Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród w Alei Lipowej... 15:16, 22 lut 2013


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Do góry
I udało mi się kupić kulę


zdjęcie jej trudno zrobić





trzeba będzie polatać i znaleźć jej odpowiednie miejsce wśród zieleniny, ale na razie śnieg i zimno brrr
...... chociaż wiosna idzie dużymi krokami......pączki magnolii nie przemarzły, może zakwitnie



Ogród w Alei Lipowej... 15:11, 22 lut 2013


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Do góry
Irenko to nic wielkiego , ale dziękuję i cieszę się, że Wam się podoba.
Mam jeszcze parę pomysłów na takie (jak ja to mówię) - coś z niczego albo pierdołki

np ostatnio ukleiłam takie ozdóbki wielkanocne i wydłubałam drewniane serducho. Na razie przymocowałam do wianka tak byle jak, żeby zdjęcie zrobić, a ostatecznie to nie wiem jeszcze gdzie je umieścić










Nigdy nie mów nigdy 14:52, 22 lut 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
Chciałam trafić na 200, ale 201 to też nie tragedia. Gratki Kasiu...szampan już otwarty?



Ogródek Hanusi po zimie 14:49, 22 lut 2013

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Do góry
Haniu trzeba zewrzeć szyki. Zima mnie wkurza!!

Dobrze , że chociaż tutaj pogodnie

Nasz przydomowy ogródek 14:49, 22 lut 2013


Dołączył: 24 lis 2010
Posty: 808
Do góry
Nie myśl sobie, że o Tobie zapomniałam.Miałam awarię dysku i trzeba było wszystko przegrać na nowy. Teraz mam większą pojemność.Dużo Zdrówka, Pomyślności i nowych pomysłów na upiększanie rabatek Ci życzę.Przy okazji Krysi powrotu do zdrowia.

Ogródek Hanusi po zimie 14:42, 22 lut 2013


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
Haniu, serdecznie Cię pozdrawiam i zostawiam ci malutkiego brateczka w ten zimowy dzień.
Zima trzyma, ale trzymamy się dzielnie.

Moje poletko 14:42, 22 lut 2013

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Do góry
eliza3 napisał(a)
Celinko, gratuluję roczku, fajnie, że jesteś. Byłaś pierwsza, która mnie namawiała na założenie wątku
Wszystkiego najpiękniejszego.



Dzięki Elizko!! lilia cudna!

Właśnie wróciłam od Ciebie

Pamiętam, pamiętam jak się krygowałaś
Kwiatki i rabatki u Elizy 14:39, 22 lut 2013

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Do góry
Elizko jak u Ciebie z pogodą ? też sypie?

To już staje się nudne!! WRRR

Dlatego nie dajmy się

Moje poletko 14:36, 22 lut 2013


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
Celinko, gratuluję roczku, fajnie, że jesteś. Byłaś pierwsza, która mnie namawiała na założenie wątku
Wszystkiego najpiękniejszego.

Ogród do odświeżenia 14:36, 22 lut 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
asc napisał(a)


Aniu od razu mi cieplej
Moje poletko 14:32, 22 lut 2013

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Do góry
grazyna napisał(a)



CUDNE


Po prostu ogród... 14:27, 22 lut 2013


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Do góry
Pozdrawiam i przesyłam kwiatuszka


Moje poletko 14:26, 22 lut 2013

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Do góry

To świętujemy!

Kielichy już czekają


Blaski i cienie nowego życia 14:25, 22 lut 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Ewa napisał(a)
Pozdrawiam i ja i przesyłam kwiatuszka




Dziękuję Ewciu. Ale nie rozpoznaję tej śliczności o delikatnych płatkach.
Przyjazny ogród 14:21, 22 lut 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3481
Do góry
Mariusz napisał(a)


Normalka ogrodnicy tak mają - cieszymy się i dzielimy radością ze wszystkimi Na powagę czas przyjdzie w piórniku dwa metry w dół.
Ale poważnie i do rzeczy. Niektóre szkółki zamówienia zbierają już teraz, głównie te hurtowe. Warto prędzej zadzwonić i się zorientować. Sklepy detaliczne rozprowadzają towar cały sezon wegetacyjny, ale po cenniejsze roślinki trzeba się spieszyć i z zamówieniem nie zwlekać - często słyszę, zapasy wyczerpane.

Takie rowy to marzenie, można je na różny sposób zagospodarować. Może czasem używam brzydkich słów "rowy melioracyjne", ale nie dziw się skończyłem miernictwo i meliorację. Mnie cieszy każdy kawałek błota, zobacz jak zagospodarowałem tę dziurę. Ma ona 30 -50 cm głębokości.
Te jasne rurki to właśnie oczeret jeziorny 'Albescens'


Na razie "rów melioracyjny" potem będziemy nazywać np. strumyk? Póki co to przerasta mnie projektowanie co narysuję jakaś kawałek rabaty to bym ją już zmieniała nie takie to proste a jak pomyślę że jeszcze mam policzyć ile roślinek mi potrzeba to już w ogóle. wczoraj siedziałam do późna "zaprojektowałam " jedną stronę rowu a jak się obudziłam i zobaczyłam na moje bazgroły to z chęcią od początku bym zaczęła!
A twoje bajorko śliczne
Blaski i cienie nowego życia 14:18, 22 lut 2013


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Do góry
Pozdrawiam i ja i przesyłam kwiatuszka


Blaski i cienie nowego życia 14:16, 22 lut 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
an_tre napisał(a)
Urszulo miłego piątku życzę



Aniu, dziękuję.....o właśnie na takie czekam
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 14:11, 22 lut 2013


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Do góry
Pozdrawiam
i przesyłam kwiatuszka z wyprawy , u Danusi doczytałam , że to petunia meksykańska


Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów... 14:11, 22 lut 2013

Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
Do góry





o jak fajnie, że się nad nimi z aparatem pochyliłaś, czarodziejskie to...
Nasz przydomowy ogródek 14:07, 22 lut 2013


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Do góry
Wszystkiego najwspanialszego, zadowolenia i radości codziennie


Serdecznie pozdrawiam

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies