Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 11:45, 27 sty 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry



Ogród nad Rozlewiskiem 11:43, 27 sty 2013


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
Nad Rozlewiskiem bardzo zimno. Bardzo cicho (aż w uszach gra).

Bardzo biało.

Śnieg skrzy się w słońcu i cudownie skrzypi pod stopami.
Strasznie dawno nie słyszałam tego skrzypienia.

Krzewy i drzewa przykryły czapy śniegowe.




Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 11:43, 27 sty 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry

Jeszcze hobby czy już uzależnienie..? 11:42, 27 sty 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Do góry
Tess, a gdzieżbym Cię miała wyganiać
Ale który drugi róg? Z sensie z tej perspektywy co rysowałam jako pierwszą?

Czy że tak bardziej całość?

Witam . 11:32, 27 sty 2013


Dołączył: 19 sty 2013
Posty: 26
Do góry
A oto pare zdjęć zimą . ; )

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 11:31, 27 sty 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry



w oddali

Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika 11:27, 27 sty 2013


Dołączył: 19 maj 2012
Posty: 1168
Do góry
Marzena2007 napisał(a)
I zapomniałam się pochwalić, ze zakupiłam na wyprzedaży w sklepie Tschibo stój ogrodnika Kaloszki i kurtkę
Kaloszki są lekko wyściełane i mięciutkie, juz wiem, że nie bedę zdejmować ich z nóg

W takim oto gustownym stroju bedę się prezentowac w ogrodzie
Choruję na huntery ale chyba sobie sobiście dopiero w Angli zakupię, bo ceny masakryczne!



Madzenka po Huntery to do mnie na przecenach sa po 600kr) nie wiem po ile w Polsce?
Działka prawie w Borach Tucholskich 11:26, 27 sty 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Ania może się mylę ale raczej "prawie" to samo, pnącego miała kiedyś M na parapecie
swojego kupiłem chyba 8 lat temu w Brico
Argentea kupiona szczepiona, te duże to siewki (nie szczepione) ale jedna jest już zaszczepiona właśnie zrazem z Argentea - tak prawie na wysokości 3m wiosną pokażę jak puszcza igiełki bo szczepienie się udało - ledwo widać na tym golonym wierzchołku

Rajski ogród Ani 11:26, 27 sty 2013


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do góry
Witam!
Gratulacje pięknego wyniku
Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 11:26, 27 sty 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry
śliwa wiśniowa, rh i serb

jaśminowiec

cisy

brzoza
Rajski ogród Ani 11:25, 27 sty 2013


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Do góry
Aneczka, tysiaczek juz czeka

Gratulacje!!!!!!!

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 11:22, 27 sty 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry
wakacje wakacjami a rzeczywistość rzeczywistością ... fakt czuć już odwilż bo nie ma już -25 w nocy, a tylko -15 ale jednak jeszcze zima



Moje zmagania ogrodowe 11:13, 27 sty 2013


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do góry



Pozdrawiam
Moje zmagania ogrodowe 11:13, 27 sty 2013


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do góry
Witam niedzielnie!
Jest zima i musi być zimno, ale czy aż tak długo???? Mam -10, ale wieje na -100. Jutro ma być niby cieplej, nie uwierzę dopóki nie poczuję na własnej skórze.
Ptasia stołówka



Przyjazny ogród 11:12, 27 sty 2013


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Do góry
Kilka z odmian karłowych SDB, cieszą oko w połowie maja.
Żywopłotki cisowe. 11:11, 27 sty 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Miłego dnia z rodziną......tulam!
Norweski ogródek... 11:10, 27 sty 2013


Dołączył: 19 maj 2012
Posty: 1168
Do góry






iposzly w las
ogrodoweimpresjejolki 11:08, 27 sty 2013


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
Słońce coraz wyżej i dłużej świeci, co daje wytrwałość w oczekiwaniu na wiosnę



hiacynty z doniczek pójdą do gruntu

Norweski ogródek... 11:07, 27 sty 2013


Dołączył: 19 maj 2012
Posty: 1168
Do góry
zobaczcie jacy goscie mnie dzisiaj odwiedzili




Połowa działki - czyli mam powoli dość 11:07, 27 sty 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Już jest nieźle po chorobie,jeszcze tylko na ocieplenie za oknem czekam,żeby na dłuższy spacer wyjść.
Dziękuję za troskę.Miło słyszeć,że jeszcze ktoś ,gdzieś,daleko myśli chociaż przez chwilę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies