Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogródek na chabrowym wzgórzu :) 20:08, 01 lut 2013


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Nie było mnie przez miesiąc...wchodzę ...a na dzień dobry piękna ogrodowa biżuteria...pozdrawiam
Mój kawałek raju II 20:06, 01 lut 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
irena_milek napisał(a)
Ania, dzięki za przetacznik!! też czekam na takie widoki, póki co wieje i szaro znowu

i do tego leje u mnie to samo Irenko, ale śniegu już prawie nie ma wcale

Mój kawałek raju II 20:02, 01 lut 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
GosiaJoanna napisał(a)

A ja już czekam na takie widoki


Jakie piękne widoki jak patrzę że jesteś jeszcze z moich stron rodzinnych to aż mi się serduszko cieszy Pozdrawiam


Gosiu Joanno witam Ciebie serdecznie w moim wątku i zapraszam zawsze jak przyjdzie ochota, a możesz na priv mi napisać konkretnie skąd?pozdrawiam , wpadnę do Ciebie z rewizytą
Rajski ogród Ani 20:02, 01 lut 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
an_tre napisał(a)

Aneczko do miłego

Śliczny ten tulipek
Mój kawałek raju II 19:59, 01 lut 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
jotka napisał(a)
Aniu, piękna wiosna w pigułce

Jola trzeba się jakoś wspomagać, bo już za nią okrutnie tęsknię, wiesz ja za zimą nie przepadam

Działka prawie w Borach Tucholskich 19:56, 01 lut 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
i takie coś

Ogród w skali mikro :) 19:52, 01 lut 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Do góry
ele2001 napisał(a)







Witaj Elu ten wiaz jeszcze bardzo młodziutki, jesli juz chcesz go formować przymocuj do niego solidny palik krate możesz przywiazać lub przybic właśnie do niego.
http://www.gapphotos.com/imagedetails.asp?imageno=271533
Formowac najlepiej wiosną kiedy rusza soki,gałązki muszą być elastyczne inaczej sie połamią, przy formowaniu żwróć uwage na paki moga poodpadać- tak zazwyczaj formujemy klony, platany,tulipnowce jeśli chodzi o ten wiąz on jest dośc rozłożysty zbiegiem czasu pod nim robi sie dość sporo miejsca w jednym z ogrodow które znam rosna dwa 12 letnie i bez formowania jest tam dużo przestrzeni jak zrobie foto to Ci pokaze


Wrzucam Ci foto i kwestię formowania Kasiu
Mój kawałek raju II 19:49, 01 lut 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)

Zostawiam wiosnę na dobranoc


Dziękuję.

Ania, jak to jest z przywarką japońską naprawdę?


Kwitnie w lipcu rośnie do 6m, przyrost roczny 0,5 m, nie przycinasz, podaję linka dokładnie poczytaj mnie się podoba http://www.pracowniaogrodnicza.pl/196,przywarka-japonska-moonlight.html
Rajski ogród Ani 19:48, 01 lut 2013


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Aniu...ja spóźniona gratuluję wyróżnienia i 900 stronek...zdjęcia bardzo nastrojowe...takie lubię...
Wszystko o czym ... Marzysz 19:39, 01 lut 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
ka1sia napisał(a)
Wzięłam sobie do serca rady Danusi i dzisiaj w moim domu zagościła wiosna niby nic,a jak cieszy









Pozdrawiam bardzo cieplutko wszystkich moich drogich Gości


Wpadłam zobaczyć
W cieniu - zacieniona 19:37, 01 lut 2013


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Po miesięcznej przerwie serdecznie witam aktualnie kwitnącymi prymulkami...oby do wiosny...
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 19:30, 01 lut 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Do góry
ewa004 napisał(a)
Nie nie my pijemy dalej .to dla Madzi tabletki


Ja wiem ,ze dla Madzi ... Ale czy ja mogę też spróbować ???... Wprawdzie na nazwie to prawie sobie jęzora wykręciłam ale jak działa , to nawet wykręcony jęzory strzymię
Ogród w lesie - moje miejsce na ziemi 19:26, 01 lut 2013


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 1709
Do góry
kaisog1 napisał(a)
Ania no cos Ty?! tak niziutko i one takie wielkie rosną????? To ja sie do Ciebie uśmiecham bardzooooo o patyki - każda ilość

Nooo, tak sobie u mnie całkiem fajnie rosną . Gosiu patyki masz u mnie w każdej ilości jaką tylko będziesz chciała. Może na wiosnę będę miała trochę sadzonek, bo przyginałam gałązki do ziemi to już są zarezerwowane dla Ciebie. Większość moich Anabelek jest moje własnej produkcji.
Znalazłam na szybko zdjęcie z wiosny. Liliowce są większe od Anabelek.
Kolorowy ogród na piasku 19:13, 01 lut 2013


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
viva napisał(a)
Na dobranoc aktualny kwiatuszek






Ale piękne te ciemierniki .Brawo za jakość i spojrzenie na temat
Ogrodnik Mimo Woli cd 19:03, 01 lut 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Do góry
asc napisał(a)


]


Aniu cóż to takiego z tymi listeczkami białoobrzeżonymi , kuliste ?? Ostrokrzew czy ki diabeł ?? Cięty ???.., nieustannie zachwycam się Twoim ogrodem
Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika 19:02, 01 lut 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
To ja też gratki składam na pomarańczowo.. I życzę zdrowego kolanka
Wnętrzowisko - dom i wnętrze 18:59, 01 lut 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry
ewaglen napisał(a)
A moja z innej bajki





Oj, a ja uwielbiam takie proste, minimalistyczne wnetrza
Igiełkowy ogródeczek 18:37, 01 lut 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Do góry
Żurawki bez śniegu:

trzmielinka, czeka ją fryzjer wiosną:
Igiełkowy ogródeczek 18:35, 01 lut 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Do góry
Jestem i mam dla was zdjęcia, takie widoki dziś zastałam:


Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika 18:35, 01 lut 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry
A to ode mnie łobuzie kofany
na pomarańczowo lecimy ...

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies