Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Moje ukochane miejsce na ziemi 20:12, 29 sty 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry

szafirki biedronkowe także budzą się do życia......


Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... 20:11, 29 sty 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
witaj!
dostałam to co mi skopiowalaś, powinnam jeszcze coś dostać ? na maila

żeczywiście mało jest jeszcze tych lilii, ale rozwój tegorynku jest ogromny i wymusi jak sądzę powiększanie ofert - ja mam 2 od kilku lat - nie rozrosły się są nadal 2 ale zawsze mnie zachwycają
dla Ciebie moja z 10 czerwca



Moje ukochane miejsce na ziemi 20:10, 29 sty 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Moje ukochane miejsce na ziemi 20:09, 29 sty 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Moje ukochane miejsce na ziemi 20:09, 29 sty 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Pszczelarnia 20:08, 29 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
a ten jest mój

Moje ukochane miejsce na ziemi 20:07, 29 sty 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
z tęsknoty za wiosną......
kolejne cebulowe
krokusiki,szafirki, narcyzki....


Pszczelarnia 20:03, 29 sty 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
A to jest świetna książka dla początkujących i zaawansowanych. Po stroju ogrodnika (strój ogrodnika, temat przewijał się ostatnio na Forum) można zobaczyć, że trąci myszką (książka); długi cykl wydawniczy.
Treści aktualne, kompleksowo o ogrodzie warzywnym i rabatach ozdobnych. I wszelkich bolączkach ogrodnika naturalnego. Polecam gorąco, choć wydawałoby się, że niemieccy autorzy nie mają wiele do powiedzenia w kwestii warzywnych ogrodów naturalnych i ekologicznych, mało uprawia się tam warzyw i owoców w ogrodach przydomowych. Ale jest instytucja miejskich ogródków działkowych.






Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika 19:59, 29 sty 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Do góry
Domi napisał(a)

ZAMKNIĘTE!
Wyszłam oglądać roztoczańskie kfiatki




uwielbiam do Ciebie zaglądać ... nawet jak zamknięte no nic, pocałowałam klamkę i se poszłam do Zety
Pszczelarnia 19:57, 29 sty 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Do góry
Bogdzia napisał(a)

Będę wysiewać pelargonie ANGIELSKIE! Spróbuję.




Wiem że jesteś bardzo pracowita ale hodowla pelargonii z nasionek dla mnie to zbyt wielka praca i długie czekanie. Pozdrawiam Pszczółko serdecznie.


Jestem ciekawa co powiesz na koniec sezonu. Ja spróbowałam w zeszłym roku. A nasiona chyba prosto z Anglii, fiu fiu.
Mój 4 arowy azyl... 19:56, 29 sty 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
i biały...







Tu odpoczywam 19:53, 29 sty 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Do góry
quote=ZbigniewG napisał(a)
niestety bez harówki nic tak naprawdę nas nie cieszy,... ale czy wtedy ogrodowe duszki do nas przylecą


--------------------------------

Pewnie wiesz, że nie znam się na ptakach i podsunąłęś mi zdjęcie cudnego pisklęcia (nie wróbelka przecież) coby pośmiać się ze mnie już przy powitaniu
Pszczelarnia 19:47, 29 sty 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
To pokażę kilka książek jako wynagrodzenie za oczekiwanie.
Tak wyglądają książki RHS. Dokładam starań, by cokolwiek zrozumieć.


A to czyta się od deski do deski. Zwróćcie uwagę na autora.






Pszczelarnia 19:46, 29 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)
Będę wysiewać pelargonie ANGIELSKIE! Spróbuję.




Wiem że jesteś bardzo pracowita ale hodowla pelargonii z nasionek dla mnie to zbyt wielka praca i długie czekanie. Pozdrawiam Pszczółko serdecznie.
Rododendronowy ogród II. 19:44, 29 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
bociek napisał(a)
Bozenko, wybacz spoznienie. Nie jestem w stanie ogarnac forum nawet w ulamku

Z calego serca gratuluje kolejnych setek i zycze sil, zdrowia, pogody ducha.
Dziekuje Ci, ze jestes z nami i dajesz nam radosc, uczysz nas i dla kazdego masz cieple slowo



Kasiu na ogół sypiesz humorem a tu mi tak poważnie i pięknie napisałas ze aż za serce łapie. dziekuję bardzo serdecznie.
Rododendronowy ogród II. 19:41, 29 sty 2013


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Do góry
Bozenko, wybacz spoznienie. Nie jestem w stanie ogarnac forum nawet w ulamku

Z calego serca gratuluje kolejnych setek i zycze sil, zdrowia, pogody ducha.
Dziekuje Ci, ze jestes z nami i dajesz nam radosc, uczysz nas i dla kazdego masz cieple slowo

Pszczelarnia 19:36, 29 sty 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Będę wysiewać pelargonie ANGIELSKIE! Spróbuję.


Ogród, a może coś więcej..... 19:36, 29 sty 2013


Dołączył: 24 sty 2013
Posty: 132
Do góry
Może stałem się troszkę monotematyczny, ale ten dzień również spędziłem pożytecznie. Tym razem zrobiłem grzybka z drewna. Teraz trzeba go jeszcze zainpregonować, kapelusz na ciemny kolor, nóżkę na jasny, ale póki co warunki pogodowe nie pozwalają zbytnio na ten zabieg. Jako ciekawostkę powiem, że został on wykonany z jednego kawałka drewna, bez żadnych łączeń







Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... 19:35, 29 sty 2013


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 5120
Do góry
Mariusz napisał(a)
Vito dla ciebie w podziękowaniu.
Magnat p. L. Komarnickiego (I.v.)


Dzięki Mariusz, za fotkę i impuls do szukania. Do Bolestraszyc chętnie się wybiorę. Ania asc, u Ciebie zglosiła chęci, kto wie, może się przyłaczę. Ode mnie to też całkiem blisko, niech tylko wreszcie ta zima odpuści. Gonię resztkami energii! Dzięki tobie zrobiłam listę posiadanych irysów syberyjskich. Dobre i to w środku zimy
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 19:25, 29 sty 2013


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Do góry
Irenko, gratki na okolicznosc kolejnej setki

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies