Działka wkoło Lubczyka :)
10:01, 01 lut 2013
Witaj,....nie dziwię się że stworzyłaś tak długi elaborat ....pewnie handra dopadła Cię przy tej pogodzie
Ja też w zeszłym roku byłam w wielkiej depresji jak to wszystko ogarnąć.....w domu mam same prowizorki dostosowane do życia........więc rozumiem Twoje zmartwienia
Jak sama wiesz życie uczy pokory......na wszystko trzeba poczekać...............więc jedynie co mogę doradzić to czytanie wielu wątków o tym jak stworzyć ogród...............i małymi krokami tak jak wielu z nas będziesz miała cudownie.............a wokół domu masz całkiem dobrze.............bałagan się uprzątnie
Ja też w zeszłym roku byłam w wielkiej depresji jak to wszystko ogarnąć.....w domu mam same prowizorki dostosowane do życia........więc rozumiem Twoje zmartwienia
Jak sama wiesz życie uczy pokory......na wszystko trzeba poczekać...............więc jedynie co mogę doradzić to czytanie wielu wątków o tym jak stworzyć ogród...............i małymi krokami tak jak wielu z nas będziesz miała cudownie.............a wokół domu masz całkiem dobrze.............bałagan się uprzątnie




