Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska 13:09, 26 lut 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Do góry
Rezerwuję sobie miejsce na 300 stronie

gratuluję .... będę wieczorkiem

wklejam na pamiątkę

Miejska ogrodniczka :) 12:48, 26 lut 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
hehe, i hosty i ławeczka moje
Małgosiu host mają sporo odmian do wyboru. Z mojego doświadczenia wynika że wszystko pakują w jedną paczkę, w tym samym czasie? Gdybym zamówiła teraz, to wszystko wpakowałabym w doniczki w domu i "podpędziła", a jak będzie ciepło sadziłabym do gruntu - tak robiłam w ubiegłym roku. Tu np moje ubiegłoroczne hosty końcem marca (większość ma ledwie kiełki nad ziemią wtedy albo zupełnie nic jeszcze):


Zawsze można kliknąć do końca lutego, a poprosić o wysyłkę w połowie marca - nie mam nic przeciwko.

Jadę w sobotę, umówiłam się z gościem. Moje 8 szt wcisnę do polo, mam nadzieję - przy rozłożonym przednim siedzeniu, na skos? A Ty swoim autkiem?

Chcę takie 120x80 cm i takie gość ma, 8 szt - żeby zrobić 4 skrzynie, po 2 nadstawki na jedną skrzynię.
Po złożeniu mają ok 195 cm długości.

Z rabatem może być kiepsko, mam nadzieję te 18 zł to cena brutto...
Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka 12:41, 26 lut 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
popcarol napisał(a)
"Kilka" żurawek? Przynajmniej kilkanaście, a prędzej ze 20-30??

Karolina znalazłem jeszcze jedną
Midnight Rose Select -mutant tej którą pokazywałem u siebie -Midnight Rose


Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska 12:41, 26 lut 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry


Serdeczności z okazji trzech stówek!
Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej 12:29, 26 lut 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Do góry
Bogdziu, to te, brzuszki wyraźnie w paseczki mają.









Moje ukochane miejsce na ziemi 12:19, 26 lut 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
agata19762 napisał(a)
cd....


Agata przy tym drzewie nie wróżę im łatwego życia, moje wprawdzie rosną przy magnolii (daje cień) ale mają dopływ deszczówki z daszku

Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska 12:18, 26 lut 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Do góry
O rany, przegapiłabym własną 300-tkę Tak na szybko kochani, bo jestem w pracy

Bardzo serdecznie dziękuję za liczne wizyty i gratki Będę tutaj wieczorkiem, a na razie zostawiam dla Was rocznicowego torta. Taki ogromny, że dla każdego starczy


Miejska ogrodniczka :) 12:16, 26 lut 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Do góry
popcarol napisał(a)
Nie znam tej firmy. Też polecam Benex www.cebule-kwiatowe.pl

do końca lutego mają rabat 7%. Jak chcesz możemy wspólnie coś zamówić, bo sama też naskładałam roślinek na 200 zł (przy 200 zł wysyłka kurierem gratis).

Moje hosty z ich "hosta-mix" z ubiegłego roku - 5 szt za 16 zł jakoś:



W sobotę wybieram się do Łodzi - okolice ikea - po te skrzynie o których pisałyśmy. Na miejscu, po 18 zł/szt jakbyśmy razem pojechały, może rabat by dali?

pozdrawiam


Hosty jak hosty ale jaka piękna ławeczka
Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej 12:12, 26 lut 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Do góry
Bogdziu, a to wróbel?

Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska 12:11, 26 lut 2013


Dołączył: 09 paź 2012
Posty: 1269
Do góry
Gratulacje 300!!
Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej 12:11, 26 lut 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
To szpaki Agnieszko , nie wszystkie sa jednakowe , jedne mają lśniące czarne pióra a inne mnóstwo centek.

Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska 12:10, 26 lut 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Gratuluję 300

Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej 12:10, 26 lut 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Do góry


Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska 12:08, 26 lut 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Gratulacje. Zakupy fajne.

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 12:00, 26 lut 2013


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Do góry
anna_studio napisał(a)



Śliczne to poidełko Różyczka też
Miła Irenko Buziam, pozdrawiam i macham
Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska 11:54, 26 lut 2013


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Do góry
Gratuluję 300...to moja ulubiona liczba...
Gonisz mnie Kochana....
Zostawiam z tej okazji...trochę smacznego...lata
Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej 11:39, 26 lut 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Agnieszko to chyba też wróbel tylko nastroszył piórka , bardzo podobne do wróbli są pokrzywnice i one lubia w ciemnych zakątkach przebywac więc może to byc jeszcze pokrzywnica..

Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska 11:35, 26 lut 2013


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Do góry
Kochana gratuluję 300

Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska 11:25, 26 lut 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
Gratulacje 300 stron

W Gąszczu u Tess 11:14, 26 lut 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Do góry
Teeeessssiiiiiiuuuuuu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies