Z tej okazji nie złożyłam gratulacji z okazji 300 stronki
Storczyk ten na pierwszym planie ma więcej niż 2 kwiatuchy
Wiec z gratkami Ci zostawiam moje stroczyki...
Witaj Moniko, dzięki. Dzisiaj lód stopniał i większość brzóz wróciło do pionu - jedna złamana i kilka lekko wygiętych. W tej chwili leje jak z cebra - dziwna ta zima u nas.
Powojnik botaniczny świetnie prezentuje się we wszystkich porach roku