Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Róże dla początkujących - najodporniejsze odmiany 14:38, 27 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3755
Do góry
Joaska napisał(a)

Kupując konkretną odmianę trzeba zwracać uwagę, czy jest odporna na choroby i takie kupować.

To jest zawarte w opisie róży.

Ja polecam niezawodną różę i pięknie pachnącą - Chopin.

Biorąc się za uprawę róż, poczytaj na początek artykuły o różach. Sa tam zawarte niezbędne informacje i porady, wszystko o czym wyżej wspomniałaś. Pamiętaj przy sadzeniu o przygotowaniu odpowiedniego podłoża i stanowiska, Warto poświęcić czas i środki bo róże odpłacą się pięknym kwitnieniem.

Oto linki do artykułów pod tagiem "róże"

https://www.ogrodowisko.pl/tag/roze


Dziękuję Danusiu jak zwykle niezawodna jesteś,
artykuły o różach wałkuję już jakiś czas ale i tak sie ich trochę boje
na pierwszy zakup zafundowałam sobie takie oto odmiany:
Pomponella®(Kordes)
Cinderella®(Kordes)
First Lady®(Rosen Tantau)
Eden Rose 85®(MEIviolin)

Zobaczymy czy im sie u mnie spodoba


Eden Rose to przepiękna róża o ciemnych liściach które najbardziej lubię Rośnie na prostych mocnych pędach a kwiaty ma prześliczne.U mnie jest już duzo ponad metr .wysoka Zimowała juz jeden sezon ,nic jej nie było pomimo ze poprzednia zima była bardziej ostra Niestety polubił ją skoczek różany ,nie wiem dokładnie czy to skoczek, coś takie małe i białe siada na wszystko Pod koniec lata oberwałam jej wszystkie listki i spaliłam Wiosną chyba nie obejdzie się bez chemii bo gdzieś tam w ziemi te robale może zniosły jaja ?Trzeba to wytępić Róża jest naprawdę piękna w całości a kwitnie nieustannie do samej zimy .Mam jeszcze Cindirellę kupioną po raz drugi ,bo pierwszą robotnicy mi zniszczyli Jest w ziemi ,wiosną okaże się czy przetrwała .Mam 15 krzaczków różanych ale pamięć do nazw kiepska Kiedy odnajdę ich nazwy napiszę Wszystkie przetrwały poprzednią zimę Jedna róża mnie zaskoczyła jest duza liście ciemne ,łodygi sztywne ale nie zakwitła mi w tym roku Nie wiem dlaczego bo nawet nie wiem co to za róża Albo to jest Klasztorna albo ,,,no proszę znowu zapomniałam Z pewnością to pnące róże bo wsadziłam w miejsce dla pnących takich 2,5 m
.Tak wygląda Eden Rose u mnie ,ogrodu jeszcze nie mam wiec nie napiszę w ogrodzie


Ogródek Hanusi po zimie 14:25, 27 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Witaj Haniu w niedzielny dzionek

Kondziowy Ogród :) 14:25, 27 sty 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
Alfusia


Rajski ogród Ani 14:23, 27 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Wczorajszy spacerek cd







Ogród nad Rozlewiskiem 14:20, 27 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Tess napisał(a)
Jeszcze kilka zdjęć z ogrodu.
Wszak to forum ogrodnicze jest
Mus tematyki się trzymać





ja tu o bezmózgich, a ty takie piękne foty serwujesz widzisz mój uśmiech?
U mnie nie ma dziś słoneczka buuuu...
Ogród nad Rozlewiskiem 14:18, 27 sty 2013


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
Jeszcze kilka zdjęć z ogrodu.
Wszak to forum ogrodnicze jest
Mus tematyki się trzymać





Rajski ogród Ani 14:15, 27 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
eliza3 napisał(a)

Dziękuję Elizo ale jak będzie tysiączek to mało kto do mnie zajrzy, bo będzie zbyt dużo stronek...

Nie masz racji U dziewczyn, które weszły w drugi tysiąc jest zawsze duży ruch... w gości przychodzi się nie tylko do ogrodu, ale przede wszystkim do ich właścicieli. Pozdrawiam i życzę udanej niedzieli.
Elu wiem, że na przyjaciół ogrodowiskowych mogę zawsze liczyć
również życzę miłego dnia

Rajski ogród Ani 14:13, 27 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
dajana napisał(a)
Puk ,puk to ja Aniu przyszłam się przywitać
Witaj Danusiu zapraszam niezmiennie

Rajski ogród Ani 14:11, 27 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Krysiu boćku Ewelinko dziękuję kwiatuszek dla was słonecznik, bo słoneczka teraz nam najbardziej potrzeba

Rajski ogród Ani 14:07, 27 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Z wczorajszego popołudniowego spaceru







Ogród nad Rozlewiskiem 14:05, 27 sty 2013


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
nieszka napisał(a)
Lubię takie widoczki. A najlepiej przez szybkę z kubkiem ciepłej kawusi! Takiej aromatycznej zwłaszcza


Specjalnie dla Nieszki widoczek przez szybkę

Moje zmagania ogrodowe 13:59, 27 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Ewelinka231281 napisał(a)
Witam niedzielnie!
Jest zima i musi być zimno, ale czy aż tak długo???? Mam -10, ale wieje na -100. Jutro ma być niby cieplej, nie uwierzę dopóki nie poczuję na własnej skórze.
Ptasia stołówka
Jaka stołówka i cieszy się ogromnym powodzeniem Ewelinko wiosna tuż tuż , jeszcze chwilka
Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 13:51, 27 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
ana_art napisał(a)
i chłopaki (nie w komplecie) w zimowym ogrodzie




Super chłopaki
Aniu niby nie lubimy zimy ale wszyscy zachwycamy się pięknymi zimowymi obrazami, które u ciebie też można podziwiać, są śliczne pozdrawiam
Boćkowe perypetie ogrodkowe 13:47, 27 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
bociek napisał(a)


Poza tym zima, -15 w nocy. A w domu chorobska Ja sie trzymam i serwisuje towarzystwo


Boćku takie miłe widoki na pewno odpędzą choróbska życzę zdrówka wszystkim boćkom
Jeszcze hobby czy już uzależnienie..? 13:43, 27 sty 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Do góry
Justyś, czytasz mi w myślach.
Tylko że ja myślałam żeby tak to zrobić. Dołożyć kawalek trójkąta żeby był cały kwadrat.

Ale nie wiem czy Twoja propozycja nie lepsza. Odzyskam kawałek trawnika

Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... 13:38, 27 sty 2013


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Do góry
Witaj, dziękuje Ci za wizytę u mnie .
Widzę, że piszecie o paleniu, oj wiem coś na ten temat i jeśli mam radzić, to przerywa się i już, bez wspomagaczy, tabletek, cukierków itp. Wszystko co chwilowo w psychice ma zastąpić nam papierosy, spowoduje , że do nałogu wrócimy prędzej czy później. To święte słowa mojego lekarza, dzisiaj wiem że się nie mylił - nie palę.

Vito dla ciebie w podziękowaniu.
Magnat p. L. Komarnickiego (I.v.)



Kondziowy Ogród :) 13:36, 27 sty 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
A to dzisiejsze zakupy na targu antyków w Krakowie



Początki w Kruklandii 13:35, 27 sty 2013


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
Trochę słonka

ogrodoweimpresjejolki 13:34, 27 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
jotka napisał(a)




Jolu jak pięknie czarujesz wiosnę pierwiosnkami pozdrawiam niedzielnie
Działka prawie w Borach Tucholskich 13:31, 27 sty 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
takie sobie "dyndołki" a te drugie też ciekawe

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies