Połowa działki - czyli mam powoli dość
11:51, 25 lut 2013
Dzięki Haniu będę podglądać choć kolory.wiwm że Klamber robił piękne zdjęcia i też wysłałam zapytajnik czy mogę .Fajnie że jesteście i zawsze na was można liczyć Pozdrawiam wszystkich
To jeden z moich obrazów więcej nie pokażę bo to nie miejsce .Malowałam go chyba na początku z 15 razy To dla wszystkich pomagających Moje ukochane chodowane brateczki
To jeden z moich obrazów więcej nie pokażę bo to nie miejsce .Malowałam go chyba na początku z 15 razy To dla wszystkich pomagających Moje ukochane chodowane brateczki










