drzewa jakie mu się udało.


Przyleciałam pocieszać Aniu, ja mam podobnie u siebie Wszystko co ma widoczny pień jest białe
Jak jutro (ponoć) słoneczko mocno zaświeci, to te pobielone drzewka nie będą pękać i "płakać" bo słoneczko odbije się od białego. Potem deszcze to zmyją. Teść wiedział co robi
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
Gardenarium 13:32, 03 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
anna_g napisał(a)


Zastanawiałam się nad zdjęciem agrowłokniny z drzewek ??? i stroiszu z grządek - alem się jeszcze nie zdecydowała... można już czy nie można????
No i nie wytrzymalam i zrobilam fryzurke tawule - za wczesnie??? oby nie...

u fryzjera

po fryzjerze
Oby dobrze...


Poczekaj, a tawuła dobrze obcięta. Te gałązki z lewej troszkę za długie, mogą być równo, ale mogą też zostać.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
anna_g 13:32, 03 mar 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Dzięki Gosia Wiem, że chciał dobrze, toteż nic nie mówię, drzewkom też nic nie będzie - toteż nic nie mówię Ino że mi się nie podobaaaa bialy złotokap i jarząb toteż musiałam się pożalić. Teścia chętnie pożyczę, na pewno obmaluje Ci chętnie wszystko co masz do pomalowania - tylko uważaj jaki kolor farby masz gdziekolwiek bo mój teść nie patrzy na kolory - tylko jak widzi farbę to musi malować - obojętnie na jaki Widocznie taki wewnętrzny mus Jak nam jakaś farba z domu zostaje z malowania to ją pokątnie ukrywamy Z drugiej jednak strony - kupiłam w tym roku od znajomym meble ogrodowe używane - z drzewa jakiegoś egzotycznego - zaniedbana bo nikt ich konserwował od lat i brzydkie były. Pomyślałam o odnowieniu ich drewnochronem - ciemny brąz bo u nas wszystko w tym kolorze (płotki, płot, balustrady, okna), powiedziałam o tym teściowi i do tygodnia meble były pomalowane Sama nie zdążyłabym z tym pewnie przez miesiąc albo dłużej bo praca - wiesz jak jest A tak "mówisz-masz" No i się życie rodzinne toczy Pozdrawiam Gosiu
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Gardenarium 13:33, 03 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Gosiniak napisał(a)

Rób bonsaia jestem za, a z tym aparatem to mi też się bacznie przypatrują...hihihi


To normalne, wszędzie przypatrują się.

Zrób bonsaia
http://www.ogrodowisko.pl/watek/599-ogrodowisko-w-iwoniczuzdroju-ciecie-jalowca
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Matka 14:17, 03 mar 2013


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
mjhfde21w
____________________
U Matki
gierczusia 18:47, 03 mar 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Dizajnerska fryzura dla tawuły Ci wyszła..aaa ... Jutro moją też wyślę do glacoka

Teraz sobie Twoje fotki oblukałam , to wiem jak ciachać
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
anna_g 19:20, 03 mar 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Gardenarium napisał(a)


Poczekaj, a tawuła dobrze obcięta. Te gałązki z lewej troszkę za długie, mogą być równo, ale mogą też zostać.


Danusiu - dzięki wielkie Jestem z siebie dumna Też myślałam że jeszcze ją dam jeszcze do poprawki
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies