Piękny bukiet Kondziu dzięki od siebie i życzę Ci ,żebyś zawsze czuł,że ktoś Cię kocha,życzę miłości odwzajemnionej nie tej jak wagony pociągu co to jeden zawsze goni drugiego ))))))))
Zeta....zrobiłas to co ja miałam ochotę ale śnieg był mokry... ciapara i odwilż... nawet okno duże umyłam z zewnątrz..... i u Ciebie też nie byłam z serduchem.. wstyd mi ...
Jak się nie uda..to siebie do kamienia i do oka Teraz trochę sadzonek trzeba... chyba że masz gdzie uskubac .... I długo to kwitnie??? Oj masz się Ty ze mną