Rododendronowy ogród II.
17:36, 28 sty 2013
To na podmokłe tereny Iris 'Kay Nelson' - Louisiana Iris.
GRATULACJE![]()
![]()
![]()
Mój pies dobrał się do drewna kominkowegoTak mu się ta zabawa spodobała, że już godzinę tego chipsa obrabia
![]()
Bożenko, a już miałam uciekać i przegapiłabym kolejną okazję do świętowania... Moje serdeczne gratulacje... Uściski przesyłam...
![]()
wklejam moja propozycję
Teraz doczytałam że szerokość rabaty będzie 150, ja założyłam 130, ale to nic.
To jest moduł który trzeba powtarzać na obu rabatach na całej długości.
Nie wszystkie gatunki się zmieściły.
Jest ich na tyle dużo żeby było ciekawie cały sezon, na tyle oszczędnie żeby nie robił się bałagan.
Trzeba zdecydować jeszcze o gatunku trawy ozdobnej- najlepsze byłyby te dające mgiełkę jak proso rózgowate, albo molinia careulea, ale jeśli boimy się że wiosną długo będzie pusto, to można wybrać jakąś odmianę śmiałka lub rzadko nasadzić trzcinnika np Avalanche ( choc lepsze byłyby tamte gatunki)
I ja przesyłam gratulacje....niech się ptaszki rozmnażają a kwiatuchy zakwitają
![]()
Bożenko gratuluje i przesyłam lody czekoladowe z wisienkami z naleweczki![]()
![]()
A do mnie właśnie dotarła moja wyczekana deska do prasowania montowana do ściany ... Może to z roślinami nie ma za dużo wspólnego ....,, ale ja tak się cieszęale w zasadzie ... Jak mi prasowanie pójdzie sprawnie , to więcej czasu będę mogła spędzić w ogrodzie
..,,, to , związek deski z ogrodem udowodniono ... Dowód nie wprost
![]()
Gratulki serdeczne![]()
![]()
![]()