Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród - Moje spełnione marzenie 10:41, 22 lut 2013


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
Do góry
Kochani, kupiłam sobie takie pocieszacze do ogrodu, a zwłaszcza przed dom i przy ławeczkach... Jest ich razem sześć, ale tylko trzy złożyłam, bo reszta leży w pudle i czeka na ciepło... Duże to jest i miejsca sporo w domu by zajęło, więc czeka...
U mnie zima, nic a nic nie odchodzi, mrozik też trzyma... A ja z braku zajęcia związanego z grzebaniem w ziemi, robię przeróbki starych kwietników wiklinowych... Może jeszcze posłużą jakiś czas...
Posiałam sobie kilka nasionek, część wzeszła, na kolejne czekam cierpliwie... Otóż Glicynia chińska wzeszła, ma już 20cm wysokości, Datury żółte wzeszły i mają być pełne, czekam na Kobeę pnącą, jeszcze ma czas kilka dni...
Miłego oczekiwania na wiosnę...



Nasz przydomowy ogródek 10:30, 22 lut 2013


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11254
Do góry


Wszystkim Wam bardzo dziękuję za życzenia
Przy okazji zebrało mi się na wspomnienia.
X lat temu 21 mały Zbysio się narodził
I szczęśliwie do tej pory po Świecie brodzi.





Po 14 latach dzieciństwa beztroskiego
Wysłali mnie poznawać Świata ciekawego.
Kładli do główki przeróżne mądrości
Ale był też czas na inne szczęśliwości.




A kiedy wróciłem z dyplomem w kieszeni
Krysia powiedziała że mi życie zmieni.
I że z księdzem już termin ugadany -
Do dzisiaj razem jeden wózek pchamy.




Po zmaganiach w pracy różnej gawiedzi
Zbyszek osiadł na mieliźnie i wygodnie siedzi.
Dzięki Ogrodowisku mam nowe zajęcie
Upiększam ogród i przesadzam zawzięcie.

Igiełkowy ogródeczek 10:28, 22 lut 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Do góry
Basia_1987 napisał(a)
Ja też muszę troszkę wionennych kwiatów zaprosić na parapet ,może mi się humor poprawi

Koniecznie, musowo i bez wymówek
Wystarczy do sklepu się wybrać, nie można się im oprzeć

baraga1904 napisał(a)
...hiacynty piękne i pewnie nieziemsko pachną...
...miałam już białe ale przekwitły...dzisiaj zakupiłam niebieskie...
...zdrówka życzę...

Dzięki Aga, ja też ciągle wymieniam, trzeba przetrwać jakoś tę końcówkę zimy

Kindzia napisał(a)
Piękne białe i jak ich dużo u Ciebie! U mnie tylko 3 białe kwitną...teraz jeszcze na jedynaka różowego czekam

Wcale nie tak dużo, zdjęcie trochę przekłamuje
Różowe miałam, jeszcze niebieskie mi w głowie, ale to już do ogródka, miałam w zeszłym roku i ślicznie wyglądały
O tak:




Nigdy nie mów nigdy 10:27, 22 lut 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
aga_k napisał(a)
Gratuluję 200!!



Ale cuda! Dziękuję
Ogrodnik Mimo Woli cd 10:26, 22 lut 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Będę go wyglądać

Ale miodzio

Nigdy nie mów nigdy 10:25, 22 lut 2013


Dołączył: 09 paź 2012
Posty: 1269
Do góry
Gratuluję 200!!

Kubusiowo 10:24, 22 lut 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
kaisog1 napisał(a)
Szefowa chyba już śpi to niespodzianki nie spalę (mam nadzieję )
Gdy Dana pokazała u siebie jak Dziewczyny dzieliły ostatnio nasiona to pomyślalam sobie... mają takie ślicznie skrzynusie na torebki z nasionkami a pakuja do kopert. Poszperała, podziergałam i zrobiłam dla Danusi takie o to torebki Jutro je dostarczę





Poproszę o instrukcję wykonania. Piękne.
Nigdy nie mów nigdy 10:24, 22 lut 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
eliza3 napisał(a)
Witam Kasiu, jestem pierwsza na 200 stronek. Gratulacje składam i życzę Ci wielu ciekawych stronek, wielu miłych gości i oczywiście realizacji wszystkich planów ogrodowych, aby Ci kwitło i rosło pięknie.




Dziękuję Elu I pamiętasz o moim ulubionym kolorze
ogrodoweimpresjejolki 10:22, 22 lut 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Lista obecności podpisana
Praca domowa odrobiona.. irys niebieski jest
Gdzieś na końcu świata... 10:19, 22 lut 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Do góry
ZbigniewG napisał(a)

dziś zamówione dzisiaj kwitnące



hahah super ...dzięki Zbyniu
Nigdy nie mów nigdy 10:17, 22 lut 2013


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
Witam Kasiu, jestem pierwsza na 200 stronek. Gratulacje składam i życzę Ci wielu ciekawych stronek, wielu miłych gości i oczywiście realizacji wszystkich planów ogrodowych, aby Ci kwitło i rosło pięknie.



Igiełkowy ogródeczek 10:12, 22 lut 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry
Miłego dnia życzę Gosiu - pozdrawiam ciepło, cieplutko, bo dzisiaj pogoda u nas okropna - mróz, wiatr, śnieg (i to w lutym )

Mazury i mój kawałek ziemi 10:08, 22 lut 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry
Pospacerowałam u Ciebie Ewo, ładnie, przestrzennie, jest co robić Pozdrawiam - będę odwiedzać. Na dzień dobry kwiatuszka zostawiam
Ogrodnik Mimo Woli cd 10:00, 22 lut 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Basiu - dzięki za nazwę Kupowałam od kobiety na ryneczku.. i nie było metki..a pani też wiedziała tylko, że to ciemiernik.

Aniu - Parocję kupiłam wiosną 2011, przez internet.. dokładnie to co w linku, tych większych wtedy nei było http://www.funkie.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=708&category_id=144&option=com_virtuemart&Itemid=85.
Ogólnie bardzo dobra szkółka. Tawułki tez tu kupowałam jak kogoś interesuje..bardzo duże sadzonki i inne rośliny też.. Zresztą jest zawsze wielkość sadzonki pokazana na foto i faktycznie takie dostawałam jak na zdjęciu.

Marzenko - chociaż fotki obejrzałaś, aja już i tego nie mam kiedy

Kasiu - słoneczko wysłałam w Waszą stronę, bo widzę, że depresja się szerzy..... i pada śnieg.. ale mi to nie przeszkadza i nie smuci ..

Miłego dnia
Trochę zeszłorocznych majowych kolorów



Blaski i cienie nowego życia 09:50, 22 lut 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Do góry
Gratki i kwiatki:
Ogrodowe zacisze 09:49, 22 lut 2013

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Do góry
Witam serdecznie Piękne to Twoje zacisze!

Bardzo wysmakowane i zadbane


Blaski i cienie nowego życia 09:43, 22 lut 2013

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Do góry
Spóźnione ale serdeczne gratulacje. Kolejnej setki życzę

ogrodoweimpresjejolki 09:33, 22 lut 2013


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
Kolorystyka jak wczoraj, ale dziś irys





Nigdy nie mów nigdy 08:46, 22 lut 2013


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Do góry
Kindzia napisał(a)
I przeczytałam sobie : WIOSNA IDZIE !



Ja też przeczytałam Sobie i innym. Inni nie uwierzyli Ja.. mam nadzieję
Nigdy nie mów nigdy 08:38, 22 lut 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
I przeczytałam sobie : WIOSNA IDZIE !


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies